“NAJLEPSZE RYBY W USTCE.”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Złota Podkowa Tawerna Rybna
Nr 33 wśród 61 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce istnieje od lat.zawsze super ryby.klimat portowy i widok na pol portu
kilka gatunków piwa czeskego.właścicielka kilka lat temu opowiadała mnie o wizycie Magdy Gessler gdy była na starcie kariery jak uczyła się w temacie ryb właśnie korzystając z wiedzy firmy podkowa.naprawdę polecam bo mają uczciwe podejście i ceny są realne.SUPER!!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Od samego progu wita właściciel wędzarni. Oferuje świeżo wędzone ryby: dorsze, makrele, łososie.. i inne. W menu również zupa rybna. Wspaniałości! Miejsce niepozorne, być może nie robiące wrażenia wizualnego ale to, co dostajemy na talerzu to wspaniała i świeża ryba, którą koniecznie trzeba tu zjeść.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Lucjca

Złota Podkowa Tawerna Rybna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Złota Podkowa Tawerna Rybna? Podziel się wrażeniami!