“Super lody i smaczna kawusia”

Bacio Lodziarnia Kawiarnia
Nr 39 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 11 września 2019

Polecamy wszystkim, lody to poezja smaku, a z pyszną kawą smakują jeszcze lepiej. Będziemy wracać do tego miejsca bo warto. Marek i Kasia

Dziękujemy, Marek_slupsk

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Daliśmy się namówić znajomym na deser w tym miejscu. Wzięliśmy tzw. gofry. I na tym koniec opowieści o deserach - po prostu. W menu nie ma nic co byśmy chcieli zjeść jeszcze raz. Ot, punkt sprzedaży wyrobów deserowych. Porcje małe, za drogie i dodatków niewiele. Na naszej mapie dodajemy kolejny punkt obsługi żywienia jakiegoś w Ustce, do którego nie wrócimy.

Dziękujemy, Stasiu_Irena
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia całkiem przyzwoita jak na Ustkę.
Nie polecam gofrów, ponieważ daleko im do prawdziwych nadmorskich i serwowane są ze sztuczną bitą śmietaną :(

Dziękujemy, 992radekm
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Świetny lokal, obsługa na super poziomie, przepyszne desery. Duży plus za czystą i ładną łazienkę. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 123martyna
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Super w sumie wszystko:-). Pyszne lody, kawa mrożona, lemoniada arbuzowa i gofry baaardzo dobre, dla mnie najlepsze w całym mieście. Z ta lemoniadą było małe potknięcie, w południe raczyliśmy się w ogródku pyszną i przede wszystkim pięknie podaną lemoniadą arbuzową, gdzie pływały kawałki arbuza i listki mięty...bardzo to cieszyło oczy....tego samego dnia wracając z plaży późnym popołudniem wstąpiliśmy raz jeszcze na tą pyszną lemoniadę...jakże wielkie było nasze rozczarowanie kiedy podano nam lemoniadę do stolika....podano nam jakieś popłuczyny....blado-różowy płyn i nic więcej....jak standardy to standardy by się wydawało....a jednak nie do końca. Ale nawet to nie przeszkodziło nam w bywaniu tam bardzo często. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 678martaw

Bacio Lodziarnia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bacio Lodziarnia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!