“Rewelwcja”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bacio Lodziarnia Kawiarnia
Nr 39 wśród 61 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Super w sumie wszystko:-). Pyszne lody, kawa mrożona, lemoniada arbuzowa i gofry baaardzo dobre, dla mnie najlepsze w całym mieście. Z ta lemoniadą było małe potknięcie, w południe raczyliśmy się w ogródku pyszną i przede wszystkim pięknie podaną lemoniadą arbuzową, gdzie pływały kawałki arbuza i listki mięty...bardzo to cieszyło oczy....tego samego dnia wracając z plaży późnym popołudniem wstąpiliśmy raz jeszcze na tą pyszną lemoniadę...jakże wielkie było nasze rozczarowanie kiedy podano nam lemoniadę do stolika....podano nam jakieś popłuczyny....blado-różowy płyn i nic więcej....jak standardy to standardy by się wydawało....a jednak nie do końca. Ale nawet to nie przeszkodziło nam w bywaniu tam bardzo często. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 678martaw

Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Beznadziejny serwis. Pani nie wiedziała co to jest gluten. Gałka loda była wielkości 5 zł! Szok! Zdzierstwo okropne a tu jeszcze sezonu nie ma.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, dominique_lea
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczna kawa mila obsluga tort kawowo bezowy po 10 zl porcja pyszny .... malo bylo bezy nie nazwalabym go bezowym ale jezeli chodzi o smak to przepyszny czarny biszkopt przeplatany roznymi kremami a wszystkie bardzo pasuja do siebie. Krem nugatowy czekoladowy kawowy no pyszotka. Ale zgodze sie z opiniami ze niektore ciasta w witrynie sa przesuszone i sprawiaja wrazenie nieswiezych.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Damessa
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Miejsce bardzo ciasne. Na zamówienie czeka się dość długo. Obsługa raczej nie zainteresowana klientem. Kawa frappe niżej krytyki- popłuczyny kawy z kostkami lodu. Cista nie pierwszej świeżości Nie polecam..

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Bachus57
Zrecenzowano 26 września 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody w Ustce. Naprawdę pyszne. Lepsze jadłem tylko we Włoszech. Ciężko napisać coś więcej. Jak ktoś będzie w Ustce koniecznie trzeba spróbować.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Maciej B

Bacio Lodziarnia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bacio Lodziarnia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!