“Gorąco polecam.”
Szybka Rybka — recenzja

Szybka Rybka
Zamów online
Nr 23 wśród 66 Restauracje (Ustka)

Przepyszna rybka za niewygórowaną cenę. Przemiła obsługa.Lokal położony dalej od plaży ale warto znaleźć. Na promenadzie za taki obiadek zapłaci się albo dużo więcej albo za podobną cenę dostaniesz coś średniej wielkości i jakości. Byliśmy już po sezonie i że względu na to żeby wszystko było zawsze świeże menu zostało okrojone do dorsza.Ja to doceniam. Lepsza jedna świeża rybka niż tuzin do wyboru mrożonych. Wybraliśmy z żoną dorsza w maśle czosnkowym około 300gram.Do tego dostajemy dużą porcje niebylejakich frytek 200g. I trzy smaczne świeżutkie surówki300g. Porcja mega. Smak mega, z cytryną, pomarańczą. Talerz pięknie ozdobiony rukolą, ziołami i sosem. Za dwa obiadki zapłaciliśmy 70 zł. Jestem obżartuskiem a ledwo zjadłem. Dobrze że nie zamówiliśmy zupki rybnej bo byśmy nie dali rady. Dobrym rozwiązaniem byłoby każdy z dwojga po rybce i jedne frytki i surówki na dwoje. Na danie czekaliśmy 15 min. Toaleta czyściutka. To ważne bo pierwsza zasada mówi. Sprawdź łazienke bo w kuchni jest podobnie. Szczerze polecamy ten lokal zewzględu na smak, porcje, atmosferę i obsługe

Dziękujemy, RobertAniaN2

Zrecenzowano 1 września 2019

Super piwo z kija usteckie nikt w okolicy nie ma takiego ,obsługa sympatyczna jedzenia pycha bardzo duże porcje polecamy

Dziękujemy, obrazek2015
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Byłam kilka razy. Jedno z niewielu miejsc gdzie można coś zjeść domowego po zach. Stronie Ustki. Przesympatyczna obsługa za każdym razem. Ryba całkiem ok, zupy bardzo małe porcje, hamburger na sałacie niezły ale oliwa do niego nie potrzebna bo samo czerwone mięso jest ciężkie. Brakuje w karcie czegoś w wersji fit. Polędwiczki dość twarde, ogólnie jedzenie na 4 z minusemmimo to warto zawitać. Brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, orchidea6
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z rodzinką na obiad.
Dorsz bardzo dobry, flądra taka sobie. Świeże i pyszne surówki, frytki rewelacyjne, przynajmniej ja takie lubię, przypominały domowe, nie za duże, fajnie wysmażone. Ogólnie polecam. Minus to brak zapłaty kartą i stoliki z palet (pomysł fajny ale niewygodne, mało miejsca na nogi).

Dziękujemy, plReddyS
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na uboczu Ustki, normalny lokal z miłą obsługą, z kącikiem dla dzieci, fotelikiem dla najmłodszych. Bardzo dobre jedzenie. Z kilku zup, które jadłem urzekła mnie zupa rybna z mięsem z rekina. Bardzo miła obsługa. Jest możliwość zamawiania dań na miejsce. Szkoda, że płatność tylko gotówką. Polecam

Dziękujemy, 72andrzejr

Szybka Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie
Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szybka Rybka? Podziel się wrażeniami!