Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel ladnie polozony- w lesie. Jest fajny plac zabaw i miejsce aby wygodnie usiasc na zewnatrz. Do plazy blisko lesna droga, dobre zejscie bez schodow dla rodzin z wozkami. Do centrum Ustki ok.2,5 km. Sam budynek stylowy, ale w trakcie rozbudowy. Pokoj ok, ciasna lazienka. Wyposazenie standardowe. Balkon z widokiem na nowo budowane skrzydlo. Nie ma wifi w pokoju, w tv 6 kanalow- reszta nie dziala, napis "brak sygnalu". Ladny duzy i czysty basen, woda ciepla, ale czuc zapach chloru. Brak ratownika. Nie ma tez przewijaka dla dzieci w szatni. Najwiekszy atut obiektu to mila obsluga- na recepcji, w restauracji, az do pan pokojowych. Bardzo przyjazni ludzie.
Minusy w mojej ocenie hotel ma 2, ale za do duze i dla mnie dyskwalifikujace - brak klimatyzacji w obiekcie (w szafie w pokoju jest wiatrak) i ledwo letnie posilki. Na jadalni duszno, w pokoju sauna. Sniadania- na zimno ok, wybor duzy choc nie wszystko dobre. Malo warzyw. Cieple- nie smaczne bo nie gorace. Letnie parowki, jajecznica czy tosty sa niezjadliwe. Nie ma life cooking oraz bufetu dla dzieci. To samo z obiadokolacja, ktorej zakup odradzam. W cenie 90zl za osobe na prawde nie warto. Jedno co bardzo dobre to desery i wyciskany sok z marchwi rano.
Ogolnie obiekt przyjemny, ale ja do niego nie wroce. Na pewno nie latem przy upalnej pogodzie...

1  Dziękujemy, natalia p
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już 3 raz z rodziną na wakacjach w Royal Baltic i cały czas ten sam fenomenalny poziom. Wystrój trochę kiczowaty, ale nie to jest istotne bo jakość obsługi, profesjonalizm, pomoc, jakość spa, restauracje na najwyższym poziomie. Pozostaniemy wierni na lata... Polecamy

1  Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W ubiegłym roku mieliśmy okazję gościć w tym uroczym hotelu. Czy byliśmy zadowoleni? Niech świadczy o tym fakt, że w dniu wyjazdu zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok. I takich klientów, którzy tu wracają jest naprawdę sporo. Bardzo miła obsługa, pyszne śniadania, idealna lokalizacja, to faktycznie atuty tego miejsca, ale dla mnie liczy się przede wszystkim super podejście do zwierząt. Niby nie duży hotel, a nikt sobie nie przeszkadzał, ani dzieci, ani psiaki, to dowód, że wszystko można pogodzić. W recepcji kot Lucjan, który potwierdza zamiłowanie właścicieli do zwierząt - to wiele mówi o ludziach. W tym roku postanowiliśmy oprócz śniadań zamówić obiadokolacje, bo rok temu zazdrościliśmy tym, którzy mieli taką opcję. Mam nadzieję, że warto.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, andzia343
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rozbudowa hotelu spowoduje brak kameralności, która do tej pory bardzo sobie ceniłam. Byłam w tym hotelu chyba 7 razy. W tym roku zrezygnowałam, ponieważ przeszkadzały mi hałasy dochodzące z rozbudowy. Odwiedziłam hotel podczas tegorocznego pobytu w Ustce. Niestety, nadal trwa tam remont. Nie wiem jak będzie wyglądała w przyszłości dostępność basenu, skoro gości będzie dużo więcej. Szkoda, bo było to kiedyś dla mnie fajne miejsce na urlop.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Maria P
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Ogólnie zastanawiałem się nad 3-4, ale 3 to moim zdaniem uczciwa ocena.
Hotel w dobrym położeniu, blisko alejek, głównej promenady - piechotą kilkanaście minut, blisko las. Sama Ustka fenomenalna :-)

Pokój - bez klimatyzacji! 4 gwiazdkowy hotel! Dramat w czerwcu w upalne dni. W pokoju był wiatrak, ale zbytnio nie pomaga. Balkon to kurnik jednoosobowy, nie da rady rozprostować nóg. Budowy na przeciwko nie oceniam, hotel się rozbudowuje, i ok.
Sama infrastruktura hotelowa taka średnia, pokoje już wymagają remontu, sam hotel taki trochę starawy, gdzieniegdzie śmierdzi starością, w pokoju daje starą tapetą. Łazienka ze starym kiblem, ogólnie nie przyjemnie. Trącą PRL trochę.
Zaskoczeniem była kuchnia, naprawdę bardzo dobra, ciekawe, różnorodne dania. Strefa SPA wystarczająca, a nawet na tle hotelu wyróżniająca się.
Mimo minusów, wypoczynek ok, ale do tego hotelu bym nie wrócił.

Dziękujemy, krzysp2015