Chleba naszego powszedniego...

Bardzo ciekawe miejsce. Malutkie, ale zagospodarowano każdy metr kwadratowy. Stworzone przez ludzi... Przeczytaj więcej

Surykatka
Sosnowiec, Polska
Tylko dla koneserów.

Do Muzeum Chleba mozna trafić z głównej ulicy prowadzącej do portu. Samo Muzeum jest malutkie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 czerwca 2018
nataliakurek
Ustka, Polska

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Alternatywa dla ludzi chcących zobaczyć to i owo. polecamy z całą pewnością . mamy naqdzieję ,że pomysł się rozrośnie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, piobuko7
Zrecenzowano: 15 stycznia 2017

Gorąco polecam odwiedzić to miejsce. Naprawdę ciekawe i stworzone przez pasjonatów. Na pewno nikt się nie zawiedzie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, duddie_pl
Zrecenzowano: 3 stycznia 2017

Dowiedziałam się wielu ciekawostek na temat pieczenia chleba i nie tylko, ale myślę, że dla większości osób, a szczególnie dzieci wizyta w muzeum będzie nudna.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Jolammm
Zrecenzowano: 10 listopada 2016

Doskonała recepta na niepogodę, ale nie tylko. Naprawdę warto tutaj wstąpić by zaczerpnąć trochę historii i ciekawostek piekarniczo-cukierniczych. Wielopokoleniowy dorobek rodziny wielce zasłużonej dla miasta i regionu zaprezentowany na niewielkiej powierzchni nad piekarnią (uwaga na sporą ilość schodów). Rozpoczynamy 20-minutowym filmem o chlebie, a potem mnóstwo staroci: piece, foremki, rozmaite dziwaczne urządzenia, dzięki którym można dowiedzieć się jak przebiega proces pieczenia, produkcja lodów i słodyczy. Ale też historia rodziny, miasta i cechu piekarzy-niesamowite pocztówki! A na parterze można zaopatrzyć się w pieczywo, lub przy ciasteczku delektować się poranną kawą.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
2  Dziękujemy, Lucjan W