Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Widok z pokoju super, właściciele bardzo mili. Pokoje czyste stylowo urządzone, łazienka duża z bardzo dużym prysznicem. Śniadanie idealne jak w domu. Bardzo blisko do bulwaru na spacer i nie tylko. Wszystko było ok.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław Ł
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny. Ładne, stylowe wnętrza. Na 6 pokoi naszej grupy, w jednym z lodówki wydobywał się "niefajny" zapach, a w innym pokoju na środku były rozsypane połamane paluszki. Śniadanie 3,5/5, pokoje 4,5 / 5. Obsługa 4/5, lokalizacja 6/5, brak miejsc parkingowych bezpłatnych dla gości hotelu (nam to nie przeszkadzało bo znaleźliśmy sobie miejsca bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat na własną rękę). Mimo kilku niedogodności , POLECAM ;)))

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, krzysztof_wierzbicki
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Armada jest urokliwym miejscem. Dla wszystkich znawców i marudzących, hotel nie ma klimatyzachi ponieważ konserwator zabytków nie wyraża na to zgody. Rozmawiałam o tym z właścicielami. Mewy, kutru, zgiełk.. przepraszam bardzo ale to hotel nad morzem.. Obsługa ma wybijać mewy albo montować tłumiki przy kutrach? Trochę rozsądku. Sam hotel to zabytkowy budynek z duszą. Mnogość bibelotów nadaje mu swoistego charakteru. Śniadania smaczne, co prawda mogłyby byc troszkę bardziej urozmaicone ale jest ok. Pomocna obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji. Pokój historyczny cudowny. Na pewni wrócę tam za rok

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kuroshinoshi
Zrecenzowano: 21 lipca 2018

Słabe śniadania: codziennie parówki, na 5 dni naszego pobytu 2 razy były dodatkowo tluste naleśniki z odrobiną sera. Nie było co dać zjeść naszej 2 letniej córeczce.

Pokój dla osób lubiących zgiełk portowego życia: mewy, ludzie gadający za oknem (często klnących jak to w Polsce) kutry wpływające do portu w środku nocy tak głośno ze trzeba zamykać okna co przy braku klimatyzacji oznacza konieczność otwarcia drzwi na korytarz bo idzie się udusić.

Niestety sprzątanie tez szwankuje, poza poprawieniem pościeli i wymianą ręczników chyba nic nie było robione. O odkurzanie i papier toaletowy musieliśmy poprosić.

Starają się, ale nie będą profesjonalnym hotelem póki będą zatrudniać nieprofesjonalny personel. A cena wysoka

Wskazówka dotycząca pokoi: Na 1 pietrze ludzi z ulicy słuchać tak jakby stali obok wiec radzę brać wyższe
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 561mateuszl
Zrecenzowano: 2 czerwca 2018

Wybraliśmy to miejsce ze względu na historyczny charakter. Niestety, problem takich miejsc to zbyt duża ilość starych bibelotów i ograniczenia technologiczne. Malutkie okienka wpuszczają zbyt mało świeżego powietrza, w pokojach brak klimatyzacji, pokoje od strony zachodniej, tak więc panuje zaduch, gorąc, powietrze stoi, nie da się wypoczywać. Mogę wyobrazić sobie jak nieznośnie jest w lecie. Spanie z otwartymi oknami nie wchodzi w grę, ponieważ hałas z ulicy wieczorem a od 3 nad ranem już budzą rybitwy i mewy oraz dostawcze samochody. W nocy prosto w okna świecą lampy. są zasłony, ale wtedy w pokoju robi się okropnie. Jest wiatrak, ale niewiele daje, ponadto spanie w hałasie też odpada. Wygodne materace w starym antycznym łózku. Super wystrój i meble, ale jest wykładzina, która swoją świetność ma dawno za sobą. Zresztą największą bolączką tego miejsca jest brak dbałości o czystość. Na każdym kroku kurz, niedoczyszczone miejsca, zalegający brud. Łazienki urządzone wygodnie, nowoczesne. Co do śniadań, to jednostajne, mdłe, panują jajka i śledzie. Parówki plastikowe. Szybka i sprawna obsługa. Największym minusem jest brak parkingu. Nie dajcie się zwieść wieloma miejscami pustymi na wprost pensjonatu. W informacji widnieje wpis, że dostępny parking publiczny. Tak ale trzeba go szukać kilka ulic dalej, ponieważ ten na wprost jest dla osób posiadających specjalne przepustki wydane przez Urząd Morski. Praktycznie codziennie przyjeżdża policja robi zdjęcia i spisuje i zapewne po powrocie do domu z urlopu otrzymacie jeden lub nawet kilka mandatów. Kiedy zwróciliśmy uwagę obsłudze, nie było wtedy właściciela, a opiekę w recepcji sprawował jednocześnie jeden z kelnerów, usłyszałam opryskliwym tonem, że przecież jest informacja o parkingu publicznym, a że nie wolno przy hotelu to nie jego sprawa. Na moją uwagę, że powinni informować usłyszałam że "mogłam sobie zarezerwować pokój gdzie indziej!" Ciekawe czy takie podejście ma również właściciel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety każde z widokiem na port mają ten sam problem, gorąc
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, podrozeksztalca