Zrecenzowano: 2 czerwca 2018

Wybraliśmy to miejsce ze względu na historyczny charakter. Niestety, problem takich miejsc to zbyt duża ilość starych bibelotów i ograniczenia technologiczne. Malutkie okienka wpuszczają zbyt mało świeżego powietrza, w pokojach brak klimatyzacji, pokoje od strony zachodniej, tak więc panuje zaduch, gorąc, powietrze stoi, nie da się wypoczywać. Mogę wyobrazić sobie jak nieznośnie jest w lecie. Spanie z otwartymi oknami nie wchodzi w grę, ponieważ hałas z ulicy wieczorem a od 3 nad ranem już budzą rybitwy i mewy oraz dostawcze samochody. W nocy prosto w okna świecą lampy. są zasłony, ale wtedy w pokoju robi się okropnie. Jest wiatrak, ale niewiele daje, ponadto spanie w hałasie też odpada. Wygodne materace w starym antycznym łózku. Super wystrój i meble, ale jest wykładzina, która swoją świetność ma dawno za sobą. Zresztą największą bolączką tego miejsca jest brak dbałości o czystość. Na każdym kroku kurz, niedoczyszczone miejsca, zalegający brud. Łazienki urządzone wygodnie, nowoczesne. Co do śniadań, to jednostajne, mdłe, panują jajka i śledzie. Parówki plastikowe. Szybka i sprawna obsługa. Największym minusem jest brak parkingu. Nie dajcie się zwieść wieloma miejscami pustymi na wprost pensjonatu. W informacji widnieje wpis, że dostępny parking publiczny. Tak ale trzeba go szukać kilka ulic dalej, ponieważ ten na wprost jest dla osób posiadających specjalne przepustki wydane przez Urząd Morski. Praktycznie codziennie przyjeżdża policja robi zdjęcia i spisuje i zapewne po powrocie do domu z urlopu otrzymacie jeden lub nawet kilka mandatów. Kiedy zwróciliśmy uwagę obsłudze, nie było wtedy właściciela, a opiekę w recepcji sprawował jednocześnie jeden z kelnerów, usłyszałam opryskliwym tonem, że przecież jest informacja o parkingu publicznym, a że nie wolno przy hotelu to nie jego sprawa. Na moją uwagę, że powinni informować usłyszałam że "mogłam sobie zarezerwować pokój gdzie indziej!" Ciekawe czy takie podejście ma również właściciel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety każde z widokiem na port mają ten sam problem, gorąc
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, podrozeksztalca
Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Hotel położony w samym centrum portu, bezpośrednio na nabrzeżu. Pokoje duże, ładnie i wygodnie wyposażone, doskonale wyciszone, tak że wbrew opiniom innych, nie za bardzo słychać mewy i wpływające do portu kutry (dla jednych to wada, dla innych zaleta), bardzo ciepłe (ogromna zaleta zimą!). Bardzo duża i wygodna łazienka z rewelacyjnym prysznicem. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, śniadania obfite i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie (może warto jednak pomyśleć o lepszym ekspresie do kawy). W sali jest jednak dość chłodno, kominek niestety nie jest w stanie nagrzać dużego pomieszczenia. Mankamentem hotelu jest brak własnego parkingu przy obiekcie. Co prawda hotel oferuje miejsca parkingowe, ale są one dość daleko. Niestety deficyt miejsc parkingowych to wspólna cecha wszystkich kwater w Ustce, co jest dokuczliwe zwłaszcza w sezonie letnim.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Przemek_z_Poznania
Zrecenzowano: 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest bardzo smaczne, śniadania bardzo obfite i zróżnicowane - wędzone ryby, pasty, smarowidła
Brak dobrej kawy - warto by zainwestować w ekspres
Zagubiona obsługa - restauracja bardzo na tym traci
A szkoda bo położenie lokalu, menu i jakość jedzenia jest naprawdę niezła

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano: 29 maja 2017

Kwatera idealna dla miłośników klimatów portowych. Widok z okien bajeczny. Pokój dwuosobowy naprawdę wygodny i urządzony z imponującym smakiem, oddającym dawny charakter obiektu. Śniadania nie do przejedzenia, a obsługa wręcz wyjątkowa.
Bardzo polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Ela B
Zrecenzowano: 12 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jest piękny i na zewnatez i w środku. Świetne miejsce na hotel. Gdy wstajesz budzą cię mewy i słyszysz jak kutey rybackie wpływają do portu. Ale śniadania takie se i nie ma pościeli do spania na kanapie i ciężko się kanape składa z stanu łóżka w normalny

Termin pobytu: listopad 2016
3  Dziękujemy, Kitka2006