“Wspaniałe wypieki, super kawa i idealna miejscówka”
AniAniCafe — recenzja

AniAniCafe
Nr 4 wśród 5 Kawa i herbata (Ustka)

Zawsze kiedy jesteśmy w Ustce, a czasami jest to kilka razy do roku odwiedzamy kawiarnię. Uwielbiamy serwowaną tam kawę, wspaniały tort Pavlovej i cudowną atmosferę wraz z miłą obsługą.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tomek Z

Zrecenzowano 13 września 2018

Bardzo kobiece miejsce. Przytulnie i różowiutko ;)
Świetna lokalizacja na babskie pogaduchy przy dobrym cieście i kawce.
Mógłby być trochę większy wybór deserów ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, n0chee
Zrecenzowano 10 września 2018

Ciche, ładnie urządzone miejsce w centrum turystycznym Ustki. Doskonała kawa, mila obsługa. Wygodne fotele, a na parapetach okien książki z dawnych bibliotek - jest okazja do chwili lektury.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, medigion
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przeurocze miejsce, ale nie doceniane. Możliwe, że winowajcą tego stanu rzeczy jest położenie, które utrudnia lokalizację. Warto jednak nie dać za wygraną i tam dotrzeć. Przekroczy wystrój, miła obsługa, pyszne desery i podobno najlepsza kawa w Ustce - niestety nie mogę tego faktu potwierdzić albowiem nie pijam kawy, ale uwierzyłem na słowo. Dajcie sobie spokój z przereklamowanymi miejscami i zajrzyjcie tutaj. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, polecam kawiarnie!!! Kawka super ciasto super. Ładny wystrój bardzo klimatyczna, sympatyczny personel. Wrócę tu!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr P

AniAniCafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w AniAniCafe? Podziel się wrażeniami!