Zapisz
Zdecydowanie lepiej do Międzyzdrojów

Część figur w ogóle nie podobna do ich rzeczywistych odpowiedników, figur niestety mało porównując... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 czerwca 2020
DamianKO666
Rybnik, Polska
Figury woskowe

Zrecenzowano: 4 września 2019
Maria R
Nidzica, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Średnio oceniam gabinet figur woskowych niektóre postaci nie przypominają swoich prawdziwych odpowiedników dzieci nie były zainteresowane

Dziękujemy, Maria R
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogłoby być lepiej. Kilka figur woskowych, jedne zrobione lepiej, inne gorzej, w niektórych przypadkach trudno doszukać się podobieństwa. Ogólnie zaskoczeni byliśmy na + ilością eksponatów, byłem przygotowany na 5-6, a jest około 20. Atrakcyjne położenie, ceny też do przeżycia, choć nie było figury pirata i Piraci z Karaibów, który jest na plakacie,i o którego w głównej mierze chodziło.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Muzeum niezbyt obszerne ale ciekawe a figury dobrze oddają rysy oryginałów. Polecam. Warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrz367
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Jakoś nieszczególnie mnie zachwyciły postacie w muzeum.Lech Wałęsa - słaby. Ale jeśli ktoś jeszcze w takim miejscu nie był - to może warto spotkać się w cztery oczy z niektórymi gwiazdami....

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Część figur daleka jest od podobieństwa do orginału . Jeśli pogoda nie jest plażowa to warto tam zaglądnąć.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, dziekanJ