Muzeum figur woskowych

Muzeum małe. Eksponatów nie za dużo , część przypominała swoich odpowiedników , inne nie bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2019
Irena P
Wodzisław Śląski, Polska
So,so.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019
994dawidp
Piotrków Trybunalski, Polska

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogłoby być lepiej. Kilka figur woskowych, jedne zrobione lepiej, inne gorzej, w niektórych przypadkach trudno doszukać się podobieństwa. Ogólnie zaskoczeni byliśmy na + ilością eksponatów, byłem przygotowany na 5-6, a jest około 20. Atrakcyjne położenie, ceny też do przeżycia, choć nie było figury pirata i Piraci z Karaibów, który jest na plakacie,i o którego w głównej mierze chodziło.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Muzeum niezbyt obszerne ale ciekawe a figury dobrze oddają rysy oryginałów. Polecam. Warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrz367
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Jakoś nieszczególnie mnie zachwyciły postacie w muzeum.Lech Wałęsa - słaby. Ale jeśli ktoś jeszcze w takim miejscu nie był - to może warto spotkać się w cztery oczy z niektórymi gwiazdami....

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Część figur daleka jest od podobieństwa do orginału . Jeśli pogoda nie jest plażowa to warto tam zaglądnąć.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, dziekanJ
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Można się tu wybrać aby pooglądać woskowe postacie. Uważam, że nie wszystkie były do siebie aż tak bardzo podobne, ale to już tylko moja osobista subiektywna opinia. Generalnie można tu zajrzeć.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk