“Fatalna obsługa.”

Rucola Restauracja Pizzeria
Nr 20 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie przyjęto od nas zamówienia. Pomimo że według zasady panującej w lokalu zamówienia powinny być przyjmowane
do 21:30 .Pan za barem tłumaczył nam że za późno pomimo, że nie była jeszcze 21:30. Cała dyskusja trwała kilka minut nie udało się przekonać pracownika że jest w błędzie. Nie polecam. Obsługa nie szanuje klientów.

Dziękujemy, G8366ZHandrzejs

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

32 stopnie na zewnątrz, lokal klimatyzowany. Pierwsza sala niosła ryzyko przesiąknięcia zapachem kuchni, druga natomiast stanowiła prawdziwe wytchnienie.
Mini margarita z menu dziecięcego bardzo smaczna, caprciosa natomiast zupełnie bez wyrazu. Makaron z krewetkami wyborny, dawno nie jadłam tak dobrego, carbonnara też dała radę. Jednak porcje makaronów faktycznie mikroskopijne. Dziecko jak zobaczyło talerz z carbonarą, skomentowało "tato, ale masz malutko jedzenia", ja dostałam chyba jeszcze mniej. Całe szczęście, że jemy niewiele, jednak mimo wszystko byłam rozczarowana.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy makaron z krewetkami i makaron carbonara oraz pierś z kurczaka i pizzę peperoni. Przy zamawianiu poinformowano nas, że działają „na dwie kuchnie” i nie mogą podać wszystkich dań w jednym czasie. Ok, rozumiemy to ze względu na szczyt sezonu. Makarony bardzo dobre, choć porcje małe w stosunku do ceny. Pizza super (podana zresztą jako pierwsza), pierś z kurczaka też dobra. Obsługujący nas kelner bardzo miły. Warto chyba jednak dodać nasze obserwacje obok.... na pytanie rodziny czy można dodać jedno krzesło do stolika, pani z obslugi powiedziała: „proszę sobie znaleźć”, po czym po 15 minutach nikt do nich nie podszedł. Rodzina zrezygnowała i wyszła :(

Dziękujemy, martamariasz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pinsa i pizza rewelacyjna, bardzo szybko, aromatyczna... świeże warzywa, świeże zioła. Natomiast dania z kuchni, zarówno makaron, sałatka jak i przystawka w postaci tatara.... TRAGEDIA!!! Czas oczekiwania i mikroskopijne ilości jedzenia za dość wysoka cenę pozostawiają wiele do życzenia....!! Niestety mohito, które miało być z alkoholem, również alkoholu nie zawierało!! Na pewno już nie wrócimy na dania z kuchni, tylko i wyłącznie na pizzę...

1  Dziękujemy, Andrzej Ł
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Szybko, dostaliśmy kartę - na +, czas realizacji zamówienia - pizzę - na +, sama pizza dobra, ale trochę brakowało smaku... Byłam z córką i zamówiliśmy pizzę na 2 osoby oraz 2 napoje, zaznaczę że byłam pierwszy raz... dostaliśmy sztućce na dwie osoby ale tylko 1 talerz... i to nie było fajne...za to minus. Młody personel. Wychodząc z restauracji mało nie dostałam "zawału" jak za mną lecą naczynia nie opanowane przez obsługę.

Dziękujemy, agi2621

Rucola Restauracja Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Rucola Restauracja Pizzeria? Podziel się wrażeniami!