Ustka

“Pyszna rybka ”
Mar-Hub — recenzja

Mar-Hub
Nr 6 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo gorąco polecam wystrój z PRL ale dorsz i fląderki w filecie bez ości. Szczycą się tym i nie wiem jak to robią ale my w sześciu rybkach nie znaleźliśmy oni jednej ości bardzo potężne porcje 500-600 gram. Kolejka do stolika jak widać na załączonym zdjęciu, ale idzie to szybko, naprawdę warto odstać i zjeść pyszną świeżą rybę. Zapach przyciąga świeżej smażonej rybki, nie ma tu mowy by poczuć zapach starego oleju. Polecam bo warto

Dziękujemy, rados_awc131

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam wszystkim. Najlepsza ryba w mieście, byłam w innych restauracjach i smażalniach. Ta smażalnia nie ma sobie równych.

1  Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka dobra, świeża, wybór ryb duży. Polecam, napewno jeszcze wrócę tam mimo kolejki oczekującej na stolik szybko i sprawnie

Dziękujemy, 428irenag
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy padło hasło, że na wakacje jedziemy do Ustki, to pierwsza myśl Mar-Hub Nie da się opisać-trzeba tam być i spróbować ❤️

Dziękujemy, PatrycjaKazik
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Rok temu będąc w Ustce zainteresowałam się tym miejscem przez kolejkę ludzi, którzy oczekiwali na stolik. W tym roku spróbowałam i nie żałuję. Ryba pyszna. Polecam, szczególnie dorsza.

Dziękujemy, Justa612

Mar-Hub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mar-Hub? Podziel się wrażeniami!