“Smażona ryba”
Mar-Hub — recenzja

Mar-Hub
Nr 8 wśród 61 Restauracje (Ustka)

Smażalnia została nam polecona przez mieszkańców. Zauważyłem, że zawsze była tam duża kolejka, a ludzie zawsze wychodzili zadowoleni. W innych smażalniach nie było tylu klientów albo nie bylo ich wcale. Obsługa miła i rzeczowa. Porcja naprawdę duża. Ryba bardzo smaczna. Wokół czysto i schludnie. Na pewno tam wrócimy!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tradycjonalista

Taki smak smażonej ryby chciałabym zabrać do domu dla rodziny. Produkt wart teleportacji.
W dodatku: obsługa jest sprawna i uprzejma, w kwietniu lokal dogrzewany, napoje, również alkoholowe, kosztują tyle, ile powinny. Ekskluzywna konkurencja wypada bardzo słabo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MagdaNaSzlaku
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

I świetny nie tylko dorsz, ale tez łosoś i inne ryby. Polecam dorsza w panierce smazonego w głębokim tluszczu i łososia z grilla, wszystkie rybki z masełkiem czosnkowo-ziolowym. Czesto tam wracamy i sprawdzamy czy cos się zmieniło. Nie polecamy okresu poza sezonem. Dostalismy wówczas rybę smażoną w starym oleju. Moja rodzina i znajomi zawsze będąc nad morzem w Ustce, czy okolicach (w sezonie) nie przepuszczą rybki z maaaaassełkiem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Talahasi
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ciagla kolejka do restauracji mowi sama za siebie! Pyszna rybka i frytki, surowek nie polecam. Panierka idealnej grubosci. Dorsz i losos pierwsza klasa!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, FamilyOnWay
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna ryba - doskonale zrobiona. Od lat smakuje tam rybek. Rok w rok poziom taki sam. Warto stać w kolejce.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 93przemys_awp

Mar-Hub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mar-Hub? Podziel się wrażeniami!