“Tu czas zatrzymał się w miejscu.”
Spichlerz Restauracja — recenzja

Spichlerz Restauracja
Nr 34 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 6 września 2019

Ponowna wizyta, sprawdzę co zmieniło się od zeszłego roku. Śniadanie, jajecznica bez zastrzeżeń ale z pieczywem coś nie tak, jeden rodzaj i wygląda jakby zostało z poprzedniego dnia. Do tego kawałeczek masła prosto z lodówki, tak że nie ma mowy o rozsmarowaniu na pieczywie. Może tu jeszcze nie wiedzą że masło jest dostępne w mini opakowaniach po 10g. Do tego kawa. Co do ceny to mogę tylko powiedzieć, niewiele taniej niż śniadanie formie szwedzkiego stołu w hotelu a tam jak wiadomo jest szeroki wybór dań.
Teraz przejdźmy do obiadu, padło na kotlet schabowy z ziemniakami z wody + kapusta zasmażana. W menu można wyczytać jaka jest gramatura poszczególnych składników dania, to duży plus. Kapusta dobra (co rzadko się zdarza), ziemniaki świeże. Ktoś napisał w swojej recenzji o wspaniałości kotleta schabowego, ja napiszę krótko, do perfekcyjnego to mu dużo brakuje.
Podsumowując, raczej nie polecam ale można spróbować.

Dziękujemy, RymiQ

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Polecam tę restauracjię jestem tu czwarty raz i nie zawiodłem się pyszne świeże jedzonko dla każdego coś dobrego wspaniałe owoce morza i deser amore mio który uwienczyl naszą kolację medal dla kucharzy

Dziękujemy, Podruznik55
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam dzisiaj z rodziną, wizualnie spoko.Tylko trzeba było czekać te 30-40 min to trochę za długo(jeden klient czekał ponad godzinę i się nie doczekał), jedzenie tak średnio żeby nie wybrzydzać, za tę cenę powinno być dużo lepsze. Generalnie lokal ma potencjał, ale idzie w złą stronę i naprawdę muszą się poprawić. Nie wiem może Magdę Gesler z kuchennych rewolucji trzeba zaprosić do pomocy, żeby uratowała to miejsce?

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzis odwiedzilam ta restaurację wraz ze znajomymi. Na samym poczatku przewoził mnie fakt, ze kelnerka nie potrafiła powiedzieć z czym sa pierogi ruskie. Ja osobiście próbowałam sledzie w trzech odslonach jak widac na zdjeciu. Tak na prawdę smaczne byly tylko jedne...w smietanke. Corka dostala wyczekane pierogi z garscia świeżego koperku, gdzie akurat tego nie jada. U mnie koperek byl na ziemniakach pieczonych do kaczki. Turaj kolejna gafa bo kaczka byls polana sosem grzybowym o czym nie bylo napisane w karcie..i nie każdy grzyby jada. Kolezanka zatem zamówiła rybkę..gdzie najbardziej krolowala panierka i oczywiście KOPEREK! Lokalizacja bardzo fajna. Restauracja z potencjałem..ale przydalo by sie pare zmian.

Dziękujemy, Anulasrula
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w szczycie sezonowym, późnym wieczorem i ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony. Zamówiłem pierogi ruskie i żurek i naprawdę mi smakowało, a i cena była przystępna. Mam tylko dwa małe minusiki. Jedno to to, że kelnerki lub kuchnia są mało elastyczne, np. nie można zamówić połowy porcji, druga sprawa to warto byłoby częściej zaglądać do ubikacji wewnątrz lokalu, oczywiście po to by posprzątać czy też uzupełnić środki chemiczne.

Dziękujemy, 308tomaszr

Spichlerz Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Spichlerz Restauracja? Podziel się wrażeniami!