Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Doskonała lokalizacja, bezpośrednie dojście do morza z parkingu. Bardzo ładny wystrój wnętrz - holu, jadalni, sali kominkowej. Pokoje nieduże, wyposażenie standard, meble nieco podniszczone, wygodne łóżka, duży balkon, łazienka ok. Czysto, pokoje codziennie sprzątane. Cały personel bardzo miły, profesjonalny, błyskawiczna obsługa w jadalni. Wyżywienie - 3 posiłki, bardzo dobre, urozmaicone, różnorodne zestawy, szczególnie kolacje - kilka ciepłych dań, niestety, aby z nich skorzystać, trzeba przybyć na kolację punktualnie o 17.30; dania te szybko znikają, i mimo iż kolacja jest wydawana do godz. 19.00, kuchnia nie uzupełnia "braków", (przykład: w jadłospisie na kolację figurowały naleśniki i racuchy, przyszliśmy o 18.00 i zastaliśmy tylko zimny bufet, kelnerka oznajmiła, że racuchy i naleśniki się skończyły).. Podobna sytuacja w czasie śniadania, jajecznica, sałatki kończą się przed 9.00 (śniadanie do 10.00)
Ogromnym utrudnieniem w korzystaniu z usług "Włókniarza" jest brak możliwości płacenia kartą!! Nie spotkałam się z tym w żadnym hotelu!
Korzystałam z 6-dniowego pakietu - cena bardzo przystępna, w tym 1 zabieg, ale zrezygnowałam z wykupienia większej ilości zabiegów z uwagi na bardzo wygórowane ceny. Mimo tak wysokich cen w kabinach rehabilitacyjnych brak jednorazowych prześcieradeł na łóżkach, jeżeli nie masz swojego ręcznika, leżysz na ręczniku, z którego korzystają kolejni pacjenci!
Podsumowując, mimo tych kilku uwag krytycznych polecam ten ośrodek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, nnuta
Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Ośrodek położony w bezpośrednim zejściem do morza , las dookoła ,duży pokój studio dwa balkony . jedzenie b.dobre.zabiegi ok.Szkoda że w pakiecie jest pieczenie ogniska lub kulig a nie ma realizacji tych atrakcji. Należy nie pisać tego w ofercie .Ręczniki powinny być wymieniane a nie cały tydz. bez zmiany .A tak nic nie ma do zarzucenia ośrodek godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje wszystkie ok. na 2 piętrze po 22.30 w styczniu chłodna woda do kąpieli i grzejniki wyłanczane
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Olga E
Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zalety to lokalizacja, czyste pokoje i miła obsługa. Kuchnia monotonna i raczej słaba, po kilku dniach ten brak zróżnicowania zaczyna doskwierać. Jak na sanatorium to dieta stosunkowo ciężka, mało warzyw a sporo majonezu. Jednak pomijając to jest to naprawdę godny polecenia ośrodek.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, net2artur
Zrecenzowano: 21 lipca 2018

Pokój OK, wyżywienie OK, masaże rewelacja, kto nie próbował, niech żałuje, w wielu miejscach bywałem, ale u Panów: Maćka i Tomka...warto spróbować. Cała odnowa biologiczna na maxa, mili sympatyczni ludzie, doradzą, podpowiedzą, no i to działa, dziękuję Im właśnie w ten sposób, no i chwalić nie przestanę:)

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, ziiz91
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Ośrodek położony w bezpośrednim zejściem do morza , las dookoła , cisza szum morza ,duży balkon.pokój narożny duży taras. jedzenie b.dobre.zabiegi ok.w ramach wycieczki w pakiecie . fajnie jakby jeszcze w ośrodku był basen , kręgle i pokój zabaw dla dzieci to Włókniarz myślę ze byłby jeszcze super to moja propozycja która na pewno by zyskała większą renomę .to mój już kolejny pobyt w tym ośrodku i myślę że nie ostatni .atrakcję przyciągają ...to moja taka sugestia...

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Olga E