Kameralny, schludny hotel.
Przepyszne, bardzo różnorodne posiłki.
Obsługa na medal! Zarówno w kuchni i jadalni, jak i przy hotelowym barze.-wszyscy bardzo pomocni i uśmiechnięci:)

Hotel jest dobrym wyborem dla osób chcących się wyciszyć od zgiełku miasta.

Dziękujemy, Alina H
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo czysty, codziennie są sprzątane pokoje. Położony w dobrej lokalizacji, w spokojnej części wyspy, bez żadnego problemu można było dojechać autobusem do stolicy wyspy lub zwiedzić całą wyspę samochodem wypożyczonym w recepcji. Jedzenie w hotelu było przepyszne, codziennie coś nowego - głodni na pewno nie chodziliśmy :). Bardzo przyjazna obsługa, która ewidentnie lubi kontakt z ludźmi, zawsze uśmiechnięci i bardzo sympatyczni. Kolejnym atutem hotelu był czysty basen oraz leżaki w takiej ilości, że zawsze dla wszystkich wystarczyło miejsca. No i na sam koniec, bar oraz barmani Giwrgos i Kwastas - najlepsi ludzie jakich spotkałem na wakacjach. Mega przyjaźni oraz życzliwi, zawsze uśmiechnięci, serwują dobre drinki. Chłopaki sprawili, że czuliśmy się jak w domu - to były swietne wieczory przy barze, których będzie nam brakować.

Dziękujemy, Bartosz D
Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel godny polecenia. Byliśmy tu 10 dni na początku sierpnia. Hotel oddalony od większej miejscowości o około 2 km. My jednak chcieliśmy uciec od kramów z pamiątkami i tłumów ludzi i to był strzał w dziesiątkę. Hotel czysty, przytulny. Leżaki przy basenie zawsze dostępne.Jedzenie przepyszne. Duży wybór potraw, zawsze smaczne, świeże, przyrządzane przez kucharza przy Gościach. Przemiła obsługa.Na przeciwko hotelu sklep wiec wszystkie potrzebne rzeczy można kupić na miejscu (koło do pływania, okulary do nurkowania, czy art spożywcze). Najbliższa plaza około 10 minut od hotelu. Plaza dość wąska - piaszczysto - żwirkowa, ale wejście do wody pomostem i na końcu pomostu już tylko piasek. Morze gorące i spokojne. Na plaży polecam zapłacić za lezaki - za set (dwa leżaki i parasol) trzeba zapłacić 7 EUR - bez tego ciężko spędzać czas na plaży - upał a pod parasolem czuć tylko cudowny powiem znad morza. Przy plaży kilka tawern. Obsługa leżaków proponuje również napoje i jedzenie i donosi na miejsce.
Oczywiście warto ruszyć się poza hotel i zobaczyć wyspę - my wybraliśmy trzy wycieczki - oczywiście zatoka wraku (wycieczka kupiona w Itace), na wyspę żółwi Caretta (wycieczka kupiona w lokalnym biurze - My Tours) i trzeciego dnia wypożyczyliśmy auto - zwiedziliśmy zachodnią część wyspy - miejsca lokalne, nieuczęszczane przez turystów. Każda w wycieczek warta polecenia.
Ogólnie polecam to miejsce (hotel) - z dala od zgiełku, dyskotek - cisza, spokój, pyszne jedzenie i przemiła obsługa.

1  Dziękujemy, agalezow
Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel godny polecenia, miła i fachowa obsługa, szczególnie na barze - barman Giwrgos Ale, świetny koleś, pokoje przestronne klimatyzowane czyste, dobre jedzenie. Plaża bliżej hotelu bardzo mała, aczkolwiek kawałek dalej znajduje się już inna zdecydowanie większa plaża, polecam.

Dziękujemy, Bw B
Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo miłe miejsce w zacisznym miejscu z dala od typowego turystycznego hałasu.
Dwupiętrowe domki blisko basenu (są dwa). Woda w basenie ciepła.
Jedzenie dobre i nie powtarza się.
Bardzo mila obsługa.
Świetny barman Giorgi. Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty. Można dzieki niemu sporo dowiedzieć sie o Grecji.
Także drugi Barman Klajdi bardzo pomocny.
Hotel wlasnej plaży nie posiada ale nie był to dla nas problem.
Pokoje sprzątane codziennie i mila obsługa na recepcji.
Polecam dla osób chcących spokoju i wyciszenia.
Pozdrawiam Hotel.

Dziękujemy, Julie S