Tragaki
Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel godny polecenia, miła i fachowa obsługa, szczególnie na barze - barman Giwrgos Ale, świetny koleś, pokoje przestronne klimatyzowane czyste, dobre jedzenie. Plaża bliżej hotelu bardzo mała, aczkolwiek kawałek dalej znajduje się już inna zdecydowanie większa plaża, polecam.

Dziękujemy, Bw B
Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo miłe miejsce w zacisznym miejscu z dala od typowego turystycznego hałasu.
Dwupiętrowe domki blisko basenu (są dwa). Woda w basenie ciepła.
Jedzenie dobre i nie powtarza się.
Bardzo mila obsługa.
Świetny barman Giorgi. Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty. Można dzieki niemu sporo dowiedzieć sie o Grecji.
Także drugi Barman Klajdi bardzo pomocny.
Hotel wlasnej plaży nie posiada ale nie był to dla nas problem.
Pokoje sprzątane codziennie i mila obsługa na recepcji.
Polecam dla osób chcących spokoju i wyciszenia.
Pozdrawiam Hotel.

Dziękujemy, Julie S
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel godny polecenia. Cudowna atmosfera , bardzo czystko i przepyszne jedzenie.
Zlokalizowany od centrum jakieś 12 km , jednak w pobliżu (2km) jest duża piaszczysta plaża , przy samym hotelu jedna kamienista, na przeciwko hotelu mały sklepik( jedzenie , picie , pamiątki).

W hotelu pracują bardzo pomocni , życzliwi i dobrzy ludzie. Jedyny problem miałam z Panią z recepcji ( ciemne włosy , okulary , zazwyczaj była na ranna zmianę) , ciężko się z nią dogadać, siedzi jakby za karę. Po niej na zmianie była taka młoda dziewczyna, zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Obsługa restauracji - rewelacja !

Na duża pochwałę zasłużyli tutaj również barmani. Od 11-24 jest otwarty bar przy hotelu. W momencie jak w kolejce ustawia się kilkanaście/kilkadziesiąt osób, w temperaturze ponad 30*C jest bardzo ciężko. A jedynie co maja to wiatrak , który niewiele daje. Śmiało można pomyśleć o klimatyzacji w tym pomieszczeniu , bądź innym rozwiązaniu tego problemu.
Mimo ciężkich warunków, każdy zawsze był uśmiechnięty i życzliwy. Tutaj duże brawa dla Georga, miał on najdłuższe zmiany z tego co zauważyłam i nigdy nie zwalniał tempa. Widać ze mimo zmęczenia ( Ci sami ludzie pracują codziennie , dzień w dzień ) cały czas klient był dla niego kimś najważniejszym , uwielbia prace z ludźmi.

Z całego pobytu w hotelu jestem ogromnie zadowolona , 4* ze względu na te nieporozumienia z panią z recepcji. Wydaje mi się ze to kwestia jej nastawienia, z nikim innym nie miałam żadnego problemu.

Dziękujemy, sylwiaos
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje spedzone w tym miejscu na pewno będą należeć do udanych. Hotel przyjemny i zadbany. Pokoje fajne oraz sprzątane codziennie. Większość czasu spędziliśmy na basenie jak również w barze gdzie obsługa na duży plus. Jedzenie bardzo dobre i ilosc podawanych dań była ogromna. Każdy coś dla siebie wybierze. Obsługa miła i pomocna. Widać że tworzą zgrany zespół.

Dziękujemy, 458dariaj
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pierwsza wizyta na Zakynthos i na pewno nie ostatnia! Hotel położony 2km od większej miejscowości przez co okolica jest wyciszona- w sam raz na odpoczynek jakiego oczekiwałem. Obsługa dbała o porządek zarówno w części wspólnej jak i pokoju. Kuchnia rewelacyjna, każdego dnia zaskakiwała nowymi smakami. Profesjonalizm i pogoda ludzi tam pracujących tworzy wspaniałą atmosferę. Jednak największe ukłony należą się jednej osobie- Giwrgos Ale! Fenomenalny chłopak, który swoją osobą łączy gości w jedną wielką rodzinę. Jego spokój, uśmiech, chęć do rozmowy i umiejętności sprawiają, że miejsce wokół baru nigdy nie jest puste i każdy znajdzie coś dla siebie. Moja żona nazwała George'a najlepszym barmanem na wyspie. Dla takich ludzi warto tam wrócić! George- DZIĘKUJEMY!

1  Dziękujemy, Przemek K