Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel godny polecenia. Cudowna atmosfera , bardzo czystko i przepyszne jedzenie.
Zlokalizowany od centrum jakieś 12 km , jednak w pobliżu (2km) jest duża piaszczysta plaża , przy samym hotelu jedna kamienista, na przeciwko hotelu mały sklepik( jedzenie , picie , pamiątki).

W hotelu pracują bardzo pomocni , życzliwi i dobrzy ludzie. Jedyny problem miałam z Panią z recepcji ( ciemne włosy , okulary , zazwyczaj była na ranna zmianę) , ciężko się z nią dogadać, siedzi jakby za karę. Po niej na zmianie była taka młoda dziewczyna, zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Obsługa restauracji - rewelacja !

Na duża pochwałę zasłużyli tutaj również barmani. Od 11-24 jest otwarty bar przy hotelu. W momencie jak w kolejce ustawia się kilkanaście/kilkadziesiąt osób, w temperaturze ponad 30*C jest bardzo ciężko. A jedynie co maja to wiatrak , który niewiele daje. Śmiało można pomyśleć o klimatyzacji w tym pomieszczeniu , bądź innym rozwiązaniu tego problemu.
Mimo ciężkich warunków, każdy zawsze był uśmiechnięty i życzliwy. Tutaj duże brawa dla Georga, miał on najdłuższe zmiany z tego co zauważyłam i nigdy nie zwalniał tempa. Widać ze mimo zmęczenia ( Ci sami ludzie pracują codziennie , dzień w dzień ) cały czas klient był dla niego kimś najważniejszym , uwielbia prace z ludźmi.

Z całego pobytu w hotelu jestem ogromnie zadowolona , 4* ze względu na te nieporozumienia z panią z recepcji. Wydaje mi się ze to kwestia jej nastawienia, z nikim innym nie miałam żadnego problemu.

Dziękujemy, sylwiaos
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje spedzone w tym miejscu na pewno będą należeć do udanych. Hotel przyjemny i zadbany. Pokoje fajne oraz sprzątane codziennie. Większość czasu spędziliśmy na basenie jak również w barze gdzie obsługa na duży plus. Jedzenie bardzo dobre i ilosc podawanych dań była ogromna. Każdy coś dla siebie wybierze. Obsługa miła i pomocna. Widać że tworzą zgrany zespół.

Dziękujemy, 458dariaj
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pierwsza wizyta na Zakynthos i na pewno nie ostatnia! Hotel położony 2km od większej miejscowości przez co okolica jest wyciszona- w sam raz na odpoczynek jakiego oczekiwałem. Obsługa dbała o porządek zarówno w części wspólnej jak i pokoju. Kuchnia rewelacyjna, każdego dnia zaskakiwała nowymi smakami. Profesjonalizm i pogoda ludzi tam pracujących tworzy wspaniałą atmosferę. Jednak największe ukłony należą się jednej osobie- Giwrgos Ale! Fenomenalny chłopak, który swoją osobą łączy gości w jedną wielką rodzinę. Jego spokój, uśmiech, chęć do rozmowy i umiejętności sprawiają, że miejsce wokół baru nigdy nie jest puste i każdy znajdzie coś dla siebie. Moja żona nazwała George'a najlepszym barmanem na wyspie. Dla takich ludzi warto tam wrócić! George- DZIĘKUJEMY!

1  Dziękujemy, Przemek K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
Na początku dodam, że pobyt w Maistrali to moje pierwsze wakacje za granicą i jestem mile zaskoczony.
Obsługa zawsze witała gości z uśmiechem na twarzy pytając, czy wszystko u nas w porządku i czy czegoś potrzebujemy. Pracownicy restauracji serwowali przepyszne jedzenie dla którego warto byłoby odwiedzić hotel jeszcze raz. Co dzień nowe dania z bogatym wyborem. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Ponadto czystość utrzymana na wysokim poziomie. Każdego dnia pokoje, oraz strefa wspólna były sprzątane. Korzystając z restauracji z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nawet przez minutę nie stał tam jakiś talerz po posiłku. Jeśli obsługa widziała, że ktoś już skończył posiłek pytała czy może już posprzątać.
Kolejną osobą godną pochwały jest barman Giwrgos Ale. Bardzo miły, przyjazny i pracowity człowiek. Chętny do rozmowy lub pomocy jeśli tylko się go o coś poprosiło. Z podziwem patrzyłem jak pracuje nie robiąc sobie chwili przerwy, pracując w ekstremalnych temperaturach które panowały na jego stanowisku. Pomimo zmęczenia, które wieczorami było po nim widać, wykonywał swoją pracę wyciskając kilkukrotną normę.
Miejsce jest ciche i spokojne. Można tam doskonale wypocząć.

1  Dziękujemy, kazam_x1
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

W hotelu panuje kameralna atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne,nigdy go nie brakowało. W hotelu nie ma zbytniego ruchu przez to,że jest mały. Najważniejsza sprawa barman George to jeden z bardziej pozytywnych ludzi jakich spotkałem

1  Dziękujemy, Mateusz R