Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

W hotelu panuje kameralna atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne,nigdy go nie brakowało. W hotelu nie ma zbytniego ruchu przez to,że jest mały. Najważniejsza sprawa barman George to jeden z bardziej pozytywnych ludzi jakich spotkałem

1  Dziękujemy, Mateusz R
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Nasza przygoda z hotelem Maistrali miała miejsce w czerwcu 2019. O hotelu można napisać tylko same plusy. Okolica bardzo spokojna, jeśli ktoś jest chętny na imprezowanie w Greckim stylu polecam miasteczko Tsilivi :) Tam można super zjeść i zrobić super zakupy.
Pokoje czyste, sprzątane codziennie z widokiem na basen. Jedzenie przepyszne! Codziennie coś innego, z szerokim wyborem więc każdy znajdzie coś dla siebie :)
Obsługa hotelu przemiła! Zaczynając od Pana na recepcji po kucharzy i Panie kelnerki a kończąc na świetnych barmanach! ;)
Giwrgos ale to nasz ulubiony barman ;) Zawsze uśmiechnięty mimo upału i ciężkiej pracy. Z chęcią i uśmiechem podawał kolejne lody i robił drinki :)
Polecam hotel z czystym sumieniem wszystkim którzy chcą odpocząć w cichym kameralnym miejscu :)

Dziękujemy, NataliaK3701
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Witam,

Do hotelu pojechaliśmy pod koniec lipca 2019, z biurem podróży Itaka.
Cały opis hotelu znajdujący się pod hotel na stronie biura jest prawdą, za wyjątkiem informacji o PLAŻY.
Hotel nie posiada, żaden plaży blisko w opisie widnieje że plaża znajduje się ook 150 m od hotelu to kłamstwo!
Ta plaża jest plaża prywatną innego hotelu i przebywanie na niej jest ZABRONIONE!!! Byliśmy na niej i zostaliśmy WYRZUCENI tak jak i inni goście z naszego hotelu!
Najbliższa plaża jest ok 800m od hotelu schodzi się na nią z bardzo stromej górki, dla osób które mają małe dzieci wózki naprawdę bardzo ciężko będzie się przedostać na plażę i spowprotem! Plaża jest kamienista, A leżaki płatne (komplet lezakow tzn.4 szt to 7 e) w tej cenie można korzystać z toalety dla klientów restauracji wynajmujacej leżaki.
Nam plaża się nie podobała z małym dzieckiem ciężko kompac się jeżeli są kamienie, dopiero dużo głębiej jest piasek. Prawdziwa piękna plaża znajduje się w Tsivili miasteczku do ktorego trzeba dojechać autobusem miejskim(1.8 e za osobe). Niestety autobus krsyje jak chce tzn. nigdy nie przyjechał zgodnie z rozkładem więc stoi się w upale 40°C i czeka aż podejdzie od 20 do 60 minut spóźnienia zawsze!!! Więc kupcie dużo wody żeby mieć co pić czekając na autobus albo jedzcie taksówka to 8e za kurs w jedną stronę :-)
Jeżeli chodzi o hotel, malutki dla max 150 osób. Nam się podobał przyjechaliśmy odpocząć,wyciszyć się i nacieszyć sobą.
Posiłki dobre dla każdego się coś znajdzie, nie można wynosić jedzenia z restauracji raz mieliśmy wycieczkę w porze obiadowej chcieliśmy wziąć dla dziecka kanapkę z masłem samym to straszna awantura wyszła zldecieli się wszyscy z kuchni poprostu masakra!! O jedną bułkę z masłem !!!
Wybroniła nas Pani Lucia złota kobieta zawsze uśmiechnięta pytała jak mija dzień naprawdę przemiła Pani dzięki niej zawsze przyjemnie się jadło :-)
Przekąsek nie ma praktycznie tylko śniadania obiady i kolacje więc warto się najeść bo później przy barze znajdziecie tylko jakieś ciasta albo ewentualnie kanapki z szynka i serem(akurat to niesmaczne).
Pokoje malutkie, ale nie przyjechaliśmy siedzieć w pokoju wiec nam to nie przeszkadzało,każdy pokój ma balkon albo taras więc jest ok zawsze jest gdzie wysuszyć mokre ubrania.
Basen nie duży, ale nie ma tyle ludzi żeby był jakiś tłok, nie ważne o której wyjdziesz zawsze jest miejsce na lezakach więc zadowoleni.
Podsumowując jak chcesz wyciszyć się i spędzić czas przy basenie to ok, ale imprez animacji ani zabawy tu ani w obrębie 8km nie ma więc typowo dla zakochanych albo rodzin z dziećmi :-)

Dziękujemy, Olga P
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

O Maistrali można w sumie pisać tylko w pozytywach - fajny, kameralny hotel.

Świetna obsługa, zarówno na stołówce, w barze (Giwrgos, Χαιρετισμούς!) czy jeśli chodzi o roomservice lub recepcję.
Wyżywienie - rewelacyjne, mnogość dań oraz ich jakość nie pozwala się nimi znudzić podczas pobytu w Maistrali. Na stołówce opisy dań były często po polsku :)

Mieliśmy apartament 2-pokojowy z balkonem (idealny dla 4-osobowej rodziny) z widokiem na basen.
Pokój czysty, z mini aneksem kuchennym (czajnik bezprzewodowy, łyżeczki), wielkościowo w sam raz, sprzątany (jeśli tylko byśmy chcieli) chyba codziennie, klima bezproblemowa. Łazienka niewielka, prysznic z kotarą, co powodowało zalewanie (mniejsze lub większe) podłogi w łazience ale były ręczniczki na podłodze, więc temat ogarnialiśmy.
Fajną sprawą jest to, że basen a więc i spędzanie czasu wokół niego, jest na takim jakby dziedzińcu oddalonym od ulicy - robi się przez to przyjemniej i kameralnie :)
Basen 15-metrowy, o max. głębokości 2,80m - czysta woda, zero zastrzeżeń. Jest też mały brodzik dla najmłodszych a niedaleko baru mini plac zabaw.
Wokół basenu dużo leżaków, nie było problemu, żeby znaleźć jakiś wolny.
Najbliższa plaża, która w miarę nadaje się do zażywania uroków morza, jest oddalona ok. 600m od hotelu (po wyjściu z hotelu skręcamy w lewo a następnie za przystankiem autobusowym znów w lewo.

Blisko hotelu są sklepy oraz wypożyczalnia samochodów.

Od 11.00 do 24.00 czynny mini bar, gdzie można zaznać różnych smaków bezpłatnie w ramach all inclusive (ouzo, sambuca, gin, piwo, wino, drinki etc.. ). Przez godzinę po południu są też serwowane lody. Cały bar ogarniali bardzo mili barmani (Klaidi i George) o których złego słowa nie można powiedzieć. Od 23.00 do 24.00 wszystko płatne z 30% zniżką dla "allincluzowców".

Pomimo, iż w dniu wyjazdu musieliśmy się wymeldować z pokoju o 12.00, do czasu odjazdu z hotelu (17.00) mogliśmy zjeść lunch, korzystać z baru oraz zażywać relaksu w basenie - bagaże mieliśmy obok recepcji, zero problemów.

Reasumując: hotel idealny dla rodzin z dziećmi, w spokojnej okolicy z miłym personelem - czysty rodzinny relaks, naprawdę fajnie :)

Wskazówka dotycząca pokoi: dobrze wziąć ze sobą coś na komary :), wifi najlepiej "łapie" przy basenie albo koło recepcji :)
1  Dziękujemy, TomcioPalooch
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto i schludnie, obsługa przyjemna i uśmiechnięta, barmani rowniez. Jedzenie zróżnicowane, minusem było to że nie było uchwytu na prysznic i prawie każda kąpiel łączyła się z zalaniem łazienki. Do Tsilivi / Zakynthos można dojechać autobusem. Plaża spacerkiem 2 min - ale jeśli chodzi o kąpanie się to wybieraliśmy basen hotelowy ...

Dziękujemy, PanTyty