Zrecenzowano: 11 lipca 2018

Hotel przyjemny, obsluga mila i gotowa do pomocy. Pokoje czyste, sprzatane codzienne, ale nie w jakims najwyzszym standardzie.. lozko, dwie kanapy, szafki, szafy tv, balkon. blisko morza, ale bez zejsca na plaze - drewniany pomost prowadzi prosto do wody, w skaly. baseny przyjemne, duzo leżakow.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Malinsonek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SentidoLouisPlagos, Διευθυντής, SENTIDO Louis Plagos BeachOdpowiedź udzielona 15 lipca 2018

Dear Guest,
We regret for not being able to reply in your language.
When reading your review we understand that overall you were happy but apparently we didn't exceed your expectations. If you could let us know what were the small details that prevented us from offering you a great service it would be very helpful. Thank you again and we hope having the opportunity to welcoming you once again in Sentido Louis Plagos.

Dimitris Salonikis
Hotel Manager

Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Wyspa przepiękna. Piękne morze, widoki, kolor wody, cudownie.
Jednak sam hotel nas rozczarował.
To już kolejna wizyta w tej sieciówce i w porównaniu do innych znacząco odstaje od jakości. Jeśli chodzi o obsługę to fantastyczne osoby, pełne uśmiechu i chęci pomocy, szczególnie Sissi i Tass.
Niestety w pierwszym dniu otrzymaliśmy pokój, który nie dość, że nieładnie pachniał pleśnią i wilgocią, to całą noc z klimatyzacji lała się woda. Cały dzień straciliśmy na reklamowanie pokoju, który jak się okazało, że ma zepsutą klimatyzację. Niestety przez to nasz syn mający alergie na pleśń mógł być zagrożony. Reklamację złożyliśmy w naszym biurze i dostaliśmy mały zwrot. Pokoje te ładne, przy basenach nad morzem u nas zazwyczaj mieli Anglicy, a my mieliśmy w o wiele niższym standardzie. Animacje na bardzo niskim poziomie... darcie sie przez animatorów. Jedzenie pyszne, ale mniejszy wybór, szczególnie przekąski na basenie. Nasz syn z alergią nie bardzo miał wybór, z racji , że większość to kanapki z serem. Ale na kolację czy obiad pyszne jedzenia. Napoje i drinki w dużej ilości do wyboru. Z plusów to ogromne położenie. Nam w ogóle nie przeszkadzał brak plaży, wiedzieliśmy o tym wybierając hotel. Snurkujemy, więc zejście z podestu było do tego idealne. Plaża publiczna była niedaleko. W hotelu dostępna wypożyczalnia aut w bardzo dobrych cenach. Baseny czyste. Sądzę , ze ten hotel tworzą przede wszystkim bardzo dobrzy pracownicy o wielkim sercu!

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, JustynaMS
Zrecenzowano: 31 stycznia 2018

Bardzo czysty i zadbany hotel. Miejsce wybraliśmy na podróż poślubną. Obsługa bardzo miła i pomocna. Fajne animacje. Hotel nie dla dzieci dużo różnic w poziomach, dużo schodów. Wielki plus za dwa baseny z widokiem na morze, spędziliśmy przy nich praktycznie cały wyjazd, cisza i spokój bez dzieci. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, dużo owoców morza. Polecam wycieczkę aby zwiedzić wyspę bo to uczta dla oczu.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, aneczka205
Zrecenzowano: 17 września 2017

Zakynthos piękna wyspa warta odwiedzenia. Hotel położony na odludziu, 3 kilometry od najbliższej miejscowości - Tsilivi, na przeciwko hotelu supermarket ale dużo droższy niż w mieście. Ulice wąskie, brak chodników, wieczorne spacery niewskazane. Plusy hotelu:
Pokoje wystarczające z ładnym widokiem
Smaczne posiłki, tylko śniadania monotonne. Do zamknięcia dokładane jedzenie.
Sympatyczna obsługa, zawsze pomocna, dużo Polaków w obsłudze.
Drinki jak to w All Inclusive, dobre wino.
Fajny miniklub dla dzieci.
Lody dostępne cały dzień.
Minusy:
Brak plaży - zejście tylko z pomostu.
Brak placu zabaw, jest tylko przy miniklubie, zamykany po 18. Wieczorem dzieci nie miały co robić.
Słabe animacje wieczorne dla dorosłych, co drugi dzień Bingo.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijać pokój 121 i sąsiednie. Są to pokoje dla obsługi na końcu hotelu. Nam udało się bez problemu zmienić.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, B_Renata
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Stathis C, General Manager, SENTIDO Louis Plagos BeachOdpowiedź udzielona 18 września 2017

Dear Guest

Thank you for choosing our Sentido Louis Plagos Hotel for your recent holiday and for taking the time to post your review on Trip Advisor.

We are very happy to know that we managed to reach your holiday expectations. We are also delighted to read such nice comments about our staff which, indeed, make us proud every day. Thank you for highlighting that you found them always friendly and helpful.

Regarding the night entertainment, we will be focusing on what can be done to improve the overall results of our entertainment shows as we do give great emphasis on the level of customer’s satisfaction.

We will be looking forward to welcoming you back at our Sentido Louis Plagos Hotel in the near future.

Best Regards
The Management

Zrecenzowano: 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Minusy:

- smród szamba prawie codziennie i prawie na całym terenie hotelu
- główny basen bez odpływów - zakaz wskakiwania i chlapania przez dzieci. To co wypłynie na otaczającą podłogę ratownik spycha z powrotem do basenu
- brak zakazu palenia nad basenem i w otwartej restauracji
- brak plaży i brak miejsca do spacerowania w pobliżu hotelu. Ta plaża 200m od hotelu nie nadaje się do niczego - wąska i krótka
- stała rezerwacja leżakow i parasoli przy obydwu basenach infinity dla wczasowiczów nie z Polski. Polacy nie mogą wykupić pokoi nad tymi basenami.

Plusy

- fajny pokój (2+2) z widokiem na morze. Część dla rodziców oddzielona od części dla dzieci. Fajny taras z suszarką, stolikiem i 2 wygodnymi krzesłami
- bardzo miła obsługa w recepcji. Fajne powitanie (mokre i zimne małe ręczniki i soczek)
- ekstra entertainment team. Szczególnie Karolina z Polski, Gabriel z Rumunii, Junuc z Rumunii i Tibor z Węgier. Wkładają wiele serca w niestandardową rozrywkę. Super night shows. Ekstra aqua aerobic.
- bardzo sprawna i miła obsługa podczas posiłków. Woda w butelce na wynos na każde życzenie.
- bardzo fajne 2 baseny infinity (mimo braku leżaków dla Polaków i smrodu szamba szczególnie intensywnego w ich pobliżu)
- bardzo fajne miejsce do pływania i nurkowania przy hotelu (bez plaży) - pomost i zejście schodami. Na początku ok. 1.5m i płaskie kamienie, kilka metrów dalej już tylko 1m i piękny piasek. Są miejsca ze skałkami z kolorowymi rybkami, jeżowcami, strzykwami o krabami. Maska + rurka + płetwy niezbędne.
- jedzenie ok. Dość monotonne i powtarzalne ale nie najgorsze. Bardzo dobre suflaki, musaka, oliwki, małże, tzatziki. Wino znośne. Piwo straszne siki.
- sprzątanie każdego dnia, mimo że po grecku ;-) czyli niedokładnie
- Drinki jak to w all inclusive. Raczej ok. Wszystko na podróbkach.

Na wyspę wrócę. Czy do hotelu? Jeśli przebudują basen i pozbędą się smrodu szamba - bardzo chętnie

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, mojeg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Stathis C, General Manager, SENTIDO Louis Plagos BeachOdpowiedź udzielona 12 września 2017

Dear guest,

First and foremost thank you for selecting the Sentido Louis Plagos and for posting your review on Trip Advisor.

We are delighted to know that certain dishes like soulvaki, tzatziki, moussaka were of your liking as well as our amazing location we are situated at. We are happy that our team members succeeded in making your stay fantastic, filling your days and nights with joy. Offering you the best experience possible is our purpose hence we are thrilled to see that we have met your expectations.

It would be an honor to have you as our guest at the Sentido Louis Plagos in the near future!!!

Warm regards
The Management