Tego hotelu nie wspominamy dobrze. W całym hotelu unosił się nieprzyjemny zapach bydła, łazienka była jak z lat 70tych, zamiast kabiny prysznicowej lub wanny wisiała kurtyna, zatem po prysznicu cala łazienka była zalana wodą. Kran był brudny, pordzewiały i zakamieniony. Muszla toaletowa... Nie wiem co autor miał na myśli montując tak deskę klozetową. Po prostu spójrzcie na załączone zdjęcie. Grzyb roznosił się po całej podłodze i ścianach. Płytki ułożone tak krzywo, że łatwo tam o złamanie nogi. Pościel dziurawa, czajnik w pokoju nie działał. Hotel oferował zasięg wifi na całym terenie hotelu. Niestety w pokoju działał tylko przy szafie.
Jedzenie monotonne, mało smaczne, niedoprawione, natomiast wybór był bogaty.
All inclusive obowiazywało tylko do północy. Po północy pełne ceny, a za małą butelkę wody przyszło nam zapłacić 1€.
Obsługa restauracji i baru była przemiła i pomocna. Nie możemy tego niestety powiedzieć o recepcji. Trudem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, gdyż pracownicy nie potrafili samodzielnie podjąć decyzji. Po przechodzeniu od jednego komputera do drugiego, dzwonili do managera. Późniejszy check-out kosztuje 75€, bez względu na to czy chcesz zdać pokój godzinę, dwie, czy trzy później. Cena nie ulega zmianie.
Plusem natomiast są baseny. Nie było problemu znaleźć wolny leżak, natomiast wszystkie atrakcyjne miejsca wokół basenu były zajęte od wczesnego ranka do późnego wieczora.

Dziękujemy, merpener
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giorg i, General Manager, Atlantica Eleon Grand Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear merpener,
We would like to express our apologies for not being able to manage exceeding your expectations. Be sure that your negative comments referring to your accommodation and food have been passed to the relevant managers in order to take actions for improvement where needed.
However kindly note that our all-inclusive basis ends at 00:00, as advertised, even if most of hotels end it at 23:00.
Also the water inside our hotel premises is 100% drinkable and safe to drink, as we are equipped with diverse osmosis latest technology unit. This is something that is communicated through a sign inside your room and through our personnel.
Thank you for your time taken to post your honest review, as our guest’s criticism is highly valued and appreciated.
Hope to reconsider and give us the chance to welcome you back and prove to you we can do better.
Respectfully yours,
Hotel Manager

Dziwię się niektórym negatywnym opiniom co do lokalizacji, jedzenia i czystości, bo dla mnie to były wymarzone wakacje w tym hotelu:). Miałam świadomość, że hotel jest na uboczu oraz że dojście do wody jest kamieniste, więc to na mnie akurat negatywnie nie wpłynęło, wręcz przeciwnie. Woda przecudowna, przejrzysta, dzięki tym kamieniom chowały się tam kolorowe rybki i było ciekawiej pod wodą. Lokalizacja hotelu na peryferiach też nie stanowiła problemu, można wypożyczyć auto i nawet polecam taką formę zwiedzania wyspy, można też podjechać autobusem do pobliskich miasteczek oraz taksówką. Polecam wycieczki fakultatywne z Zante Magic Tours! Rewelacyjnie wszystko zorganizowane, super przewodnik-polecam p.Mateusza przesympatyczny młody człowiek. Personel hotelowy przemiły, nie widziałam różnicy w innym traktowaniu polaków i anglików, choć to dla nich zapewne były typowe śniadania angielskie. Co do posiłków to jest taka różnorodność, że można dla siebie za każdym razem wybrać coś dobrego. Świeże pieczywo, pyszne desery, sałaty, sosy, robione na zamówienie omlety, gyrosy, naleśniki, gofry i najlepsze tzatziki na świecie.Podobało mi się to, że personel prowadził do wolnego stolika, nie było dzięki temu "prawa dżungli" jak w innych hotelach all inclusive. Do każdego stolika podchodził kelner serwując piwo lub wino i soki. Kelnerzy również przemili podawali pod nos drinki i zabierali puste kubeczki. Przy basenach dodatkowo był bar i przekąski podawane na ciepło, lody, pączki, różne frykasy. Naprawdę nie było do niczego sie przyczepić. Położenie hotelu rekompensowało jakieś niedociągnięcia. W gaju oliwnym mega odpoczynek na leżakach, zawsze można było znaleźć dla siebie miejsce. Zaraz za gajem strefa zjeżdżalni, które wizualnie wcale nie zapowiadały takiej zabawy, dopóki się z nich nie skorzystało. Pokoje czyste, sprzątane, czasem wpadają w odwiedziny jaszczurki jak sie na dłużej zostawi otwarty taras ale to taka lokalna atrakcja. Znalazłam jeden! minus, otóż meldowanie się po nocnym locie w tym hotelu-dopiero ok 14 można było dostać pokój, bagaże więc zostawiliśmy w specjalnym pokoju i udaliśmy sie na rekonesans hotelu przy wschodzie słońca (co tez miało swój urok i przez to był dłuższy dzień w tym pięknym miejscu) Reasumując hotel super położony nad morzem, mega widoki, woda przecudowna, personel bardzo miły i pomocny, jedzenie super do bólu:), baseny do wyboru do koloru, atrakcje wieczorne ciekawe i wesołe, zajęcia dla dzieci każdego dnia, aerobik w basenie.Poleciałabym do tego hotelu jeszcze raz więc już to jest wystarczającą rekomendacją. Dodam jeszcze że należy zwrócić uwagę na zawieranie umowy z TUI, wylot pierwotnie był zapisany na godz 18 ale był o 5 nad ranem więc tym sposobem ukradziono nam cały dzień z pobytu.(organizator o tym wiedział, bo nie było innych wylotów do Polski z Zakynthos i nagle tego nie zmieniono.Także uważam, że to było bardzo nie fair naciągając ludzi na super ofertę z pobytem 8 dni, gdzie w praktyce było 7).

Wskazówka dotycząca pokoi: Trafił mi sie pokój na parterze z widokiem na baseny i kawałek morza, także taki pokój polecam:)
Dziękujemy, paulihappy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giorg i, General Manager, Atlantica Eleon Grand Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear paulihappy,
Thank you for posting your warm and detailed review referring your recent vacations at our summer resort.
We are glad to read that in an overall impression you were satisfied with your accommodation and we would certainly look forward to welcome you back in the near future!
With great regards,
Hotel Manager

Odwiedziliśmy miejsce przed sezonem tj maj/czerwiec przełom. Pogoda super, Miejsce urocze, dobre jedzenie, fajne zjezdzalnie. Bardzo odpowiedni dla rodzin z dziećmi. bardzo udane wakacje. na minus - zimna woda w basenie

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nejah

Dear nejah,
Thank you for grading us with an excellent score and provide us your warm feedback. It is a pleasure to read that we managed to offer you very good vacations.
Do looking forward to welcome you back!
With Best regards,

Zrecenzowano: 9 września 2019

Zarówno pobyt jak i ogólna ocenę hotelu należny ocenić na plus.

Lokalizacja/plaża

Byliśmy w pełni świadomi zarówno lokalizacji jak i tego jak wygląda plaża hotelowa dlatego nie jesteśmy rozczarowani. Opis znajduje się w ofercie. Proponuję zatem wszystkim narzekającym na kamienistą plażę CZYTAĆ OPIS I RECENZJE. Nie będzie więc rozczarowania i opisów w stylu "nie można beztrosko bawić się w wodzie" .
Jeśli chce się korzystać z morza trzeba zabrać buty do wody i tyle, woda czysta i ciepła (warto zabrać maski, można obserwować fajne kolorowe ryby). Położenie na uboczu było dla nas atutem (trzeba się nad tym zastanowić przed wyjazdem). Leżaki zawsze dostępne, choć oczywiście nie te bezpośrednio przy basenach. W gaju oliwnym zawsze można było znaleźć miejsce choć materace wymagają czyszczenia a stan techniczny niektórych leżaków rzeczywiście nie jest najlepszy (hotel powinien w tym zakresie podnieść jakość oferty - wymienić leżaki).

Jedzenie/restauracje

Zacznę od tego, że jak czytam opisy "wszystko niesmaczne, nic nie nadaje się do jedzenia, zrezygnowaliśmy z posiłków" to przyznam, że zastanawia mnie jakie posiłki na co dzień spożywają osoby piszące te recenzje. Należy przyjąć, że kuchnia nawet w 5* hotelu w miejscowości turystycznej będzie odbiegać od serwowanych posiłków w dobrych krajowych restauracjach (np. menu degustacyjne w restauracji z gwiazdką Michelina). Specyfika gotowania dla znacznej ilości ludzi z różnych krajów wpływa na odbiór posiłków.

Jeśli chodzi o śniadania, obiady i kolacje to w mojej opinii zawsze można było znaleźć coś dobrego lub bardzo dobrego do jedzenia. Śniadania to co najmniej 7-8 dań ciepłych (tylko jajecznica w mojej opinii była bardzo niesmaczna), robione świeżo omlety i gofry, 4-5 sałatek, 4 rodzaje jogurtu, 5 rodzajów owoców, ciepłe wypieki, 4 gatunki chleba i bułek, nie wspominam o warzywach serach, miodach, suszonych owocach, płatkach itd.

Rozumiem, że każda osoba pisząca "nie było co zjeść" codziennie rano ma taki wybór menu śniadaniowego w domu.

W przypadku obiadów i kolacji dania urozmaicone, osobne menu dla dzieci. Wieczory tematyczne skomponowane ciekawie ale i dla osób ceniących klasykę (czy. frytki) zawsze znalazło się coś do wyboru. Do tego paleta deserów i 7-9 gatunków owoców do wyboru.

Należy stwierdzić, że jest co zjeść i z czego skomponować sobie smaczny posiłek.

Obsługa zawsze była miła i pomocna.

pokoje

Sprzątane codziennie, oczywiście widać pośpiech przy wykończeniu ale nam to nie przeszkadzało. Podstawowe wymogi dotyczące czystości/sprzątania, działającej sprawnie klimatyzacji oraz ciepłej wody były spełnione (estetom do granic możliwości proponuję sprawdzić ile kosztuje jedna noc w 5* Hotelu np. w Warszawie gdzie zadbano o każdy najmniejszy detal wystroju pokoju i porównać z ceną jaką zapłacili za tygodniowy pobyt na wakacjach).

Na koniec kilka uwag dotyczących obsługi i jakości świadczonych usług w hotelu.

Oczywiście można narzekać na to, że pokój otrzymuje się ok. 14.00 (w naszym przypadku o 13.15), ale takie są przepisy - hotel ma do tego prawo, jak wszędzie obowiązuje doba hotelowa i tyle.

Jeśli chodzi o personel to zawsze był miły i pomocny. Nie odczuliśmy też, abyśmy jako Polacy byli traktowani gorzej od innych nacji. Zwraca uwagę jednak to, że inne nacje np. Anglicy znacznie serdeczniej odnoszą się do personelu - niemal ze wszystkimi rozmawiają, są po imieniu i na koniec pobytu robią sobie pamiątkowe zdjęcia. Nie traktują personelu jak "służby" tylko jak kolegów/koleżanki wykonujących swoją pracę (ciężką i wymagającą).
Polecamy pobyt w tym Hotelu i pozdrawiamy Konstancję.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach w ogrodzie raczej jest głośno gdy odbywaja się wieczorne pokazy
Dziękujemy, Andrzej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giorg i, General Manager, Atlantica Eleon Grand Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Andrzej B,
Thank you for taking the time to share your detailed review and for grading us with a satisfying score!
We are pleased to read that all in all your experience was enjoyable and you appreciated most of our facilities and services provided.
Your constructive comments will be taken under serious consideration and going to be discussed with the relevant managers in order to take actions for improvement where needed.
Do looking forward to welcome you back in the near future!
Thank you for being our guest!

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel położony w spokojnej okolicy, bliskość płazy od basenów hotelowych rewelacja. Obsługa bardzo miła,uśmiechnięta. Jedzenie ok, duży plus dla świeżych owocow do wyboru, stoisko z jedzeniem dla dzieci super. Baseny czyste. Jedyny minus to pokoje, wymagające odświeżenia. Pokoje sprzątane codziennie.

Dziękujemy, malgosia R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giorg i, General Manager, Atlantica Eleon Grand Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear malgosia R,
Thank you for posting your warm review regarding your recent stay at Atlantica Eleon Grand Resort & Spa.
We are pleased to read that you had relaxing holidays and be sure that your constructive point raised referring room refurbishment will be taken under serious consideration.
Looking forward to welcome you back!
With kind regards,