Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

pokój- klimatyzacja głośna i tylko w jednym pokoju. Mało półek i wieszaków.
jedzenie - tragedia. Nie myślałam, że w dobie takiej konkurencji można tak kiepsko karmić. Mięso na tacach albo twarde, albo wysuszone. Co jakiś czas udało się upolować coś podawane przez kucharza i to było smaczne. Bardzo dobre było za to pieczywo.
animacje dla dzieci - średnie
występy/imprezy (wieczór) dla dorosłych - tragedia
zajęcia w ciągu dnia - dobre
opieka przedstawicieli Grecosa - BARDZO DOBRA

Dziękujemy, Podroznik09
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: prcaretta2019, Public Relations Manager, Caretta ParadiseOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear Podroznik09

Thank you for your review.
We are sorry to hear that your holiday didn't live up to your expectations.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel typowy jak na greckie standardy ***, sypialnia, pokój przechodni i łazienka. Brak półek w szafach nieco komplikował wybór garderoby. Klima działa, jednak usytuowana tylko w sypialni. Bardzo czysto zarówno na obiekcie jak i w pokojach, które sprzątane są codziennie oprócz sobót. Jedzenie typowe kontynentalne, znając się na technologi żywienia w tego typu obiektach wiadomo, że posiłki układane są tak aby nie wykorzystane produkty ze śniadania po odpowiedniej obróbce wykorzystane były na obiad itd.
Byliśmy z grupą przyjaciół i dziećmi, nikt nie narzekał, że chodzi głodny. Zawsze można było coś wybrać. Kulinarne wieczory tematyczne były ciekawym urozmaiceniem (włoski, grecki). Snack bar samoobsługowy.
Obiekt na sporym terenie dzięki czemu nie było problemu z leżakami na basenach czy w aqua parku. Mieszkaliśmy w najbardziej oddalonym budynku "i", dojście do restauracji zajmowało nam max 5 min na plażę 15min. Plaża wąska, kamienista, może płytkie przez około 20m głębokość max 1,5m. Obsługa bardzo miła i pomocna. Animatorzy młodzi ludzie, bardzo zaangażowani ale nie nachalni.
Położenie obiektu z dala od atrakcji, w pobliżu 3 tawerny i 3 supermarkety, do najbliższej turystycznej miejscowości 4km (koszt taxi 8 eur).
Generalnie bardzo udane wakacje.

2  Dziękujemy, arkza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: prcaretta2019, Public Relations Manager, Caretta ParadiseOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear arekza

Thank you for your review.
We are glad to hear that you and your family have enjoyed your holiday with us.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na przeciętnym poziomie ,aquapark bardzo fajny ,pokoje skromne (brak klimatyzacji w pokoju przechodnim daje się we znaki ).Jedzenie przeciętne ,duża powtarzalność (narzekających mnóstwo ,śmieszne jest to ,że narzekają ludzie którzy 4 dzień chodzą w tej samej koszulce ;) królowie życia :)))my mieszkaliśmy w budynku A (chyba jeden z lepiej usytuowanych budynków (w pobliżu restauracja ,baseny ,aqua ) mimo wielu opinii ,że głośno ...mi na ten temat nic nie wiadomo ;) być może ,w nich uczestniczyłam :))) animatorzy super przyjaźni ,uśmiechnięci,wczorajszy występ chłopaków na aquasplash na 6+ .Głowa wypoczęta ,ciało opalone ,zrelaksowani wracamy do domu ,a niedociągnięcia bywają ...jak wszędzie ;)

1  Dziękujemy, annapB5811YZ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: prcaretta2019, Public Relations Manager, Caretta ParadiseOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear annapB5811YZ

Thank you for your review
We are glad to hear that you and your family have enjoyed your holiday.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Czytając kilka poprzednich opinii, odniosłam wrażenie, że byłam w innym miejscu. Ale byliśmy w Caretta Paradise w okresie 19 - 30.07.2019r.
Jedno co mogę potwierdzić, to okropne jedzenie, ale nas na szczęście żadne dolegliwości żołądkowe nie spotkały,po prostu niewiele potraw było smacznych. Poza tym - same plusy. Duże jasne pokoje (nie widzę potrzeby ciągłego zaciągania zasłon), sprzątanie codziennie oprócz sobót, wymiana ręczników i pościeli na bieżąco (dodam tylko na marginesie, że powszechnie przyjęte jest zostawienie drobnych napiwków dla obsługi. Jak Cię stać na all inclusive wyskrob to 1 euro.) Jeżeli pokoje nie są gotowe proponuje korzystać z basenów i cieszyć się wakacjami a nie koczować w recepcji. Czy musisz szanowny wczasowiczu już w tym momencie mieć klucz ??? Jak wiadomo doba hotelowa rozpoczyna się zwykle o 14.
Klimatyzacja w pełni sprawna, w pokojach nie ma żadnej wilgoci ani dziwnego zapachu. Płatny sejf no dramat po prostu !!! Ludzie to jest jasno określone w opisie hotelu, poza tym co ty człowieku bierzesz na te wakacje??? My obyliśmy się bez sejfu i nic nam jakoś nie zginęło.
Byliśmy zakwaterowani w budynku A - super, wszędzie blisko, nie było również za głośno, chociaż byliśmy z 3-letnim dzieckiem, które każdego wieczoru uczestniczyło w animacjach i się świetnie bawiło. Jeśli komuś przeszkadzają animacje,muzyka, płaczące dzieci to po co jedzie na takie wakacje... Poza tym można poprosić o pokój w budynku H gdzie jest cicho, spokojnie i daleko od "hałasu"
Nam dojście na plażę z dzieckiem zajmowało max. 10 minut, i to nie była wyprawa na Mount Everest jak to niektórzy opisują, skoro w jedną stronę jest z górki to na logikę w przeciwną stronę będzie pod górkę. Plaża bardzo ładna, kamienista tylko na początku, schodzisz pomostem po schodkach i jest już piasek i bardzo płytko,więc nie wiem w czym problem.
Podsumowując: Szanowni Rodacy - szczerze Wam współczuje. Nie potraficie cieszyć się wakacjami, urlopem, słońcem, pięknem, oderwaniem od codzienności i obowiązków. Szukacie ciągle dziury w całym... A to rzeczywiście może być męczące. I tacy sfrustrowani wracacie z urlopu... My natomiast wypoczęliśmy wspaniale. Pozdrawiamy super animatorów z Grecosa.

3  Dziękujemy, Paulina W

Dear Paulina W

Thank you for your review and your kind words.
We are very pleased to hear that you and your family have enjoyed your holiday and we hope to see you again

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Po przyjeździe do hotelu mieliśmy wraz z rodzina w miarę dobre wrażenie choć dotarliśmy tam o 6 rano. Dobre odczucia pogarszały się wraz z długością pobytu natomiast apogeum nastąpiło gdy po jednej z kolacji pół nocy i cały kolejny dzień praktycznie nie wychodziłem z łazienki. Okazało się ze niestety nie tylko ja a spora część gości hotelowych zatruła się jedzeniem podczas tej kolacji. Stołówki ( tak stołówki bo restauracją hotelową nie można tego nazwać) już więcej nie odwiedziliśmy. Restauracje w okolicy fantastyczne choć pociągnęły nas po kieszeni. Okolica, pobliska plaża jak i cała wyspa fantastyczne natomiast hotel radzę omijać z daleka.

3  Dziękujemy, Marcin K

Dear Marcin K

We are sorry to hear that you have been sick during your holiday.
There has been a virus on the Island and it has nothing to do with food witch is also stated by the doctor that was provided.