Psalidi
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokój ładny czysty przestronny z bocznym widokiem na morze.Obsługa hotelowa bardzo miła i przyjazna.Posiłki także bardzo dobre.Kelnerzy w restauracji jak i w barach bardzo mili i uprzejmi dotyczy także barmanów którzy robili dobre drinki.Mały minus dla recepcji i personelu za brak podstaw języka polskiego.Pobyt w hotelu zaliczamy na 5 i bardzo dziękujemy za mile spędzone wakacje.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, henhen59
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EniasKiritsis, General Manager, TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Drogi Hennie59,

Z przyjemnością powitaliśmy Państwa w naszym TUI Sensimar Oceanis Beach & Spa Resort w Kos i dziękujemy za wybór naszego hotelu na Państwa cenne wakacje.

Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszym hotelem i podzielenie się swoimi osobistymi doświadczeniami z nami i innymi recenzentami i cieszymy się, że ogólnie rzecz biorąc miałeś u nas bardzo miły pobyt.

Państwa opinie na temat naszej czystości, wspaniałego jedzenia, personelu i usług są bardzo doceniane i zostaną przekazane każdemu członkowi zespołu.

Cały zespół i ja cieszymy się, że będziemy mogli powitać Państwa ponownie w naszym ośrodku.

Z poważaniem,

Enias Kiritsis.
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano: 13 września 2018

Hotel bardzo zadbany, obsługa bardzo miła i pomocna na brak jedzenia nie można narzekać ponieważ było go bardzo dużo i bardzo smacznie dodatkowym atutem hotelu jest fakt iż jest on przeznaczony dla gości 16+. Plaża piękna, czysta i przede wszystkim zadbana. Polecam w szczególności apartament z basenem z widokiem na morze :)

Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariaMavrakouTelles, Guest Relations Manager, TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa ResortOdpowiedź udzielona 13 września 2018

Dear Karolina L,

Warm greetings from the TUI Sensimar Oceanis Beach & Spa Resort in Kos and before going any further we are very pleased to see that you have chosen our hotel for your recent holidays.

Thank you very much for taking the time to review our hotel and we are delighted that we have lived up to your holiday expectations!

The whole team and I sincerely hope that it will not be too long before we can welcome you back to our resort.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Wybraliśmy się ponownie, ponieważ poprzedni pobyt był bardzo satysfakcjonujący - poprzednia recenzja z 2017 - "Tylko cykady hałasują". Trochę się rozpisałam ale jeśli cierpliwie dobrniecie do końca to będziecie mniej rozczarowani hotelem. Tym razem też wybraliśmy pokój z własnym basenem (nr 2103) z widokiem na ogród, bardzo sympatycznie położony. Ocena tzw. elementów technicznych w hotelu nie uległa zmianie, zgodnie z obietnicą managera hotelu, istotnie zwiększono ilość leżaków (co bardzo się chwali) ale już nie pokuszono się o dodatkowe parasole słoneczne. Obsługa jest naprawdę bardzo miła i pomocna. Polecam szczególnie kolację we włoskiej restauracji a la carte Meltemi gdzie spotkamy się z przesympatyczną i profesjonalną obsługą. Macie Państwo też możliwość spróbowania kuchni śródziemnomorskiej w restauracji a la carte Culinarium - nic szczególnego, z mało profesjonalną obsługą. Pani, która prowadziła nas do stolika na pytanie czy możemy usiąść przy stoliku z widokiem na morze a nie gapić się na basen, gdzie próbowała nas posadzić, zrobiła dziwną minę i po pewnym wahaniu posadziła nas tam gdzie chcieliśmy ( zajęte były tylko dwa z wielu stolików i nie ma rezerwacji konkretnych) - czyżby pani czekała na jakąś "zachętę"? Fajnie jest w barze przy plaży "Anemos" gdzie obsługa jest wyśmienita i bardzo przyjazna.
Ale niestety powroty bywają też porażką. Zatem do rzeczy. Tym razem tzw. ogólne wrażenie jest fatalne. Kilka sytuacji które spowodowały taką ocenę:
przez 6 kolejnych wieczorów w trakcie pobytu trwającego 11 dni podlewano wszystkie rośliny płynem, którego ZAPACH jednoznacznie kojarzył się z szambem. Miało to miejsce każdego popołudnia / wieczoru w godzinach od 18 do 22. Nie muszę wyjaśniać jaki fetor unosił się na całym terenie - jakże "przyjemne" było np siedzenie wieczorem na tarasach, w barach. Rozumiem, że zasady wykorzystywania wody pochodzącej z wtórnego obiegu/ źródła jest naturalne, w niektórych miejscach ale po pierwsze taki płyn jest wstępnie oczyszczany a przede wszystkim podlewa się w środku nocy kiedy właściwie wszyscy goście śpią. Wyobraźcie sobie, że spożywacie romantyczną kolację we dwoje, przy świecach, za dodatkową opłatą po kilkadziesiąt euro od osoby (w tzw. Gazebo). O jakim miłym spędzaniu wieczoru można wtedy mówić. Wydaje się, że zarządzający zorientowali się jaki błąd popełnili bo przez kolejne dni naszego pobytu podlewanie odbywało się głównie w nocy - ale cóż niesmak pozostał.
Posiłki - śniadania w porównaniu do ubiegłego roku zostały trochę wzbogacone i można to ocenić bardzo pozytywnie ale już lunche i kolacje to inna sprawa. Niby, wybór duży, ale większości brakuje ręki szefa kuchni, pomysłu na potrawę. Część wygląda mało apetycznie (jemy również oczami).
Wiem, dyskusja na temat tego co komu smakuje a co nie jest jest bezprzedmiotowa, ja lubię to ktoś coś innego. Musiałam się podzielić tymi uwagami ponieważ kuchnia w ubiegłym roku była znacznie smaczniejsza.
Minibar wg opisu hotelowego (wyłożone w pokoju) winien być uzupełniany 3 razy w tygodniu - nasz był raz, ten chyba z przydziału, i drugi raz po interwencji w ciągu 11 dni.
W ostatnich dniach naszego pobytu zdarzały się przerwy w dostawie prądu, bardzo krótkie, ale powodowały, że np o godz. 4:30 i ponownie o 5:43 budził nas telewizor bo tak jest zaprogramowany, że po każdym wyłączeniu prądu włącza się i ustawia na kanał informacyjny hotelu. Tak zdarzyło się kilka razy. Wątpliwa atrakcja. Świetnie natomiast działa klimatyzacja.
Na stronie TUI można przeczytać, że hotel ma 5* w lokalnej kategorii, ma 4 i pół *, w kategorii polskiej natomiast 4* i jeszcze długo będzie pracował na pół gwiazdki bo na razie na więcej nie zasługuje.

1  Dziękujemy, Hanna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariaMavrakouTelles, Guest relations manager, TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2018

Dear Hanna S ,

Warm greetings from the TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa Resort and before going any further we would like to thank you for choosing our hotel for your holidays for the 2nd time.

Thank you very much for taking the time to review our hotel and we are delighted that overall you enjoyed your stay with us.

Your comments regarding your nice pool room, our brand-new sunbeds and our Italian restaurant are highly appreciated. Additionally, that you fully enjoyed our varied breakfast!

As a team we would like to sincerely apologize for the inconvenience caused at our a la carte restaurant. Please rest assured that we will investigate this case and will make the necessary instructions so as this won’t happen again.

As far as our gardens are concerned, please be advised that there are no Sewage Treatment Plant facilities or other facilities in our premises that can treat sewage wastes. Instead, the wastes reach the sewage treatment plant, directed by the local Public Service, through the sewage pipe network. In conclusion, under no circumstances do the waste linger in the hotel’s premises.

Regarding the local Sewage Treatment Plant, we are informed by the Public Services, that there is indeed a malfunction in the local sewage pipe network, and because of it some of the residents may notice an unpleasant odour.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Były to co prawda pierwsze moje takie wakacje, ale hotel zaskoczył mnie w każdym calu pozytywnie! Tak naprawdę nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale te 10 dni, które tam spędziły na długo zapadną w mojej pamięci.

1  Dziękujemy, Magdalena O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariaMavrakouTelles, Guest relations manager, TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2018

Dear Magdalena O,

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Najcudowniejszy, najlepszy hotel dla par. Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, spokój, cisza, blisko do miasta Kos. Cudownie. Tak nam się spodobało że byliśmy z mężem dwa razy w tym hotelu. Mam nadzieję że jeszcze tam kiedyś wrócimy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, aga197521
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariaMavrakouTelles, Guest relations manager, TUI SENSIMAR Oceanis Beach & Spa ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2018

Dear aga197521,

Thank you very much for taking the time to review our hotel and we are delighted that we have lived up to your holiday expectations.