Zrecenzowano: 3 września 2019

Jesteśmy po 11-dniowym pobycie w Hotelu Kipriotis Hippocrates. Całość pobytu oceniamy bardzo dobrze. Kuchnia oraz obsługa jest niewątpliwym atutem tego miejsca. Szczególne podziękowania dla Pani Despiny, która zawsze z uśmiechem na ustach pomogła znaleźć nam stolik w naszym ulubionym miejscu. Na uwagę zasługują również panowie z baru przy basenie, którzy mimo różnic kulturowych zawsze potrafili znaleźć z nami wspólny język. Pokój był najsłabszą stroną pobytu, jednak cała reszta wynagradzała jego braki. Basen czysty, dla aktywnych codzienne animacje i wieczory tematyczne. Z pewnością polecimy ten hotel znajomym.

1  Dziękujemy, claudinke
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Hippocrates HotelOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Dear claudinke,

Thank you for posting your kind review of Kipriotis Hippocrates Hotel, it is a pleasure to learn that you enjoyed your experience with us.

Thanking you once again for your recommendation and we do look forward to welcoming you back in the non-distant future.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Tygodniowe wakacje w hotelu oceniamy na 5+ , jedzenie urozmaicone każdy wybierze coś dla siebie, pokoje obejście basen bardzo czyste, zadbane. Basen duży , a animatorzy świetni dbający o rozrywkę gości! Pracownicy hotelu bardzo mili, przede wszystkim bardzo dobre wrażenie zrobili barmani, (szczególnie szef baru), którzy byli uprzejmi, mili i bez problemu spełniali nasze zachcianki. Bardzo blisko do morza i plaży (warto mieć buty do wody). Naprawdę polecamy hotel, który zasługuje na swoje 4 gwiazdki ****.

Dziękujemy, Julia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Hippocrates HotelOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear Julia C,

Thank you for your valuable feedback following your recent stay at Kipriotis Hippocrates Hotel.

We are happy to know that you had such a wonderful time during your stay with us. In regards to your comments we would like to assure that we will be sharing them with our out team in order to continue providing high service standards to all our guests.

We do hope that we will have the pleasure of welcoming you back in the magical island of Kos on a future visit.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Była tydzień w tym hotelu .Bardzo miła obsługa;zarówno panie sprzatające pokoje jak i sympatyczni kelnerzy, przesympatyczne barmanki jak również brmani. Jedzenie bardzo dobre. Hotel polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Małgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Hippocrates HotelOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dear Małgorzata K,

Thank you for sharing your insights from your experience at Kipriotis Hippocrates Hotel, we very much appreciate your feedback.

We are delighted that you felt well-taken care of during your stay and look forward to having you with us again in the near future.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

TEN HOTEL TO PRAWDZIWA REWELACJA!
Hotel jak najbardziej zasługuje na 4 mocne *. W hotelu jest bardzo czysto, personel cały czas dba o porządek, stoliki są na bieżąco sprzątane a w restauracji brudne talerze nie stoją nawet przez chwilę. Pokoje mogły by być w troszkę lepszym standardzie, ale jak dla nas w zupełności wystarczyło. Warto spędzić wakacje w tym hotelu nawet ze względu na to, żeby zobaczyć jak powinno wyglądać prawdziwe All inclusive. Jedzenie jest tam wspaniałe, świeże, bardzo urozmaicone i smaczne na obiad naliczyliśmy 20 rodzajów różnych ciast, wyżywienie to prawdziwa uczta dla podniebienia. Codziennie inna tematyka kolacji od włoskiej po grilla. Warto jednak również wspomnieć o dziewczynach z Polski które pracują w restauracji i na barze. Natalia i Lucyna są niesamowite, bardzo pracowite, miłe, zawsze uśmiechnięte i chętnie służą pomocą. Dbają o gości na najwyższym poziomie. Na barze pracuje również Bogdan z Bułgarii, który dobrze rozumie język polski i jest to człowiek na odpowiednim miejscu oraz Elina, która codziennie witała mnie pięknym uśmiechem i robiła fantastycznego drinka. Podczas pobytu udaliśmy się również na kolację do Hotelu Kipriotis Village i tam zostaliśmy ugoszczeni na najwyższym poziomie przez Kasię. Polecam w szczególności udać się do Red sky baru, który znajduje się w hotelu Kipriotis Panorama Hotel & Suites, rozkoszowanie się pysznymi drinkami oraz oglądanie pięknego zachodzącego Słońca i panoramy Psalidi to istny raj dla par. Animatorzy w Hipokratesie są rewelacyjnymi ludźmi, samo przebywanie w ich towarzystwie to prawdziwa impreza zwłaszcza Boogie, Eryk i Lolo są to ludzie tworzący fantastyczną atmosferę i swoim temperamentem, potrafiący porwać do zabawy nawet opornych na wszelkie animacje hotelowe. Jeszcze w żadnym hotelu nie spotkałam tak fantastycznych i pracowitych ludzi jak oni. Warto wspomnieć, że wypożyczalnia samochodów i rowerów znajdująca się tuż pod hotelem, również zasługuje na duże zaufanie, mieliśmy nieprzyjemną przygodę, kiedy okazało się, że zgubiliśmy klucze do skutera, który był od nich wypożyczony i bez problemu nam pomogli, nie chcieli pieniędzy za dorobienie nowych. Jeżeli chodzi o wycieczki to proponujemy wypożyczenie samochodu i zwiedzanie wyspy na własną rękę. Warto pojechać na naturalne termy, które znajdują się kilka kilometrów od hotelu, a także odwiedzić plażę w Mastichari oraz udać się koniecznie na plażę Paradise Beach a także pojechać do Kefalos. Widoki zarówno na plaży jak i w miasteczku są nieprzeciętnie piękne. Uważam, że były to fantastyczne wakacje, które z całą pewnością stworzyli ludzie pracujący w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto poprosić o pokój z widokiem na ogród.
1  Dziękujemy, Damexu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Hippocrates HotelOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Damexu,

Thank you for sharing with us your feelings of satisfaction.

We were thrilled to learn that our resort earned the best of your impressions.

The entire team will be delighted to welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W tym hotelu pracują sami mili ludzie. Każdy z pracowników jest zaangażowany i uśmiechnięty, widać że między sobą tez maja dobre relacje, co sprawiło że czuliśmy się tutaj jak w domu. Rozmawiali z nami jakbyśmy znali się od lat. Nie było czuć od żadnego z pracowników, że jest tutaj od niechcenia. Dosłownie każdy chciał sprawić żeby to były najlepsze wakacje dla gości. Dla nas takie były, polecam serdecznie :)

Dziękujemy, kasiabodnar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Hippocrates HotelOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dear kasiabodnar,

Your kind comments about members of our team will be shared with them and they will be thrilled to know they contributed to your holiday enjoyment.