Psalidi
Zrecenzowano: 4 września 2019

Ciekawa opcja dla rodzin z dziećmi. Kilka basenów, zjeżdżalnie dla małych dzieci jak i dla dorosłych. Dobre jedzenie, duża różnorodność. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane. Ciekawe animacje. Bar AI zlokalizowany przy plaży dużym plusem.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Krol_Salamis_Marco
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear Krol_Salamis_Marco,

Thank you for the great review of our hotel!

We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Przylecielismy w nocy więc było ciemno. Pierwsze wrażenie ok. Recepcja wygląda normalnie, było ciemno więc światła wszędzie robiły robotę. Później dotarliśmy do pokoju. Pierwsze co to poczulisny okropny smród jak coś by w nim zdechł. Brud okropny w łazience jak i pokoju. Na drugi dzień poszliśmy na basen i zaczynało być fajnie. Dość duży wybór jedzenia lody itp. Następnie wracamy do pokoju chcemy się wybrać na zakupy i mój narzeczony zauważa że brakuje mu z portfela 20€. Pierszwa myśl że gdzieś mu wypadły ale zorientowalismy się że również 2€ z drobnych zniknęło. Oczywiście w czasie naszej nieobecności pokój był w"sprzątaniu". Oznacza to tylko tyle że ktoś był w pokoju i ukradł nam pieniądze z portfela który uwaga nawet nie był na wierzch a schowany w PLECAKU! Sprawa zgłoszona do biura podróży, recepcji oraz 'opiekuna' obiektu, cała sytuacja opisana po czym oswiadczono nam że jest im bardzo przykro ale nie mogą nic zrobić. Zadzwonilismy na policję ale musimy na komisariat jechać złożyć zgłoszenie. Myślimy ok 22 euro.. Następnie poprosiliśmy o zamianę pokoju jako że obecny źle nam się teraz kojarzy. Po rozpakowaniu się w nowym pokoju zorientowałam się że nie ma mojego zegarka który zostawiłam w kosmetyczce gdzieś na łóżku... Nie mieści mi się to w głowie... Nasze osobiste rzeczy były szperane i okradziono nas w biały dzień a cały personel hotelu umywa totalnie od tego ręce... Okropna sytuacja nie życzę nikomu. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA NIKOMU!

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po tygodniowym wypoczynku w tym hotelu wraz z rodziną mam więcej pozytywnych odczuć niż negatywnych.

Proces check in bez zbędnych komplikacji. Obsługa mówi w języku angielskim więc kto zna angielski nie będzie miał żadnych problemów, a kto nie zna też ich raczej wielu mieć nie będzie.

Na rozległym terenie hotelu złożonego z domków na początku można się trochę zgubić więc dostajemy mapę całego terenu a do domku po raz pierwszy mamy podwózkę.

Sam domek może nie powala super standardem. Jest to jeden z niewielu elementów, które mi się nie spodobały (zwłaszcza łazienka - była po prostu o niskim standardzie). Ponieważ jednak pokój to miejsce w którym spędziłem najmniej czasu to nie przeszkadzał mi on aż tak. Miał wygodne łóżka, dobrze działająca klimatyzację, lodówkę, spory taras. Był regularnie czyszczony z jednym wyjątkiem (15 sierpnia ale to było Święto więc w pełni wybaczone).
Inny drobny minus to wifi. W pokoju nie działało idealnie ale to akurat dla nas nie było wielkim problemem.

Sam teren hotelu jest dla gości wystarczalny. Super baseny z wodą ani za ciepłą ani za zimną, dla dzieci młodszych i starszych oraz dla dorosłych. Przy basenach dużo leżaków i barów z różnego rodzaju przekąskami i drinkami. Najlepsze przekąski według mnie to bar z hamburgerami przy basenach niedaleko klubikow dla dzieci. Pan które je przygotowywał to mistrz. Sam mu mówiłem że robi najlepsze hamburgery na świecie. Po prostu rewelacja. Były także bary z hot dogami, kebabami, makaronami. W każdym oczywiście też frytki i sporo automatów z napojami do wyboru do koloru. Drinków też pod dostatkiem.

Restauracje - jest ich kilka. Kuchnia kontynentalny, kuchnia włoska i kuchnia grecka. W każdej warto być i skosztować dań bo w mojej opinii są po prostu przepyszne. Jedzenia generalnie jest bardzo dużo i każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Zdziwiłem się tylko, że stosunkowo niedużo osób jadało w kuchni greckiej, która miała bardzo smaczne potrawy. Polecam małe porcje różnych dań. Brawa dla kucharzy i obsługi.

Animacje w hotelu były też bardzo fajne. Syn bardzo chwalił zajęcia. Animatorzy z polskiego klubu Delfinek bardzo się starali aby dzieci się nie nudziły. Byli bardzo przyjaźni, pomocni i kreatywni. Synowi szczególnie spodobały się lekcje pływania. Instruktorka Sara szybko łapie kontakt z dziećmi, a u syna szybko zauważyliśmy postępy. Jechaliśmy na wakacje z chłopcem który bał się zanurzyć w wodzie a wracaliśmy z takim który uwielbiał skakać do wody i nurkować. Super - animatorzy Grecosa po prostu czapki z głów dla Was.

Warto będąc na Kos skorzystać również z rejsu na trzy wyspy lub wypożyczyć sobie auto na objazdową wycieczkę. Plaża przy hotelu jest plaża kamienista i szybko się robi głęboko. Trzeba wziąść że sobą buty do wody. Samo Kos jako wyspa ma także piękne piaszczyste plaże gdzie długo jest płytko. Dlatego warto pozwiedzać.

Generalnie z rodzinką jesteśmy bardzo zadowoleni z całego pobytu i będziemy to dobrze wspominać. Dzięki obsłudze i animatorom. Dzięki Kipriotis Village za miły pobyt.

2  Dziękujemy, gdzinek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear gdzinek,

Thank you for staying at Kipriotis Village Resort and for taking the time to write your constructive feedback.

It is indeed very rewarding to receive guests like yourself, who take the time to convey their thanks to us. Such comments certainly help us in motivating our staff and, more importantly, assist us to provide a more personal and efficient service.

We hope that you will stay with us again on your next trip to Kos Island and look forward to welcoming you back.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładnie usytuowany, piękne tereny. Pomimo dużo ludzi w basenach nie było tłoku. Niestety leżaki trzeba wcześnie rano rezerwować bi inaczej nie będzie szans żeby być przy basenie a z małym dzieckiem to ważne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu kolacja w greckiej restauracji, bardzo dobre jedzenie. Pokoje wymagają już remontu, łazienki najsłabszym punktem.

Dziękujemy, KrzysztofGutkowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear KrzysztofGutkowski,

Thank you for sharing your insights from your experience at Kipriotis Village Resort, we very much appreciate your feedback.

We are delighted that you felt well-taken care of during your stay and look forward to having you with us again in the near future.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Przepiękne miejsce. Razem z chłopakiem spędziłam tam 7 dni. Jedzenie bardzo dobre, można było wybrać restauracje tematyczne tj. grecka bądź włoska. Skorzystaliśmy i najbardziej przypadła nam do gustu restauracja grecka gdzie obsługiwał nas przemiły pan Thanasis.
Szczerze polecam, przy basenie jest bar wraz z zawsze uśmiechniętymi pracownikami. Miło i przyjemnie.
Pokoje w porządku i piękny piękny ogród wsrod całej wioski hotelowej.
Polecam 100%

Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dear Patrycja B,

Thank you for your valuable feedback following your recent stay at Kipriotis Village Resort.

We are happy to know that you had such a wonderful time during your stay with us.

Thanking you once again for your recommendation and we do look forward to welcoming you back in the non-distant future.