Psalidi
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładnie usytuowany, piękne tereny. Pomimo dużo ludzi w basenach nie było tłoku. Niestety leżaki trzeba wcześnie rano rezerwować bi inaczej nie będzie szans żeby być przy basenie a z małym dzieckiem to ważne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu kolacja w greckiej restauracji, bardzo dobre jedzenie. Pokoje wymagają już remontu, łazienki najsłabszym punktem.

Dziękujemy, KrzysztofGutkowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear KrzysztofGutkowski,

Thank you for sharing your insights from your experience at Kipriotis Village Resort, we very much appreciate your feedback.

We are delighted that you felt well-taken care of during your stay and look forward to having you with us again in the near future.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Przepiękne miejsce. Razem z chłopakiem spędziłam tam 7 dni. Jedzenie bardzo dobre, można było wybrać restauracje tematyczne tj. grecka bądź włoska. Skorzystaliśmy i najbardziej przypadła nam do gustu restauracja grecka gdzie obsługiwał nas przemiły pan Thanasis.
Szczerze polecam, przy basenie jest bar wraz z zawsze uśmiechniętymi pracownikami. Miło i przyjemnie.
Pokoje w porządku i piękny piękny ogród wsrod całej wioski hotelowej.
Polecam 100%

Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dear Patrycja B,

Thank you for your valuable feedback following your recent stay at Kipriotis Village Resort.

We are happy to know that you had such a wonderful time during your stay with us.

Thanking you once again for your recommendation and we do look forward to welcoming you back in the non-distant future.

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Biuro podróży zmieniło Nam inny hotel na właśnie ten hotel i była to super zmiana. Hotel bardzo rozległy z wieloma atrakcjami szczególnie dla rodzin z dziećmi. Kilka basenów, zjeżdżalnie dla maluchów, dzieci starszych i nastolatków. Mimo olbrzymiej ilości ludzi tłok odczuwa się tylko w restauracji. A odnośnie restauracji i jedzenia należy napisać kilka słów. Jedzenie bardzo dobre, wszystko smaczne, wybór bardzo duży. Oddzielny bufet dla dzieci. Kilka razy w tygodniu kolacja tematyczna. Oprócz tego restauracja Włoska i Grecka ( wymagana rezerwacja). W tych restauracjach tez jedzenie super. Na terenie hotelu bardzo wiele barów z przekąskami ( np. Hot dogi, frytki itp). Jeśli chodzi o słabe punkty to będąc szczerym trzeba napisać o dwóch rzeczach: pokoje- widać już w nich dość znaczne zużycie wymagają remontu. A druga rzecz jeśli ktoś chce się wyspać to powinien mieć pokój oddalony od głównego baru, w którym odbywają się imprezy i jest dość głośno. My mieliśmy pokój nr 153 i mimo iż nie był on w bezpośrednim sąsiedztwie baru to hałas bym wyraźnie słyszalny. Ale mimo tych dwóch minusów to hotel oceniamy na dobra 5,bo naprawdę nie ma się do czego przyczepić. We wcześniejszych latach byliśmy w kilku greckich hotelach i ten oceniamy bardzo dobrze, szczególnie polecamy wszystkim tym, którzy chcą spędzić naprawdę fajne rodzinne wakacje.

1  Dziękujemy, PJMT2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Dear PJMT2019,

We are happy to know that you had a great time during your stay with us.

We do hope that we will have the pleasure of welcoming you back in the magical island of Kos on a future visit.

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Duża wioska wakacyjna,animacje grecosa klub delfinka rewelacja, dużo basenów i brodzików, fajne zjeżdzalnie dla mniejszych jak i wiekszych. Pyszne jedzonko, bardzo zadbany obiekt. Polecam myslimy o powrocie tam.

Dziękujemy, MONIKALUKASZ1985
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dear MONIKALUKASZ1985,

Thank you for posting your kind review of Kipriotis Village Resort, it is a pleasure to learn that you enjoyed your experience with us.

We hope that you will stay with us again on your next trip to Kos Island and look forward to welcoming you back.

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Jeździmy z rodziną od kilku lat na zagraniczne wczasy więc kilkanaście hoteli już odwiedziliśmy i muszę przyznać,że to naprawdę dobry hotel. Posiada 4 baseny ( nie jak ktoś pisał 2 ) i bardzo fajnie rozbudowaną infrastrukturę.Ogród na terenie całego hotelu przepiękny.Obsluga miła i pomocna,animacje na wysokim poziomie.Pomimo,iż hotel jest duży to nie odczuwa sie tego bardzo ponieważ jest na bardzo rozległym terenie.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone.Hotel ma bardzo dobrą lokalizację,blisko plaży (kamienista ,blisko przystanek autobusowy,którym można dotrzeć do stolicy, wypożyczalnię rowerów a w samym hotelu niedrogą wypożyczalnię samochodów (korzystaliśmy ) z pełnym ubezpieczeniem pojazdów.Czuć tu dbałość o komfort przybywających gości.Na koniec za pośrednictwem wystawianej tu opinii chciałam podziękować Pani Manager hotelu za wyrozumiałość i pomoc w przedłużeniu pobytu i udostępnienie nam za niewielką opłatą pokoju abyśmy mogli w pełni cieszyć sie urlopem do ostatnich minut pobytu w hotelu.
Iwona T. Polska

Dziękujemy, IwonaTar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kipriotis_Hotels, Guest Relations Manager, Kipriotis Village ResortOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Dear IwonaTar,

Mr. Spyros Messas, the Hotel Manager, has received your special mention with much gratitude.