“Pysznie i tanio”
Nestoras — recenzja

Nestoras
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Psalidi)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Serdecznie polecam prawdziwe greckie jedzenie! Zamówiliśmy gyros oraz pastisio i mimo niewygórowanych cen (najniższych w okolicy) byliśmy zachwyceni świeżością i smakiem potraw. Za gyros, pastisio oraz 2 piwa Alfa 0,5 zapłaciliśmy 19€. Wyszliśmy najedzeni „po korek”

Dziękujemy, machowiak

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Najlepiej samemu posmakować tego co można w tej Tavernie zjeść. Będę wracał jak tylko będę na KOS. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Krzysztof1Poznan
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowni ludzie.Jedzenie mega.Rodzinna atmosfera.Za rok w tym samym miejscu.Do zobaczenia.

Dziękujemy, sebastiansT510ZX
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce żeby dobrze i tanio zjeść greckie jedzonko! Polecam sałatkę grecka, salatke z tunczyka oraz czosnkowy chlebek. Bardzo mila obsluga :)

Dziękujemy, podroznicy1234
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Smaczne posiłki i piękny widok
choć wejście nie wygląda zachęcająco. Stosunekk jakości do ceny Na rodzinny obiad w sam raz. Gyros 3/5, margerita 3/5, mussaka 5/5, tzatziki 5/5, carbonara 5/5, souvlaki 5/5, meatbals 5/5, smażone ziemniaczki 5/5. Polecamy brzoskwiniowy likier

Dziękujemy, NasCzworo

Nestoras — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese

Byłeś(-aś) w Nestoras? Podziel się wrażeniami!