Zrecenzowano: 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję przebywać w Iberostar po tygodniowym objeździe Belize - Gwatemala - Meksyk i zwiedzaniu największych miast starożytnej cywilizacji Maya. Iberostar jest potężnym kombinatem turystycznym w którym można naprawdę odpocząć. Można tu znaleźć centrum handlowe, aptekę, punkt medyczny i dużo atrakcji zarówno dla dorosłych, oraz młodzieży i dzieci. Obsługa hotelowa bardzo przyjazna, czułem się należycie traktowany i zaopiekowany. Animatora Liliana nie pozwoli wam na nudę zapewniając codzienne activity od rana do pożnej nocy. Jedzenie - tu nawet szkoda pisać. Jest 8 restauracji tematycznych, a na kilku stołówkach znajdziecie wszystko! Nie sposób nawet spróbować wszystkiego, co serwuje kuchnia. Alkohole, napoje tak samo. Wszystko w cenie i bez żadnych limitów. Czystość w pokojach bez zarzutów. Znajdziecie tu lodówkę i przelewowy ekspres do kawy, więc z gotowaniem wody nie ma problemu. Każdy pokój jest gustownie urządzony i codziennie serwisowany a zawartość minibarku w lodówce bezpłatnie uzupełniana. Polecam, warto tu przybyć na odpoczynek.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, jacekguszkiewicz
Zrecenzowano: 4 marca 2018

Byliśmy w tym hotelu w lutym. Hotel jest fajnie zaprojektowany: długi basen"rzeka", fragment niewykarczowanej dżungli i restauracje otoczone fontannami. Plaża bardzo ładna z dużą ilością leżaków, kilkoma barami, gdzie spragniony i głodny mógł znaleźć coś dla siebie. Menu w restauracjach tematycznych nic szczególnego. Restauracja główna SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wybór dań bardzo duży mięsa ryby, owoce morza i to właśnie one były jedne z najlepszych jakie jedliśmy. Szczególne podziękowania dla Margarity!!!!!!!!!!!!!! Słodycze i owoce w bardzo dużym wyborze. Wszystko bardzo świeże i smaczne. Obsługa w restauracji była bardzo dobra, zawsze uśmiechnięta szczególne dziękujemy za miły serwis Faustinowi. Kawa w barze w lobby naprawdę super. Pokoje były bardzo dobrze sprzątane, dziękujemy za wspaniałe motylki, misie, słoniki i inne zwierzątka z ręczników. Wypoczynek w tym hotelu był naprawdę udany, polecam osobom szukającym spokojnego wypoczynku, smacznej kuchni i dobrych drinków.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, jacekkasia
Zrecenzowano: 21 stycznia 2018

Hotel zajmuje ogromny teren, kompleks podzielony jest na mniejsze budynki po kilkadziesiąt pokoi. Pomiędzy nimi "dżungla" z mnóstwem roślinności i zwierząt, na środku baseny. Na miejscu znajduje się kilka restauracji, bary, sklepy, siłownia, kawiarnia, dyskoteka, kaplica, apteka... Wszędzie czysto, jedzenie bardzo przyzwoite, obsługa rewelacyjna!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, AnnaJagiela
Zrecenzowano: 16 marca 2017

Bardzo dobry hotel, pokój z widokiem na może super ,doskonałe położenie, dużo zieleni.Bardzo fajny basen i czysta plaża. Bardzo czysto na całym obiekcie, obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre .Polecam ten obiekt z pewnością do niego wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje są położone w cichym miejscu bo ośrodek jest tak usytuowany .
Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, wia01
Zrecenzowano: 22 listopada 2016

otel ogromny w kompleksie 3 innych hoteli położony na terenie wykarczowanej dżungli. Zadbane ogrody z ostronosami, pawiami i flamingami przy głównej recepcji. Ogromny basen podzielony na strefy. Kilka restauracji w tym restauracje tematyczne, pool bary, centrum handlowe, pole golfowe, tenis, kilka sklepów, fotograf, transport do Playa del Carmen. Plaża z leżakami i dużymi parasolami. Wydzielone miejsce dla VIP z łóżkami. Pyszne lody z automatu na plaży, oraz świetne drinki margarita, mojito, duży wybór alkoholi. Bardzo fajny basen dla najmłodszych z wygodnymi leżakami. Dla naszego małego podróżnika było przygotowane łóżeczko kojec.

Minusy to:
- pijani i głośni ludzie na basenie
- pokoje wymagające remontu (mieliśmy niesprawny prysznic - pokój zmieniliśmy)
- do pokoju przed i po zamianie zawitały karaluchy (obsługa używa chemii do odstraszania insektów)
- cwane komary

Ps. Warto zostawić napiwek bagażowemu oraz sprzątaczce, chętnie podwożą meleksami i pokój jest elegancko wysprzątany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobre pokoje przy cichym basenie od 1400 - 1700
Termin pobytu: listopad 2016