To był nasz drugi pobyt na Dominikanie a zarazem pierwszy w tym hotelu i już wiemy że w przyszłym roku tu wrócimy! Zakochałam się w tym miejscu! Kolor wody jest wręcz obłędny Hotel ma wszystko czego potrzebowaliśmy, dostaliśmy pokój po remoncie więc nie było do czego się przyczepić, jedzenie jest smaczne, skorzystaliśmy z 7 restauracji a'la carte wg. Mnie najsłabsza była La Roca, a najlepsza Il Palco Obsługa bardzo się stara, pokoje codziennie sprzątane, woda w butelce do mycia zębów zawsze dostępna.
Drinki- nie żałują alkoholu, jako czekadełko podajją zawsze mamajuane ❣
Bary: nam najbardziej przypadł do gustu ten usytuowany pośrodku w którym królował Oscar Deaza- człowiek, który jednym uśmiechem wprowadza Cie w rewelacyjny nastrój Liczę na to że w przyszłym roku znów się spotkamy.
Poza hotelem jest miasteczko, w ktorym jest sporo sklepików i restauracji. Spacer wzdłuż plaży i po okolicy obowiązkowy!

Dziękujemy, Scenic431911
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, General Manager, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za opublikowanie pozytywnej recenzji na TripAdvisor.

Codziennie pracujemy z zaangażowaniem w zapewnianie wysokiej jakości usług wszystkim naszym gościom. Z przyjemnością słyszę, że osiągnęliśmy nasz stały cel podczas Twojej ostatniej wizyty w naszej nieruchomości.

Nie zapominaj, że z przyjemnością powitamy Cię w Viva Wyndham Dominicus

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry! Polecam dla rodzin z dziećmi, super animacje, miło, ładnie, dobre jedzenie jest w czym wybierać.Mila obsługa bardzo sympatyczni ludzie w szczególności Pani Jesica Rosario dziewczyna o złotym sercu, dzieci wprost za nią przepadają jest świetna!!! Polecam wszystkim hotel z czystym sumieniem....

Dziękujemy, Paulina G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny kliencie,

Dziękujemy za recenzję dotyczącą Viva Wyndham Dominicus. Bardzo miło jest przeczytać dobre uwagi na temat naszych usług i udogodnień. Cieszymy się również, że mogliśmy przekroczyć Twoje oczekiwania.

Czekamy na Twój kolejny pobyt w naszym ośrodku i dziękujemy za polecenie nas.

Pozdrawiam,

Dyrektor generalny
Niech żyje Wyndham Dominicus Beach & Palace

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Pobyt w tym hotelu (wraz z rodziną) uważam za udany. Hotel położony na dość dużym obszarze, ale mi to nie przeszkadzało, można było pospacerować. Zwłaszcza, gdy się chciało odwiedzić część Beach,- bardziej rozrywkową od Palace. W Palace spokój i cisza. Ogród przy hotelu cudowny i zadbany, pełen tropikalnej roślinności i chodzącego ptactwa..Pokój czysty i przestronny, łazienka również. Widać było, że niedawno odświeżano. Do niczego nie można się przyczepić. Klimatyzacja ok. Jedzenie w głównej restauracji smaczne, ale to już sprawa gustu i smaku, głodni nie chodziliśmy.W lokalach a`la carte też smacznie. Z leżakami na plaży i przy basenie bywało różnie. Śpiochy przychodzący w południe mieli problem ze znalezieniem wolnego. Plaża przy hotelu przepiękna. Kolor Morza Karaibskiego zachwyca. Glonów brak.Małe fale i ciepła, krystaliczna woda. Wi-Fi darmowe. Chętnie wrócę do tego hotelu. Standard jak na warunki dominikańskie zupełnie przyzwoity. Bez zbędnego przepychu, można odpocząć i się zrelaksować. A również dobrze zabawić w części Beach.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Wiesława G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, General Manager, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za cenne opinie na temat pobytu w naszym obiekcie.

Czytanie pozytywnych komentarzy jest naprawdę satysfakcjonujące i cieszymy się, że pobyt w Viva Wyndham Dominicus był udany.

Dziękujemy za wybranie naszego ośrodka i za polecenie nas na TripAdvisor.

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Pobyt w styczniu 2019 roku w Dominicus Palace.
Zalety:
- Przepiekne położenie hotelu na rozległym terenie z piękną roślinnością, palmami
- Wspaniałe ciepłe morze
- Piękne plaże
- Pyszne jedzenie
- Dobre drinki
- Wspaniała obsługa ( Szczególne wyróżnienie dla Pana Raul Especial, po prostu światowa klasa, Raul powoduje, że chce sie tam po prostu być i pokazuje jak należy się cieszyć życiem - gorąca prośba do hotelu o docenienie takich pracowników
- Super sprawa to restauracje a'la Carte (bezpłatne z dobrym jedzeniem)
- Nigdy nie brakowało leżaków
- Hotel jest połączony z Dominicus Beach więc można korzystać z obu (baseny, plaża, jedzenie, bary) - prawie ciężko zauważyć gdzie się kończy jeden a drugi zaczyna i to też na plus
- W Dominicus Palace jest jakby spokojniej i cieszej szczególnie wieczorami, gdyz wszystkie pokazy czy imprezy odbywają się w części Dominicus Beach (oczywiscie można sobie podejść piechotą w 2 minuty
- Komarów nie było

Wady:
Hotel ma różne rodzaje pokoi.Niestety niektóre z nich odbiegają od wysokiego standardu hotelu. Natomiast te nowsze lub odnowione są naprawdę na dobrym poziomie. Jeden z trzech pokoi, które dostaliśmy był stary i szczerze mowiąc nie do zaakceptowania dla tak dobrego hotelu za jaki uważam Dominicus Palace.
Tutaj jednak chciałbym podziękować Stefano (kolejna świetna osoba w hotelu) za zmianę pokoju starszego na nowszy.

Ogolnie oceniam hotel jako bardzo dobry i na pytanie czy bym go polecił i wrócił jeszcze raz odpowiedź brzmi: Zdecydowanie tak.

Wskazówka dotycząca pokoi: Są różne pokoje.Jedne nowe, inne starsze.Hotel jest rozległy.Są też nowe budynki mające najnowsze pokoje. Te polecam.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Paw B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Drogi Kliencie,

Dziękuję bardzo za cenne komentarze na temat rodzinnych wakacji w Viva Wyndham Dominicus.

Zarówno komentarze za i przeciw zostały przekazane odpowiedzialnym menedżerom i zapewniamy, że będziemy o nich pamiętać.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za Twoje preferencje i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Cię powitać.

Gorące pozdrowienia,

Viva Wyndham Dominicus

Zrecenzowano: 8 marca 2019

Generalnie wszystko było w najlepszym porządku. Jestem zakochany w Dominikanie. Hotel od południa wyspy - małe fale, słaby wiatr, plaże czyste i długie, woda kryształ ciepła, rafa przy brzegu słaba ale rybki kolorowe są. Dno piaszczyste można pływać bez butów - ale skałki się zdążają. Wschody i zachody słońca jak w raju z morza i do morza. W cenie pobytu hotelowego macie wypożyczalnie: katamaranów, rowerów wodnych, desek z wiosłem, kajaków. Do tego w morzu dmuchane konstrukcje ze zjeżdżalniami. Kompleks hotelowy duży i zielony w sumie to dwa hotele które możesz sobie do woli odwiedzać i popijać vitaminy. Restauracje a'la carte do wyboru do koloru - codziennie jesz co innego. Prócz tego główna stołówka. Miasteczko tuż za bramą hotelu pełno sklepów. Trzeba się tarować bo ceny na start wysokie. Zrobiliśmy trzy wycieczki z TROPICAL SUN.PL - lux aktrakcje: konie, humbaki, rajskie wysepki wodospady, parki narodowe - wszystko w języku PL.

Specjalne pozdrowienia dla Raul Especial - to dobry duch tego hotelu. Teraz już wszystko jest especial.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na morze na najwyższym piętrze - kosztuje więcej ale da się przeżyć. Widoki zostają na całe życie.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, RICCICARLOS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 9 marca 2019

Drogi Kliencie,

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię o wakacjach w Viva Wyndham Dominicus.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym gościom przyjemnych i szczęśliwych wakacji. Cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć.

Czekamy na Ciebie wkrótce w naszym ośrodku.

Dziękujemy za wybranie pobytu w Viva Wyndham Dominicus.