Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry! Polecam dla rodzin z dziećmi, super animacje, miło, ładnie, dobre jedzenie jest w czym wybierać.Mila obsługa bardzo sympatyczni ludzie w szczególności Pani Jesica Rosario dziewczyna o złotym sercu, dzieci wprost za nią przepadają jest świetna!!! Polecam wszystkim hotel z czystym sumieniem....

Dziękujemy, Paulina G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny kliencie,

Dziękujemy za recenzję dotyczącą Viva Wyndham Dominicus. Bardzo miło jest przeczytać dobre uwagi na temat naszych usług i udogodnień. Cieszymy się również, że mogliśmy przekroczyć Twoje oczekiwania.

Czekamy na Twój kolejny pobyt w naszym ośrodku i dziękujemy za polecenie nas.

Pozdrawiam,

Dyrektor generalny
Niech żyje Wyndham Dominicus Beach & Palace

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Pobyt w tym hotelu (wraz z rodziną) uważam za udany. Hotel położony na dość dużym obszarze, ale mi to nie przeszkadzało, można było pospacerować. Zwłaszcza, gdy się chciało odwiedzić część Beach,- bardziej rozrywkową od Palace. W Palace spokój i cisza. Ogród przy hotelu cudowny i zadbany, pełen tropikalnej roślinności i chodzącego ptactwa..Pokój czysty i przestronny, łazienka również. Widać było, że niedawno odświeżano. Do niczego nie można się przyczepić. Klimatyzacja ok. Jedzenie w głównej restauracji smaczne, ale to już sprawa gustu i smaku, głodni nie chodziliśmy.W lokalach a`la carte też smacznie. Z leżakami na plaży i przy basenie bywało różnie. Śpiochy przychodzący w południe mieli problem ze znalezieniem wolnego. Plaża przy hotelu przepiękna. Kolor Morza Karaibskiego zachwyca. Glonów brak.Małe fale i ciepła, krystaliczna woda. Wi-Fi darmowe. Chętnie wrócę do tego hotelu. Standard jak na warunki dominikańskie zupełnie przyzwoity. Bez zbędnego przepychu, można odpocząć i się zrelaksować. A również dobrze zabawić w części Beach.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Wiesława G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, General Manager, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za cenne opinie na temat pobytu w naszym obiekcie.

Czytanie pozytywnych komentarzy jest naprawdę satysfakcjonujące i cieszymy się, że pobyt w Viva Wyndham Dominicus był udany.

Dziękujemy za wybranie naszego ośrodka i za polecenie nas na TripAdvisor.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Pobyt w styczniu 2019 roku w Dominicus Palace.
Zalety:
- Przepiekne położenie hotelu na rozległym terenie z piękną roślinnością, palmami
- Wspaniałe ciepłe morze
- Piękne plaże
- Pyszne jedzenie
- Dobre drinki
- Wspaniała obsługa ( Szczególne wyróżnienie dla Pana Raul Especial, po prostu światowa klasa, Raul powoduje, że chce sie tam po prostu być i pokazuje jak należy się cieszyć życiem - gorąca prośba do hotelu o docenienie takich pracowników
- Super sprawa to restauracje a'la Carte (bezpłatne z dobrym jedzeniem)
- Nigdy nie brakowało leżaków
- Hotel jest połączony z Dominicus Beach więc można korzystać z obu (baseny, plaża, jedzenie, bary) - prawie ciężko zauważyć gdzie się kończy jeden a drugi zaczyna i to też na plus
- W Dominicus Palace jest jakby spokojniej i cieszej szczególnie wieczorami, gdyz wszystkie pokazy czy imprezy odbywają się w części Dominicus Beach (oczywiscie można sobie podejść piechotą w 2 minuty
- Komarów nie było

Wady:
Hotel ma różne rodzaje pokoi.Niestety niektóre z nich odbiegają od wysokiego standardu hotelu. Natomiast te nowsze lub odnowione są naprawdę na dobrym poziomie. Jeden z trzech pokoi, które dostaliśmy był stary i szczerze mowiąc nie do zaakceptowania dla tak dobrego hotelu za jaki uważam Dominicus Palace.
Tutaj jednak chciałbym podziękować Stefano (kolejna świetna osoba w hotelu) za zmianę pokoju starszego na nowszy.

Ogolnie oceniam hotel jako bardzo dobry i na pytanie czy bym go polecił i wrócił jeszcze raz odpowiedź brzmi: Zdecydowanie tak.

Wskazówka dotycząca pokoi: Są różne pokoje.Jedne nowe, inne starsze.Hotel jest rozległy.Są też nowe budynki mające najnowsze pokoje. Te polecam.
Dziękujemy, Paw B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Drogi Kliencie,

Dziękuję bardzo za cenne komentarze na temat rodzinnych wakacji w Viva Wyndham Dominicus.

Zarówno komentarze za i przeciw zostały przekazane odpowiedzialnym menedżerom i zapewniamy, że będziemy o nich pamiętać.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za Twoje preferencje i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Cię powitać.

Gorące pozdrowienia,

Viva Wyndham Dominicus

Zrecenzowano: 8 marca 2019

Generalnie wszystko było w najlepszym porządku. Jestem zakochany w Dominikanie. Hotel od południa wyspy - małe fale, słaby wiatr, plaże czyste i długie, woda kryształ ciepła, rafa przy brzegu słaba ale rybki kolorowe są. Dno piaszczyste można pływać bez butów - ale skałki się zdążają. Wschody i zachody słońca jak w raju z morza i do morza. W cenie pobytu hotelowego macie wypożyczalnie: katamaranów, rowerów wodnych, desek z wiosłem, kajaków. Do tego w morzu dmuchane konstrukcje ze zjeżdżalniami. Kompleks hotelowy duży i zielony w sumie to dwa hotele które możesz sobie do woli odwiedzać i popijać vitaminy. Restauracje a'la carte do wyboru do koloru - codziennie jesz co innego. Prócz tego główna stołówka. Miasteczko tuż za bramą hotelu pełno sklepów. Trzeba się tarować bo ceny na start wysokie. Zrobiliśmy trzy wycieczki z TROPICAL SUN.PL - lux aktrakcje: konie, humbaki, rajskie wysepki wodospady, parki narodowe - wszystko w języku PL.

Specjalne pozdrowienia dla Raul Especial - to dobry duch tego hotelu. Teraz już wszystko jest especial.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na morze na najwyższym piętrze - kosztuje więcej ale da się przeżyć. Widoki zostają na całe życie.
Dziękujemy, RICCICARLOS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 9 marca 2019

Drogi Kliencie,

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię o wakacjach w Viva Wyndham Dominicus.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym gościom przyjemnych i szczęśliwych wakacji. Cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć.

Czekamy na Ciebie wkrótce w naszym ośrodku.

Dziękujemy za wybranie pobytu w Viva Wyndham Dominicus.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 23 stycznia 2019

W 100% polecam ten hotel! Byliśmy od Sylwestra do 15.01.2019. Przede wszystkim przepiękne miejsce tuż przy Morzu Karaibskim, piękna plaża, palmy, roślinność, flamingi, żółwie i inne.
Korzystaliśmy z obu części hotelu - Palace - spokojniejsza, co szczególnie nad ranem, gdy włączono relaksacyjną muzyczkę było rajskie, z kolei Beach - tam się ciągle coś działo, piana party, dzień Hawajski, Meksykański, co dzień coś innego, a wieczorem, tańce i zabawa do upadłego.
Pokoje - nam się trafił świeżo wyremontowany, więc był bez zarzutu, ładny, duży, duża łazienka, woda butelkowa do mycia zębów codziennie świeża. Pokój sprzątany co dziennie, bez zarzutów. Z uwagi na wilgotność powietrza (nie tylko w pokojach, ale ogólnie wszędzie) radzę zabrać więcej ubrań, bo jeśli coś jest wilgotne długo schnie, a nawet rzeczy położone w szafie z czasem delikatnie stawały się wilgotne.
Dostępność leżaków - nigdy nie było problemu!
Bardzo fajne animacje, mili animatorzy. Szczerze podziwiam ich pracowitość, od rana do późnych godzin nocnych, wciąż uśmiechnięci!!!
Spory wybór sportów wodnych, wszystko bezpłatnie.
Jedzenie - my nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem stolika, ani na śniadaniu, ani na obiedzie czy kolacji.
Jedzenie smaczne, mało popularnych tłustych potraw, za to codziennie dużo owoców warzyw, ryb i owoców morza, co nam bardzo przypadło do gustu. Napoje bardzo dobre, nie rozumiem, jak można wybrzydzać! W barach alkohole jakie tylko zechcesz, co nie wymyślisz- wszystko robią. Jeśli chcesz wypić drinka przy w barze, drinki itp. podają w szkle, jeśli zabierasz na wynos - w plastikowych kubkach, co dla mnie zrozumiałe. Restauracje a la carte - bardzo smaczne. Kelnerzy bardzo się starają, potrawy podają szybko, napoje również, nawet przy dolewkach. Przekąski roznoszone na plaży, owoce, bajka... Pyszna kawa i kakao, kawa mrożona.
Ogólnie żal było wyjeżdżać, na pewno tam wrócimy!

1  Dziękujemy, justyna_m_kow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaDominicusPalace, Director General, Viva Wyndham Dominicus PalaceOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2019

Dear customer,

Thank you for giving us the opportunity to serve you and your wife at Viva Wyndham Dominicus during your recent vacations. It is a pleasure to know that you enjoyed our services and facilities.

Furthermore, we are happy to know that we exceeded your expectations. Our customer’s satisfaction is our constant goal.

We look forward to your return visit and again thank you for choosing to stay with us at Viva Wyndham Dominicus.

Kind regards,

General Manager