W kompleksie Viva byliśmy od 8 do 22 września. Rozległy teren, na którym znajdują się 2 hotele. Pobyt oceniamy na 5+. Lokalizacja świetna, tuż przy czystej, rozległej plaży. Morze karaibskie przepiękne. Nasz pokój dla 3 osób ładny, czysty, zgodnie z ofertą. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem klika restauracji, w tym a la carte. Szczególnie polecamy meksykańską i La Rocę. Rozrywka na dobrym poziomie, bezpłatnie sporty wodne, w tym katamaran, kajaki, deski. Hotel Viva Dominicus Beach zasługuje na mocne 4*. Gorąco polecamy i tym, którzy się zdecydują, życzymy udanych wakacji na Karaibach!

Dziękujemy, toffinek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaWyndhamDBeach, Director General, Viva Wyndham Dominicus BeachOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za umożliwienie nam służenia Tobie i Twoim znajomym w Viva Wyndham Dominicus podczas ostatnich wakacji.

Miło jest wiedzieć, że mogłeś korzystać z naszych usług i udogodnień. Zadowolenie naszych klientów jest naszym stałym celem. Świadomość, że osiągnęliśmy ten cel podczas ostatniego pobytu, jest bardzo satysfakcjonująca dla wszystkich naszych ciężko pracujących pracowników i wzmocni ich zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości usług wszystkim naszym gościom.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę i jeszcze raz dziękujemy, że zdecydowałeś się pozostać z nami w Viva Wyndham Dominicus

Viva Wyndham Dominicus Beach & Palace

Jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu w kompleksie-tak to cały kompleks,nastawiony na to aby turystom było jak najlepiej.Plaża,baseny bary-wszystko cudowne;santo libre i pina colada-wymiatają.Należą się również słowa uznania dla rezydentki BP TUI-Pani Ani-kapitalna babka.Takich dobrych owoców (maracuje,mango,ananasy) jeść już raczej nigdzie nie będziemy,chyba że kiedyś znowu tu wrócimy.

1  Dziękujemy, agnieszka j
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaWyndhamDBeach, Director General, Viva Wyndham Dominicus BeachOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Kliencie,

Bardzo dziękuję za cenne komentarze na temat twoich rodzinnych wakacji w Viva Wyndham Dominicus. Jest dla nas bardzo ważne, aby otrzymywać informacje zwrotne i wiedzieć, że spędziłeś przyjemne wakacje.

Pamiętaj, że z przyjemnością powitamy Cię w Viva Wyndham Dominicus.

Viva Wyndham Dominicus Beach & Palace

Miejsce cudowne! Widok przepiękny, pokoje ładne, łóżko wygodne, jedzenie przepyszne naprawdę!! Uważam że ten hotel jak na swoje kilka gwiazdek spełnił moje oczekiwania tak jakby miał 5*. Byłam dwa tygodnie, i uważam że bez wychodzenia z hotelu to się nie nudzisz, rajskie plaże, kilka restauracji innej kuchni, i każda przepyszna. Najbardziej polecamy Mexykańską oraz La Roca. Przy jednym stoliku trzech kelnerów, byłam w szoku!
Kelnarzy.. Bryan Calcano, Carlos M, Rodriges P. Swoją pracę wykonują bez zarzutów. BARDZO POLECAM POBYT W VIVA WYNDHAM DOMINICUS BEACH!

Dziękujemy, LilianaZ143

Drogi Gościu,

Czytanie pozytywnej recenzji jest prawdziwą nagrodą dla całego zespołu w Viva Wyndham Resorts i cieszymy się, że osiągnęliśmy cel, jakim jest niezapomniany pobyt w naszym Viva Wyndham Dominicus Resort. Uprzejme uwagi dotyczące naszych pracowników zostaną im przekazane.

Nie zapominaj, że z przyjemnością powitamy Cię w Viva Wyndham Dominicus.

Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel Viva Wyndham jak na cenę za którą go kupiłam spełnił swoje oczekiwania. Aczkolwiek są mankamenty do których mogłabym się przyczepić.
Pokoje - mój był bardzo mały jak na ten standard - bez szału
Atrakcje - przebywając w większości dnia na plaży ani razu podczas pobytu nie zauważyłam żadnych animacji/zajęć. Nad czym bardzo ubolewam.
Wieczorne spektakle odbywały się bardzo późno.
Natomiast lokalizacja hotelu nad Morzem Karaibskim wynagradza wszystko. Przepiękna plaża oraz kolor wody jak i cały resort są naprawdę piękne. Mają swój urok. Jedzenie - wg mnie było bardzo różnorodne i myślę że każdy by znalazł coś dla siebie. Jedynie co nie smakowały mi drinki. Restauracje a la carte - super, polecam
Cały pobyt spędzony w hotelu oceniałbym 7/10. Jeżeli ktoś nie wymaga luksusów, jedzie wyłącznie w celu spędzania czasu poza hotelem - ten hotel ze swoją ceną będzie idealny.

Dziękujemy, Dagmara B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaWyndhamDBeach, Director General, Viva Wyndham Dominicus BeachOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drogi Kliencie,

Bardzo doceniamy twoją recenzję opublikowaną na Tripadvisor.

Jesteśmy wdzięczni za uwagi, a szczególnie cieszymy się, że spędziłeś wspaniałe wakacje w naszym ośrodku.

Dziękuję za komentarze, spostrzeżenia i oceny. Nie zapominaj, że z przyjemnością powitamy Cię w dowolnym momencie.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w stylu Karaibskim plaża, morze rewelacja według mnie jest to największy atut tego hotelu i akurat dla mnie i dla mojej rodziny to było najważniejsze. Jedzenie wystarczająco urozmaicone, byliśmy 15 dni i jak na żadnych wczasach moglibyśmy jeszcze tydzień spokojnie zostać polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Kamil7812
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VivaWyndhamDBeach, Director General, Viva Wyndham Dominicus BeachOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za opublikowanie pozytywnej recenzji na TripAdvisor.

Codziennie pracujemy z zaangażowaniem w zapewnianie wysokiej jakości usług wszystkim naszym gościom. Z przyjemnością słyszę, że osiągnęliśmy nasz stały cel podczas Twojej ostatniej wizyty w naszej nieruchomości.

Nie zapominaj, że z przyjemnością powitamy Cię w Viva Wyndham Dominicus