Zrecenzowano: 17 maja 2019

Najpiękniejsze wakacje jakie tylko mieliśmy,polecam każdemu i nie sugerować się negatywnymi komentarzami.. jest pięknie,smacznie i czysto.. do tego obsługa jest profesjonalna i bardzo sympatyczna wbrew opinii

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ifrit87
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne animacje u pięknym miejscu. Piękną pogoda, dobre jedzenie. Zabawy wieczorową porą przy basenie z widokiem na morze Karaibskie.
Hotel czysty z mila obsługa oraz pięknym widokiem. Polecam serdeczne

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano: 11 marca 2019

Jak wspomniano w komentarzach, hotel nie na 4*.
Pokoje duże, a ich wielkość jest potęgowana przez brak wyposażenia ponad szafę, łóżka i stolik i tv.
Na plus czystość i sprzątanie. Codziennie.
Widok z pokoju - nieziemski. Okupiony brakiem balkonu i możliwością wysuszenia czegokolwiek. Do lepszych pokojów - dopłata min. $10 za noc.

All Inclusive bardzo słabe. Śniadanie zaczyna się późno, więc większość wycieczek fakultatywnych zaczyna się na głodniaka. Spore kolejki do barów w bufecie i na plaży.
Jedzenie dosyć średnie, mięso bywało raz pyszne a raz tak twarde, że nie szło go pokroić. Owoce i desery pyszne.
La'carte również ubogie, w AI zawierają się tylko podstawowe posiłki.
Druga restauracja, "Sushi", płatna.
Alkohole niskiej jakości w AI. Lepsze - płatne.
Po 21 ciężko o zjedzenie czegokolwiek. W ciągu dnia też są przerwy, kiedy nie dostaniemy nawet złamanego frytka.
Restauracje oczywiście czyste i przyjemne.

Świetne baseny, szczególnie ze słoną wodą. Tuż nad "klifem". Czyste, ciepłe.
Leżaki niestety okupowane od wczesnych godzin porannych przez ręczniki. Po godz. 6 ciężko o dobre miejsce. A tych, z parasolami jest niewiele jak na ilość gości hotelowych... w zasadzie to nawet tych bez osłony przed słońcem jest niewiele i po śniadaniu rozgościć możemy się na ziemi.

Animacje... no w zasadzie brak animacji. Nie znalazłem nic ciekawego, ani dla rodzin ani dla singli. Typowa sypialnia.

Kolejny problem: W hotelu nie ma żadnego kącika dla dzieci. W prawdzie nie reklamuje się on jako "rodzinny", ale nie jest też hotelem 18+. Wstyd, że nie wygospodarowano choćby odrobiny miejsca dla dzieci. Obecnie kręcą się one po sztucznej plaży i przeszkadzają osobom, które chcą wypocząć.
Brodziki? Głębokie, chyba dla 12 latków.

Hotel nie posiada plaży, ale zapewnia dojazd busem. Dobre rozwiązanie, kierowca bardzo miły - potrafi zabrać z trasy, jeśli wyruszyliśmy przed odjazdem.
Personel hotelu również bardzo miły, gościnny i pomocny.

Hotel dobry jako baza wypadowa, jednak z uwzględnieniem, że może być to na głodniaka. Jeśli chodzi o wypoczynek, to owszem da się, jednak nie będzie to, w choćby minimalnym stopniu, luksus.

Ogólnie spodziewałem się, że hotel może być na tym poziomie przy jego cenie. Niestety po powrocie nie zmieniam zdania - jest przeciętny. Szczególnie boli All Inclusive... który mógłby nazywać się "Mini All Inclusive" i kompletny brak atrakcji dla młodszych.

Termin pobytu: marzec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Konrad R
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem dlaczego na Tripadvisor hotel jest przedstawiany na 4* jeśli jego oficjalna kategoria to 3*. Gdybym oceniał hotel 3* dałbym ocenę wyższą, jednak skuszony oferta wyjazdu do hotelu 4* zdecydowałem się na Whala!Bayahibe i nie jestem zadowolony. Pokoje skromnie wyposażone ale czyste i przestronne. Meble wyeksploatowane, na plus lodówka. Otrzymaliśmy pokój, w którym umywalka była przed drzwiami do łazienki, żadnej szafki, półki czy choć szklanki na wodę. W łazience także żadnego mebla, standard 3*. Teren hotelu zadbany, z pięknym ogrodem. Mimo braku plaży, nawieziony piasek, klimatyczne parasole i rosnące palmy oraz piękny widok z niemal graniczących z morzem basenów, rekompensuje jej brak. Same baseny takie sobie, gdyż o ile te, w których pompowana jest woda prosto z morza maja prawo być mętne to w basenie ze woda słodką można byłoby oczekiwać czystszej wody. Animacje bardzo słabe i niezgodne z opisem. Jedzenie i wybor posiłków OK, to jedna sprawa ale warunki w "restauracji" to zupełnie co innego. Obrus zobaczycie jedynie przy wejściu na "pokazowym" stole. Wewnątrz wszystkie posiłki na plastikowych podkładkach lepiących sie od brudu. Przygotowanie stołu polega na przetarciu brudna szmatką jego rogów bo podkładki nawet się nie przeciera. Jak bedziecie mieć szczęście to może po 10 minutach uda zamówić się coś do picia (soki z syropów tudzież rozwodnionego nektaru dostępne bez kolejki), odradzam "wino", i może po kolejnych 10 minutach ktoś to przyniesie. Całość wygląda raczej na stołówkę niż restaurację. Woda dostępna z dystrybutorów położonych na parterze każdej klatki schodowej. Dużo Rosjan, Włochów, trochę Francuzów, Niemców i Polaków. Publiczna plaża bardzo ładna, w weekendy zapełniona tubylcami, co ma swój urok. Na terenie miasteczka można czuć sie bardzo bezpiecznie. Podsumowując, jeśli oczekujecie standardu 4* w każdym elemencie, szukajcie hotelu 4*, czego na luty 2019 nie gwarantuje Whala!Bayahibe.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, PanPoziomka
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam ten hotel, ta miejscowość i ten region Dominicany. Mieliśmy obawy bo to jest jeden z tańszych hoteli w ofercie biur podróży. Pokoje czyste duże. Łazienki różnie ale Ok. Jedzenia i picia bardzo dużo i każdy coś dla siebie znajdzie. Brak plaży przy hotelu rekompensowała możliwość skoków do wody ze skał. Ale czasem podczas dużych fal brak możliwości kąpieli w morzu. Animatorzy świetni polecam zabawę z nimi. Obsługa hotelu zawsze gotowa do pomocy. Minus to brak wody w pokojach, trzeba nosić wodę z dystrybutorów będących na parterze hotelu. Kolejny minus to nadgorliwość obsługi w restauracji nie pozwoli nawet bułki dla dziecka zabrać z restauracji która i tak wyrzuca na śmieci. Wszędzie blisko. Na plaże marsz 10 min lub bezpłatny bus hotelowy. Polecam spacer większość drogi w cieniu.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Quest682588