Zrecenzowano: 26 listopada 2017

Dreams La Romana to b. dobry hotel położony w pięknym ogrodzie.Na terenie całego hotelu jest czysto i zielono(brawo ogrodnicy).Pokoje czyste ręczniki wymieniane codziennie.Plaża czysta sprzątana każdego dnia.Na plaży kołobaru gdzie serwują dobre drinki są świeże owoce(pyszne ananasy).Woda w morzu ciepła(bez fal)z łagodnym wejściem.Jeśli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie to co lubi.Bardzo dobre jedzenie w restauracjach a la carta: Włoska Francuska ,Sea food,Stake House,Śtódziemnomorska,do których można chodzić codziennie bez wcześniejszych rezerwacji.Polecam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na pietrze
Termin pobytu: listopad 2017
2  Dziękujemy, Krystyna705
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017

Bardzo piękny obiekt .
Lokalizacja , plaża , ogrody bez zarzutów .
Pokoje obszerne ale widać że nadają się do modernizacji - szczególnie łazienka .
Tej klasy hotel nie powinien mieć zasłonki i wanny ... Zawsze kiedy to widzę , to znak że lata świetności tego hotelu już minęły .. za tak wydane duże pieniądze wymagam naprawdę czegoś szczególnego .
W pokoju TV , lodówka z napojami + piwo . Deska do prasowania i żelazko .
Ekspres do kawy oraz zapas wody do jej zrobienia , sejf .. to wszystko bezpłatne .
Na terenie całego hotelu bezpłatne WiiFii . Zasięg dobry - jedynie na plaży ucieka.
Plaża czysta , leżaki bez materacy ... trochę twardo .. ręczniki wydawane codziennie od 8.00 .
Warto mieć ręczniki wcześniej do rezerwacji leżaka w dogodnym miejscu :)
Po plaży chodzi kilka osób i zbiera zamówienia na napoje .
Bary z napojami serwujące fajne drinki i alkohole . Alkohole zresztą dobrej jakości - Chivas , Black Jack , Jack Daniels .. cała masa rumów , teqilla , wódek i ginów . Wina , piwo i oczywiście Mamachuana - wszystko serwowane bez umiaru :)
Restauracje
Olbrzymia ogólna oraz chyba 8 restauracji tematycznych ala carte - polecam te po prawej stronie od recepcji .
Każdy znajdzie coś dla siebie .Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy . Trochę zdziwiło mnie , że obsługa pyta o numer pokoju przed wejściem ale może dlatego że nie ma na rękach żadnych identyfikatorów .
Wieczorem animacje , muzyka na żywo . Obok recepcji kolejny bar i kawiarnia otwarta 24/h !!! Kawa , kanapki , słodkości .
Na plaży możliwość skorzystania z kajaków i różnego sprzętu wodnego . Baza nurkowa na miejscu - ja skorzystałem z Coral pointdivers 300 USD za 10 nurkowań ze sprzętem .
Jeszcze uwaga dla menagera ... czyszczenie klimatyzacji w dyskotece powinno być wykonane w ciągu dnia a nie w trakcie trwania imprezy !!!!!
Ogólne wrażenie bardzo dobre .

Termin pobytu: marzec 2017
7  Dziękujemy, robertos512
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mr Jorge M, Manager, Hilton La Romana, an all-inclusive resortOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2017

Dear robertos512,

We are very pleased to learn your time with us was enjoyable. We thank you for choosing our resort as your holiday destination and for placing your kind comments and observations on Tripadvisor. We hope to have the opportunity to welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Szczerze mówiąc nie wiem nawet od czego zacząć, pobyt w tym hotelu był tak doskonały że myślę o powrocie tam średnio raz w tygodniu :)
Zacznijmy od plaży, idealna z błękitną wodą bez fal (mała zatoczka) i idealną temperaturą aż było żal wychodzić, leżaków troche mało ale zawsze się 2 znalazły nawet w godzinach południowych. Baseny bardzo duże i czyste, ale nie rozumiem ludzi którzy w nich siedzą mając tak piękną plaże i ocean :).

Jedzenie !! to był jeden z głównych powodów wyboru tego hotelu po przejrzeniu wielu recenzji i hoteli wybraliśmy Dreams i się nie zawiedliśmy. W hotelu znajduje się chyba z 9 restauracji z czego 1 główna buffet i z 8 tematycznych, do głównej chodziliśmy na śniadania i lunch a do tematycznych na kolację. Wszystkie restauracje a la carte są bez rezerwacji i bez limitu, można codziennie przychodzić do tej samej lub w jeden dzień zjeść w 3 różnych, lub w jednej zamówić dla siebie 3 różne dania główne przystawki i desery, a nikt nawet krzywo na to nie spojrzy. Restauracja Włoska i Francuska to istna rewelacja dania są na poziomie bardzo dobrych Europejskich restauracji. Steki, owoce morza, ślimaki, makarony i wiele innych. W tych 2 restauracjach jako jedynych obowiązuję przy kolacji strój elegancki (dla panów długie spodnie, zamkniete buty). Codziennie świeże owoce na plaży, i tematyczne potrawy z grilla na plaży. Ponad to 24h room service darmowy, do 22 sporo dań do wyboru a w nocy kanapki hamburgery itp. Można by się jeszcze wiele rozpisywać :)

Kolejną zaletą hotelu jest na pewno darmowe wifi na terenie całego hotelu, które może nie jest najszybsze ale do przejrzenia wiadomości czy odpalenia piosenki na itunes czy yt wystarczy.

W skali 1 do 5 wszystko oceniam na 5 poza pokojem, w którym widać upływ czasu aczkolwiek był codziennie sprzątany, wymieniane reczniki minibarek (w standardzie tylko napoje pepsi, sprite, woda, piwo), na życzenie pościel. Pokoję mają słabe wygłuszenie i niestety słychać sąsiadów, a na najwyższym piętrze chodzące po dachu ptaki czy nietoperze. Jeżeli ktoś planuje siedzieć cały dzień w pokoju może mu się nie spodobać, my jednak przychodziliśmy tam jedynie spać także nie mogło to nam zepsuć w jakimkolwiek stopniu naszego pobytu :). na +darmowy sejf

Dużo barów z zagranicznymi alkoholami, wszystko w all in. Obsługa nie nastawiona na napiwki, nikt nie wymusza, bardzo miła i pomocna.
Zdecydowanie moge polecić ten hotel wszystkim!! W razie pytań zapraszam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na najwyższym piętrze są bardzo wysokie i przestrone.
Termin pobytu: grudzień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Krzysztof K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mr Jorge M, Manager, Hilton La Romana, an all-inclusive resortOdpowiedź udzielona 6 kwietnia 2017

Dear Krzysztof K,

We were delighted that you’ve enjoyed all the details we take pride in offering our guests. We have shared your lovely remarks and recommendations to our team who take so much pride in ensuring that all of our guests only receive the very best in service.

We look forward to have the pleasure of having you back home in the near future.

Zrecenzowano: 22 lutego 2017

Całkiem niezły hotel z przesympatyczną obsługą. Położony tuż przy pięknej plaży. Pokoje są przestronne, łazienki również. Taras wystarczający.
All inclusive warte swojej ceny. Duży wybór restauracji bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Jedzenie dobre. Jedyny mankament, to, że czasami trzeba trochę odstać w kolejce do głównej jadalni.
Mnóstwo animacji zarówno na plaży jak i przy basenach.
Trochę mało leżaków na plaży.
Ogólnie na plus :) Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Aga34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mr Jorge M, Manager, Hilton La Romana, an all-inclusive resortOdpowiedź udzielona 28 lutego 2017

Dear Aga34,

We are so pleased you allowed our wonderful Dreams La Romana Resort & Spa to be your holiday destination and we are very thankful for the time you have taken to share your experience, observations and recommendations.

We hope we have the chance to welcome you back again soon.

Kind regards,

Zrecenzowano: 13 lutego 2017

Super miejsce dla rodzin z dziećmi
Poziom obsługi bardzo wysoki, pokoje ok, często sprzątane. Obsługa restauracyjna bardzo dobra. Program atrakcji codziennych świetnie zaplanowany, brak nudy i ciągły ruch. Animator Picasso to osoba z sercem wykonująca swoją pracę.

Termin pobytu: styczeń 2017
2  Dziękujemy, moniakowalik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mr Jorge M, Manager, Hilton La Romana, an all-inclusive resortOdpowiedź udzielona 27 lutego 2017

Dear moniakowalik,

Thank you for visiting us at Dreams La Romana! We are very pleased to learn you have enjoyed your stay, our staff, services and facilities. We appreciate your feedback and look forward to your next visit!

Best regards,