Zrecenzowano: 4 września 2019

Spędziliśmy tydzień w hotelu, z którego trzeba było uciekać około 0930, żeby uchronić uszy od natarczywego łupania subwooferów pod samymi oknami! Tak zwane "animacje" polegają na uruchamianiu dwóch wielkich głośników pod samymi balkonami (nota bene, z które trzeba specjalnie dopłacić...) i trwa to do 2300. Hałas na poziomie 65-68 decybeli przez cały dzień! Dodatkową atrakcją jest bar na 6-tym piętrze, który rozpoczyna swoją działalność o godzinie 2000 i tam również ryczy i łupie konkurencyjna dyskoteka. Playlista tzw. muzyki jest krótka i ogranicza się do disco i techno - techno przeważa w godzinach wieczornych, gdy na parkiecie tanecznym nie ma już nikogo! Kierownictwo hotelu nie zwraca najmniejszej uwagi na potrzeby gości tylko gra swoje! W pokoju panuje wieczorami taki hałas dochodzący z obu tych miejsc jednocześnie, że pomimo zamkniętych okien i drzwi nie sposób rozmawiać bez podnoszenia głosu. W świetle powyższego sprężyny ugniatające plecy w czasie snu na tamtejszych materacach są istną rozkoszą i ulgą po całym dniu tej nawałnicy...

Ochrona środowiska na poziomie zerowym - wszystkie napoje włącznie z kawą i herbatą podawane są w plastikowych "jednorazówkach", po czym kilogramy niesegregowanych odpadów lądują w zwykłych śmietnikach.

Jeśli szukasz spokojnych i relaksujących wakacji to wybierz się gdzie indziej!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma w hotelu miejsca bez hałasu! Balkon z widokiem na morze jest bezużyteczny bez korków w uszach.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Chris C
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam pobyt w hotelu, jak na tą cene pokoje sa bardzo dobre, czyste i zadbane jak również łazienka. Jeżeli chodzi o posiłki to nigdy niczego nie brakowało, a zazwyczaj byliśmy w polowie lub pod koniec. Kolonie zaś swoje posiłki mialy tuz przed gośćmi hotelowymi wiec żadnej walki nie było, co najwyzej kolejka po lody caly czas. Jedzenie było raz lepsze raz gorsze jak wszędzie, ale każdy sobie coś znalazł. Śniadania te same codzień,na obiady i kolacje dania główne się zmieniały. Owoców i warzyw pełno przy kazdym posiłku. Obsługa zawsze uśmiechnięta, o co poprosisz przy barze to dostaniesz, drinki serwowane jak kto chciał a nie jak to bywa ze porcja alkoholu ciut ponad dno kubka a reszta napój... Sky bar rewelacja, widok cudowny, można siedzieć codziennie i się nie znudzi, polecam również drinki i shoty tam serwowane a których nie ma w barze przy basenie. Basen trochę za mały jak na wielkość hotelu ale miejsce zawsze sie znalazło. Plaża hotelowa przy porcie słaba bo w wodzie same wielkie kamienie, ale przejść sie warto choćby dla samego widoku piaskowca pomiędzy który można wejść jak do tunelu. Plaża miejska na którą wozi bus troche tłoczna ale każdy znajdzie sobie miejsce, woda mętna przy takiej ilości ludzi. Warto przejść sie do końca plaży i pójść dalej pod skałami bo widok piękny. Najlepsza plaża to dzika, idzie sie najpierw polną dróżka gdzie po drodze można podejść do skraju i podziwiać morze i plaże z góry, na koniec czekają te sławne schodki dokładnie 314. Po zejściu czeka piękna dzika długa i pusta plaża z cudną krystalicznie czystą wodą. Tak więc jak komuś zależy na odpoczynku od miasta niech śmiało się wybiera. Hotel dobry a widoki cudowne.

Dziękujemy, Piotr Ż
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

W Vemara Club byliśmy pod koniec lipca i ogólnie jesteśmy zadowoleni.
Hotel 3 gwiazdki a pokoje ładne. ( w Turcji 4 gwiazdki gorzej się prezentowały) Pokój a w zasadzie 2 były czyste ładne, duża łazienka, gorąca woda, widok na morze. Zawsze czyste i posprzątane. Pokoje jak za te pieniążki rewelacja.
Basen, poza pływającą lampą był ok.
Lokalizacja : do Obsoru troszkę daleko ale hotel miał " swoje " taksówki ze stałym cennikiem. Można było pojechać do Obsoru i umówić się z kierowcą na daną godzinę po odbiór. Polecam zwiedzenie Nessebar i też warto sprawdzić czy nie opłaci się tam pojechać taksówką z hotelu. Do Byala jeżdzi bus hotelowy, można tam przejść po klifie, około 2 km ( fajna polna droga ) Moim zdaniem poza plażą nic ciekawego tam nie ma.
Plaże: Byala plaża póbliczna - względna, plaża do której zejść trzeba po schodkach piękna. My chodziliśmy głównie na plażę hotelową ( leżaki darmowe, ratownik ) miała swój urok. około 10:00 można tam spotkać delfiny :) warto to zobaczyć .Do plaży 700 m ( mierzone przez endomondo :)) Jedzenie : śniadania ok, niby zawsze to samo ale przynajmniej wiadomo czego można się spodziewać. Obiady i kolacje , każdy znajdzie coś dla siebie ale mi akurat mało co podeszło, żona z ryb była zadowolona, dzieciom brakowało frytek ( podobno były podawane ale nigdy nie trafiliśmy) owoców mało, brakowało mi arbuzów ale tez podobno były . Dziwnie było to jedzenie podawane.
BAR: dobry alkohol , dobre drinki nierozcieńczone i fajnie podawane , Sky bar na dachu świetny, a z niego piękne widoki na Obsor. badzo dobra obsługa. barman Kemal pierwsza klasa ( najlepszy :) ) i w ogóle cała obsługa hotelowa na 6, uprzejmi pomocni. Jeśli są jakieś minusy w hotelu to ta załoga wszystko nadrabia :)
Odniosę się jeszcze do tych gniazd jaskółek, w niczym nie przeszkadzają, są zabezpieczone płytkami żeby nie było kupek na balkonie, i niech każdy zauważy że tam komarów nie ma.
Z pobytu jesteśmy zadowoleni i za tą cenę zdecydowanie polecamy

Dziękujemy, DariuszN81
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Na wstępie dziękuję wszystkim negatywnym opiniom, bo to dzięki nim pobyt w hotelu był dla mnie lepszy. Ja oceniam hotel na 6, w skali do 10. Było czysto, pokój był posprzątany, po pozostawieniu paniom sprzątającym hajsidła, codziennie przynosiły czyste ręczniki i sprzątały pokój (napiwki to normalna rzecz, jak jesteś januszem i nie sypniesz grosza, to nie dziw się później, że pokój masz nie posprzątany).
Jedzenie tylko pierwszego dnia nie było ciekawe. Inne smaki, człowiek się przyzwyczaja, może nie potrafią podać tego jedzenia, bo szopską sałatę sam sobie komponowałem. Jest live kitchen i coś można dla siebie wybrać. są lody, trochę walki o jedzenie z koloniami z rosji o żarło, ale jak to się mówi, kto późno przychodzi sam sobie szkodzi i tu ta zasada się sprawdza. Jedzenie było ok.
Plaża miejska taka sobie, hotelowa nie rekomenduje, ale tzw. dzika po schodkach 314 schodkach, jest super. Czysta woda, ciepła, mało ludzi. Od pory obiadowej, masz praktycznie wolną plażę. ludzie co 100 metrów.
Bułgaria - ogólnie słaba infrastruktura, taki komunizm jeszcze, co ogólnie może sprawiać wrażenie że jest dziadostwo, ale taka jest Bułgaria i jak się tam jedzie trzeba się na to nastawić. Trudno zatem rekomendować Bułgarię, że niby warto tam jechać. Na pewno jak się już tam będzie warto wykupić wycieczkę do Neseberu i jak się chce spokojnych wczasów lepiej unikać Sunny Beach.
Absolutnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o tym hotelu. W tej cenie to naprawdę jest ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje nie od basenu, bo muzyka jest głośna.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wczoraj wróciliśmy z tego miejsca więc jestem na świeżo z doświadczeniem. Zanim tam dotarliśmy mieliśmy wiele obaw co do tego miejsca, bo duża ilość recenzji była negatywna i niestety kilka z nich się spełniła. Najłatwiej mi będzie to przedsatwić w postaci PLUSÓW i MINUSÓW tego hotelu.

PLUSY:
-kameralny obiekt
-piękna dzika plaża
-bus który dowozi do miejskiej plaży
-bogaty i bardzo długi (bo aż do 22) program animatorski
-miła obsługa
-cudowny sky bar z pięknym widokiem na Obzor i morze czarne
-jedna kolacja w restauracji rybnej również na dachu
-duży wybór napojów

MINUSY:

-hotel położony totalnie z dala od miasta
-gniazda jaskółek na prawie wszystkich balkonach
-monotonne jedzenie (po 20 minutach zimne)
-brudna plaża hotelowa
-grzyb w łazience
-basen z odpadającymi płytkami i lampami

Dziękujemy, adrian5pol