“Najlepsza ryba w Mrzeżynie”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Podczas tygodniowego pobytu jedliśmy smażoną rybę kilka razy w różnych miejscach. I z pewnością w Smażalni u rybaka Mariana była najlepsza. Byliśmy większą grupą, 3 rodziny I wszystkim bez wyjątku bardzo smakowało. Tylko do tej smażalni wróciliśmy ponownie

Dziękujemy, Katarzyna D

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba z pieca (dorsz) całkiem smaczna choć warzywa do niej to tylko pietruszka i marchewka. Dobre piwo kołobrzeskie. Bardzo czysto o co dba zapracowana Pani:) podsumowując nie jest to wyjątkowa knajpa ale poprawna smażalnia

Dziękujemy, 153konradz
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To jest na pewno najlepsza ryba w Mrzeżynie! Po pierwsze odkąd pierwszy raz tu przyjechałam czyli jakies 5 lat temu i jestem tu co rok chociaż na kilka dni, jej smak się nie zmienia, smażona jest na pewno na dobrym i świeżym tłuszczu bo to po prostu czuć w smaku, a sama ryba nie ocieka nim. Ryby są sprowadzane od miejscowych rybaków i właściciel podaję info z którego kutra łowiono. Ryba zazwyczaj delikatnie doprawiona, obtoczona w cienkiej panierce. Pychotka!

1  Dziękujemy, ewa_wie_makeup
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Co tu dużo pisać. Bardzo dobra rybka co można potwierdzić tym że w czasie tygodniowego urlopu byliśmy tu 3 razy. Jedyny minus to tacki i sztućce plastikowe. W weekendy trzeba czasem poczejać na wolny stolik. :)

Dziękujemy, Ewa L
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli sąsiadujące z nią smażalnie oferują sporo wolnych miejsc a U Mariana ścisk, .... To wiedzcie, że warto poczekać ;)

Dziękujemy, rafau74

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie
Mrzeżyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!