“Sredniak”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w lilku smazalniach w okolicy i skuszeni pozytywnymi opiniami skysilismy się na rybkę. Byla godzina 18 i wybór był bardzo marny, głównie dorsz. Mimo, ze zamowilismy tusze dostalusmy filety. Niczym sie nie roznily od angielskiego fish and chips. Frytki kiepskie. Wybor napojow kielski i nie mozna placic karta za napoje. Doztaje sie dwa osobne rachunki. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalismy! To byla nasza lierwsza i ostatnia wizyta w tum lokalu

Dziękujemy, Klaudia W

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W mojej ocenie najlepszym potwierdzeniem jakości jest fakt, że wokół potrafi być pusto, a w kolejce do tej smażalni zawsze jest sporo ludzi.

Obsługa zawsze ta sama, miła.

Jedzenie zawsze świeże, smaczne!

W menu poza rybami smażonymi mają także ryby pieczone z warzywami, np. łosoś.

Warte spróbowania są flaczki z kalmara.

Świetne miejsce, polecam!

2  Dziękujemy, szydlomarek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedlismy u Mariana obiad, kierując się recenzjami z tego portalu. Ryby były dobre, nie czuć starego oleju, a flaczki z kalmara bardzo smaczne. Ryba z pieca także przyzwoita, tylko warzywa z mrożonki. Musimy pamiętać, że jednak jest to bar gdzie jedzenie jest podawane na tackach i trzeba jeść plastikowymi sztućcami. Toaleta jest na klucz, a klient wywoływany przez głośnik po numerze zamówienia. Obsługa mocno obojętna, ale uśmiech nawet udało mi się wymusić. Generalnie ok, ceby nie są jakoś wygórowane, choć za obiad dla dwóch osób zapłaciliśmy tyle co za obiad w restauracji w dużym mieście, no ale nadbałtyckie miejscowości już tak mają.

Dziękujemy, Lobo_tommy666
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce popularne wśród wczasowiczów co potwierdza kolejka przed wejściem.

Jedzenie bardzo smaczne - godna polecenia zupa rybna (12 PLN) z kawałkami smacznej rybki, dobrze doprawiona.

Dorsz smażony smaczny, panierka delikatna.

Próbowaliśmy również dorsza z pieca z warzywami - również smaczny i świeży

Jedyne "ale" to wysokie ceny i brak uczciwości w ważeniu potraw - dorsz z pieca zważony razem z ciężką aluminiową tacką i górką warzyw.. stąd ceny z cennika mogą wprowadzać klienta w błąd.

Dziękujemy, 261mariuszc
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy parę razy na obiedzie, ryba jest wyśmienita, braliśmy dla nas zupę rybną, krokiety z dorsza z barszczem, flaczki z kalmarów, oraz rewelacyjny tatar z łososia. Ryby idealnie doprawione z minimalną panierką. W niedzielę dłuższy czas oczekiwania że względu na porę obiadową, ale warto zaczekać. Przemiła Pani sprzedająca. Na pewno tam wrócę. Polecam.

1  Dziękujemy, jaros_awt630

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Mrzeżyno, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!