“Jedzenie ok, otoczka barowa.”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedlismy u Mariana obiad, kierując się recenzjami z tego portalu. Ryby były dobre, nie czuć starego oleju, a flaczki z kalmara bardzo smaczne. Ryba z pieca także przyzwoita, tylko warzywa z mrożonki. Musimy pamiętać, że jednak jest to bar gdzie jedzenie jest podawane na tackach i trzeba jeść plastikowymi sztućcami. Toaleta jest na klucz, a klient wywoływany przez głośnik po numerze zamówienia. Obsługa mocno obojętna, ale uśmiech nawet udało mi się wymusić. Generalnie ok, ceby nie są jakoś wygórowane, choć za obiad dla dwóch osób zapłaciliśmy tyle co za obiad w restauracji w dużym mieście, no ale nadbałtyckie miejscowości już tak mają.

Dziękujemy, Lobo_tommy666

Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce popularne wśród wczasowiczów co potwierdza kolejka przed wejściem.

Jedzenie bardzo smaczne - godna polecenia zupa rybna (12 PLN) z kawałkami smacznej rybki, dobrze doprawiona.

Dorsz smażony smaczny, panierka delikatna.

Próbowaliśmy również dorsza z pieca z warzywami - również smaczny i świeży

Jedyne "ale" to wysokie ceny i brak uczciwości w ważeniu potraw - dorsz z pieca zważony razem z ciężką aluminiową tacką i górką warzyw.. stąd ceny z cennika mogą wprowadzać klienta w błąd.

Dziękujemy, 261mariuszc
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy parę razy na obiedzie, ryba jest wyśmienita, braliśmy dla nas zupę rybną, krokiety z dorsza z barszczem, flaczki z kalmarów, oraz rewelacyjny tatar z łososia. Ryby idealnie doprawione z minimalną panierką. W niedzielę dłuższy czas oczekiwania że względu na porę obiadową, ale warto zaczekać. Przemiła Pani sprzedająca. Na pewno tam wrócę. Polecam.

1  Dziękujemy, jaros_awt630
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako miłośnik ryb smażonych nad naszym morzem i nie tylko stwierdzam ze jest to jedna z lepszych smażalni na wybrzeżu bałtyckimi
Jedliśmy turbota i morszczuka . Coś pięknego . Do tego śledzia w occie. Cena za 300g turbota i 400 g morszczuka, kawałek śledzia ,2x frytki woda i piwo- 101 zł. Mało to nie jest ale warto. Polecam każdemu

Dziękujemy, krzysztofg941
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie. Zupa rybna świetna.. Krokiet z barszczem fantastyczny. Ryby świeże i pyszne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna Ł

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Mrzeżyno, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!