“Moja ocena 4/5”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce popularne wśród wczasowiczów co potwierdza kolejka przed wejściem.

Jedzenie bardzo smaczne - godna polecenia zupa rybna (12 PLN) z kawałkami smacznej rybki, dobrze doprawiona.

Dorsz smażony smaczny, panierka delikatna.

Próbowaliśmy również dorsza z pieca z warzywami - również smaczny i świeży

Jedyne "ale" to wysokie ceny i brak uczciwości w ważeniu potraw - dorsz z pieca zważony razem z ciężką aluminiową tacką i górką warzyw.. stąd ceny z cennika mogą wprowadzać klienta w błąd.

Dziękujemy, 261mariuszc

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy parę razy na obiedzie, ryba jest wyśmienita, braliśmy dla nas zupę rybną, krokiety z dorsza z barszczem, flaczki z kalmarów, oraz rewelacyjny tatar z łososia. Ryby idealnie doprawione z minimalną panierką. W niedzielę dłuższy czas oczekiwania że względu na porę obiadową, ale warto zaczekać. Przemiła Pani sprzedająca. Na pewno tam wrócę. Polecam.

1  Dziękujemy, jaros_awt630
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako miłośnik ryb smażonych nad naszym morzem i nie tylko stwierdzam ze jest to jedna z lepszych smażalni na wybrzeżu bałtyckimi
Jedliśmy turbota i morszczuka . Coś pięknego . Do tego śledzia w occie. Cena za 300g turbota i 400 g morszczuka, kawałek śledzia ,2x frytki woda i piwo- 101 zł. Mało to nie jest ale warto. Polecam każdemu

Dziękujemy, krzysztofg941
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie. Zupa rybna świetna.. Krokiet z barszczem fantastyczny. Ryby świeże i pyszne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna Ł
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie powala. Porcje są duże jednak jeżeli chodzi o kwestie smaku to można wiele poprawić. Ryba z pieca za bardzo porowa, por zdominował cała potrawę, dodatkowo pieczone ziemniaczki były smażone i niezbyt smaczne. Obiad dało się zjeść ale nic poza tym. Nic specjalnego.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Ania P

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie
Mrzeżyno, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!