“Obiad nad morzem ”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy parę razy na obiedzie, ryba jest wyśmienita, braliśmy dla nas zupę rybną, krokiety z dorsza z barszczem, flaczki z kalmarów, oraz rewelacyjny tatar z łososia. Ryby idealnie doprawione z minimalną panierką. W niedzielę dłuższy czas oczekiwania że względu na porę obiadową, ale warto zaczekać. Przemiła Pani sprzedająca. Na pewno tam wrócę. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jaros_awt630

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako miłośnik ryb smażonych nad naszym morzem i nie tylko stwierdzam ze jest to jedna z lepszych smażalni na wybrzeżu bałtyckimi
Jedliśmy turbota i morszczuka . Coś pięknego . Do tego śledzia w occie. Cena za 300g turbota i 400 g morszczuka, kawałek śledzia ,2x frytki woda i piwo- 101 zł. Mało to nie jest ale warto. Polecam każdemu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, krzysztofg941
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie. Zupa rybna świetna.. Krokiet z barszczem fantastyczny. Ryby świeże i pyszne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Anna Ł
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie powala. Porcje są duże jednak jeżeli chodzi o kwestie smaku to można wiele poprawić. Ryba z pieca za bardzo porowa, por zdominował cała potrawę, dodatkowo pieczone ziemniaczki były smażone i niezbyt smaczne. Obiad dało się zjeść ale nic poza tym. Nic specjalnego.

Dziękujemy, Ania P
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety jest to typowa masówka. Rybę z pieca zdominowała por, która zepsuła cały smak. Pieczone ziemniaki niestety nie były pieczone, ale smażone w oleju i to w nieświeżym... Nie wiem dlczego takie dobre opinie, pewnie wynika to z kròtkiego czasu oczekiwania i dużych porcji, bo naprawdę są duże.
Dzisiaj z pewnością idziemy na obiad gdzie indziej.

Dziękujemy, Blazej P

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Mrzeżyno, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!