“Obiad”

Smażalnia U Rybaka Mariana
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mrzeżyno)
Opis: Świeże rybki w każdej postaci: chrupiąco usmażone, aromatycznie upieczone, smakowicie zgrillowane, w pysznej zupie i gulaszu oraz w niepowtarzalnym tatarze z łososia lub w złocistych krokietach. Zapraszamy!
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie powala. Porcje są duże jednak jeżeli chodzi o kwestie smaku to można wiele poprawić. Ryba z pieca za bardzo porowa, por zdominował cała potrawę, dodatkowo pieczone ziemniaczki były smażone i niezbyt smaczne. Obiad dało się zjeść ale nic poza tym. Nic specjalnego.

Dziękujemy, Ania P

Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety jest to typowa masówka. Rybę z pieca zdominowała por, która zepsuła cały smak. Pieczone ziemniaki niestety nie były pieczone, ale smażone w oleju i to w nieświeżym... Nie wiem dlczego takie dobre opinie, pewnie wynika to z kròtkiego czasu oczekiwania i dużych porcji, bo naprawdę są duże.
Dzisiaj z pewnością idziemy na obiad gdzie indziej.

Dziękujemy, Blazej P
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Na jedzenie nie trzeba długo czekać. Zupa rybna wymiata :) Smażone Rybki nie ociekają tłuszczem-sa idealnie wysmażone. Naprawdę dobre jedzenie. 2 lata temu poznaliśmy tam wiekową parę którzy wracają tutaj od wielu lat. My jemy tam od 2 lat kiedy jestesmy w Mrzeżynie i możemy z czystym sercem polecić

1  Dziękujemy, agatak385
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy już prawie wszystko,
Miejsce i jedzenie pierwsza klasa a obsługa przemiła! Kącik dla dzieci!

Dziękujemy, oluska1
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo świeża ryba i miła obsługa. Serdecznie polecam. Dodatkowo można zjeść posiłek w przepięknej scenerii.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Anna J

Smażalnia U Rybaka Mariana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Dźwirzyno, Zachodnio-Pomorskie

Mrzeżyno, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia U Rybaka Mariana? Podziel się wrażeniami!