Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny i lokalizacja blisko plaży. Nowoczesny wystrój. Elegancki.Drogi, ale za jakość się płaci.Restauracja hotelowa z bardzo miłą i sympatyczną obsługą oraz pysznym jedzeniem.Ceny normalne

Dziękujemy, Wroclove29
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

W Wydma resort spędziłam z mężem i 4 letnią córką majówkowy tydzień.

Po pobycie mogę stwierdzić, że cena niestety nie jest adekwatna do jakości. Pokoje ok, czyste, sprzątane 3 razy w tygodniu, chociaż moim zdaniem niezbyt dokładnie. Podczas tygodniowego pobytu nie zmieniono nam pościeli. W pokoju brak takich podstaw jak czajnik, czy woda/herbata.

Parking dodatkowo płatny 20 zł/doba !

Położenie samego hotelu na plus, Kilka kroków od plaży.

Basen, malutki, kameralny ok. Ale woda mega mocno chlorowana i przede wszystkim zimna. Szlafroki dodatkowo płatne.

Kącik dla dzieci - bardzo malutki, kilka zabawek. Na zewnątrz zjeżdżalnia i w sumie tyle.

Recepcja nie jest całodobowa. PO 20tej drzwi wejściowe są zamykane i bez karty nie wejdziemy.

1 karta do pokoju. Co było dość uciążliwe. Kiedy ja szłam z dzieckiem na spacer a mąż na rower to później musieliśmy się szukać, żeby przekazać sobie kartę.

Stołówka - niestety w jedzeniu widzę największy minus. Śniadania monotonne. Codziennie te same pokrojone warzywa w miseczkach, szynka i ser w plastrach. Płatki na mleko, grube parówki, albo naleśniki. Na plus można zamówić jajecznicę z tego co się chce. Ale jedna Pani smażąca jajka dla X osób więc czasami trzeba było poczekać.
Jedna z Pań, która była kelnerką, również przygotowywała jajecznicę miała okropne długie tipsy. Takie paznokcie nie powinny mieć miejsa w pracy w restauracji. Było to okropne.

Obiadokolacje - no cóż jakby się cofnąć w czasie do lat 90tych. 2 dania do wyboru. Pewnego razu było to: Bigos, ziemniaki, kaszanka ...Kurczak. Bez szału. Te same warzywa pokrojone co na śniadaniu. Z owoców to kulki winogrona, i może jakieś mango pokrojone. Deser ? Jakieś ciasto było do wyboru o ile nie przyszło się pod koniec kolacji....

Wiadomo ogólnie nikt z głodu nie umarł i można było coś zjeść. Ale to raczej przypominało jedzenie, które jest na stołówce a nie w miejscu, które nazywa się Wydma Resort & Spa.

Za pobyt w tej cenie można spodziewać się o wiele lepszej jakości. Jestem mocno zawiedziona i na pewno nie wrócimy do tego miejsca. Sama lokalizacja to duży plus ale to nie wystarczy by utrzymać dobrą pozycję a szkoda bo wystarczą niewielkie zmiany w zarządzaniu i podejściu do Klienta a mogłoby być o niebo lepiej.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój narożny. ma największy balkon. i lepiej od strony lasu. z drugiej strony widok na jakieś domki letniskowe.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, tusiaaab
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Swietne miejsce, bardzo blisko od piaszczystej plaży i morza (około 100m). Poza tym cisza, spokój, przemiła obsługa, w każdej chwili służąca pomocą. Zarówno w pokoje, łazienki jak i na zewnątrz bardzo czysto. Kameralny basen z wodą solankową, jacuzzi, grota solna, sauna wszystko na miejscu więc nawet w razie niepogody można fajnie spędzić czas. Jest tez kącik zabaw dla dzieci, troszkę mniejszy niż na fotkach ale córcia nie narzekała. Jedzenie bardzo smaczne i zawsze świeże. Miło nas zaskoczyło to że dodatkowo przy śniadaniu, które i tak było bardzo obfite, można było zamawiać np jajecznicę z dowolnymi dodatkami czy omlety. Spędziliśmy tu tydzień i na pewno będziemy miło wspominać ten czas, a jeśli będzie okazja to z pewnością tu wrócimy. Z czystym sercem polecam to miejsce.

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, kasia0610
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nowy, w świetnej lokalizacji ale marketingowo bardzo słabo. Nastawiony wyłącznie na zysk. Brak jakichkolwiek gratisów, gadżetów dla klienta. Basen przechlorowany, posiłki taniej jakości, stołówkowe. Brak owoców (w lipcu były tylko poobijane jabłka na zmianę z gruszkami), brak deserów ( 1 wyschnięte ciasto przez 3dni). Obiady bazują na mięsie mielonym: gołąbki, spaghetti. Rowery w wypożyczalni w fatalnym stanie. Za taką cenę za pobyt spodziewałam się efektu wow, a mocno się rozczarowałam. Personel bez zastrzeżeń

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, zouza_bb
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Znajomi polecili Nam ten obiekt i bardzo miłe zaskoczenie.Nowy obiekt z basenem co nad polskim morzem nie zawsze jest oczywiste z dobrym jedzenie i przede wszystkim blisko morza.Dzieci bardzo zadowolone a jak ktoś nie lubi wielkich nadmorskich miast to jest to strzał w dziesiątke

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Peter G