Zrecenzowano: 26 lutego 2019

Nie wiem czy ten ośrodek jeszcze istnieje, gdyż słyszałam, że ze względu na niski standard, monotonne posiłki, małą liczbę gości, brak atrakcji być może został zamknięty ale gdyby jeszcze funkcjonował to nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są stare, ciasne ze starym wyposażeniem
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, wesolaemerytka
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018

PRL-owskie blokowisko nadaje się dla starszych niewymagających osób, małe, zaniedbane pokoje, wysłużone meble i wyposażenie, brak kabiny w łazience, jedzenie codziennie te same, jedynie obiady trochę się różnią, poza tym nuda i monotonia.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
6  Dziękujemy, zbynio w
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Ośrodek ma dobre położenie, to jedyny plus, natomiast pokoje są ciasne, zaniedbane, spanie niewygodne, ściany brudne, jak drzwi od łazienki otwarte to nie można otworzyć stojącej naprzeciwko szafy, wyposażenie pokoi i łazienki jak za czasów PRL-u, niski standard, śniadania, kolacje na jedno kopyto, monotonne, żadnych imprez, starsi ludzie zostawieni samym sobie, nuda, internet wyłącznie 3 m od recepcji, raz jest, raz go nie ma. Jak można wypisywać jakieś bzdurne pochwały na temat tego ośrodka chyba, że kierownictwo ośrodka lub ich znajomi sami piszą te pozytywne opinie, podejrzewam, że chodzi tu o nagonkę na potencjalnych klientów. Daliśmy się zwieść pochlebnym ale niestety nieprawdziwym opiniom i skorzystaliśmy z wczasów w tym ośrodku ale już nigdy tam nie pojedziemy.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, czesiekj79
Zrecenzowano: 30 czerwca 2018

Nie polecam tego ośrodka, typowa wielka płyta z czasów PRL-u, pokoje małe, zaniedbane,wyposażenie pokoi i łazienek skromne, podniszczone, jedzenie na jedno kopyto, dziwię się tym super pozytywnym opiniom, zapewne piszą je ludzie powiązani biznesowo z tym ośrodkiem, w celu zdobycia jak największej ilości nieświadomych klientów.Polecam zachwyconym Bogdanką Ośrodek Wypoczynkowo- Rehabil.SUS, mieszczący się tuż obok, gdzie jest o wiele wyższy standart i ceny podobne.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Martyna C
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018

Ośrodek przyjemny , blisko morza. Trafiliśmy akurat na zielone szkoły tak że dzieci było mnóstwo, ale nie był to problem. W cenie dwu dostaliśmy cztero osobowy pokój z balkonem.Pokoik czystu i przyjemny codziennie sprzątane. Śniadania skromne ale smaczne. Dokładnie to samo co dzieci na zielonych szkołach i w takiej samej ilości do stolika tak że trochę ciężko się było najeść.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, jacek869