Zrecenzowano: 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel jak najbardziej. Jedzenie dobre,obsługa miła hotel czysty. Feralne zajęcia z animatorami dla dzieci. Do miasteczka można pożyczyć samochód albo razi ok 5euro. Sam hotel fajnie położony między górami a morzem. Polecam można jechać całą rodziną

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, dorjan74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sotiris T, Public Relations Manager, Poseidon Palace HotelOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Thank you for your review.

We look forward to seeing you again soon.

Kind regards
Poseidon Palace

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Sama nie wiem jak ten pobyt ocenić ? Hotel jest ładny i pięknie położony i to na tyle plusów :( kamienista plaża na której płatne leżaki 3 euro dzień od osoby, płatne ręczniki 0,70 od osoby za dzień nie depozyt tylko płatne. Z tym spotkaliśmy się pierwszy raz w 4* hotelu. Bar zamykany o 23 i potem płatny i tylko do 24 ( w wakacje nie chce się chodzić tak wcześnie spać ) animacje bardzo słabe i tylko w języku niemieckim, niektórzy rezydenci nie mówili nawet po angielsku. Bardzo słaba Polska animatorka dla dzieci ale to już nie wina hotelu :( ten hotel jest dla rodzin z małymi dziećmi, moje nastolatki nudziły się potwornie, my też :) wycieczki z rezydentem strasznie drogie w porównaniu do oferowanych w miasteczku przez Polkę a program taki sam. My mimo że u rezydenta Grecos płaciliśmy za wstęp, obiad i napoje :( fakt ze fajnie opowiadał złagodził nieco cenę ;) ja byłam w Grecji pierwszy raz, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło wiec wybieraliśmy inne kierunki i teraz wiem że tym wyjazdem na długi czas znowu będę czuła niechęć :( kompletnie nieadekwatne do ceny

Termin pobytu: sierpień 2017
7  Dziękujemy, Katarzyna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sotiris T, Public Relations Manager, Poseidon Palace HotelOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2018

Zrecenzowano: 18 lipca 2017

Zalety-Jak na europejski hotel bardzo duży i ładnie zagospodarowany. Dwa baseny, jeden duży i głęboki, drugi mniejszy. Pokój duży z pięknym widokiem. Z jednej strony na góry z drugiej na morze i basen
Wady-Brzydkie położenie na obrzeżu Leptokarii. Nie ma gdzie spacerować. Droga wzdłuż morza do Leptokarii nie jest pięknym deptakiem. Zaniedbane nadbrzeże. No i okrojone alkohole. Za drinki trzeba płacić pomimo że ma się all inclusive.

Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Beata28

Zrecenzowano: 3 lipca 2017

Hotel w miarę ok czysto, obsługa w miarę miła, wyżywienie w formie AL niestety słabe, zasada hotelu jest żeby to co oferuje all inclusive nie było zbyt smaczne - niech klient zapłaci dodatkowo to dostanie coś lepszego.

Termin pobytu: czerwiec 2017
5  Dziękujemy, Łukasz K

Zrecenzowano: 16 czerwca 2017

Plusy: b. dobra obsługa. Zadbane otoczenie. Dobre jedzenie. Piękna okolica. Przyzwoitych rozmiarów plaża blisko hotelu. Przestronny pokój ze sporym balkonem. Szerokie, wygodne łóżka. Czysto. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Minusy: nieco siermiężne, zniszczone wyposażenie, zwłaszcza w łazience. Brak wind (choć budynki nie są wysokie targanie walizek po schodach do przyjemności nie należy). Sieć łapałam tylko w okolicach recepcji (oddzielny budynek), i nie był to tylko mój problem. Hotel leży w ładnej okolicy, ale na odludziu. Do pobliskiej miejscowości (Leptokaria) jest kilka kilometrów, jednak hotel zapewnia tylko 2 kursy busem: o 9 i 10 - czyli wtedy, gdy większość idzie na plażę lub na baseny. Zostają więc taksówki: kurs do Leptokarii to 5 euro w jedną stronę, do Platamonas to ok. 12 euro (w obu miejscowościach można kupić dodatkowe wycieczki, także z polskimi przewodnikami, w atrakcyjnych cenach ...). Dziwi też brak toalet na plaży - najbliższa jest w pewnej odległości, przy recepcji (leżaki i parasole płatne - dziennie za 2 osoby to 6 euro, ręcznik pobierany i oddawany w barze na plaży to koszt 0,70 euro. Hotel w większości zajęty przez Niemców - dla nich (zwłaszcza dla dzieci) były organizowane prawie codziennie jakieś atrakcje. Dla innych nacji już nie (może po rozpoczęciu sezonu będzie inaczej).

Wskazówka dotycząca pokoi: W budynku z pokojami od 201 do 230 od strony północnej jest chłodniej i spokojniej.
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi