Paradise Hotel
Kriopigi Hotel(Kriopigi)
744 USD
Hotelpower.com
  • Śniadanie w cenie
Mirabilia Boutique Hotel(Kriopigi)(Świetna cena!)
Hotels.com
Medusa Hotel(Kriopigi)
  • Basen
Gi Ga Mar(Kriopigi)
  • Restauracja
  • Bezpłatny Internet
Zrecenzowano 19 kwietnia 2015

Wakacje w tym hotelu to pomyłka. Właścicielka Maria wydziela jedzenie. Na śniadanie 2 kromki chleba, mały kawałek masła i dwie parówki wielkości połowy kciuka, albo jedno jajko na twardo i ćwiartka pomidora. Obiadokolacje to zupa z pomyj, bez smaku zapachu i wyglądu, a na drugie danie np. bakłażan zapiekany z cebulą i uwaga połówka brzoskwini z puszki. W sierpniu, kiedy tam wtedy pełno tanich owoców!!! Pokoje nawet niezłe, basen też, plaża malutka i z bardzo stromym zejściem. W pokoju, ze spłuczki leciał wrzątek, na prośbę o naprawę usłyszeliśmy pięknie po polsku od Marii: "spier...". Ten hotel i obok Posejdon były dawniej obsługiwane przez Triadę i w roku, w którym my byliśmy była głośna afera o tych hotelach w polskiej telewizji. Wszyscy skarżyli się na to samo: jedzenie a raczej jego brak, chamstwo obsługi i właścicieli, brud w pokojach i przekłamania w informacjach o hotelu. Z Salonik nie jedzie się do godziny tylko dobrze ponad dwie. Najgorsze wakacje w naszym życiu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Większość, jak nie wszystkie mają balkony od strony morza, to mały hotel, nawet dość ładny ale właścicielka to dno a obsługa jeszcze większe dno. Pokoje na parterze nie mają balkonów, tam prosto z pokoju wychodzi się na trawnik przed hotelrm i raczej nie mają widoku na morze, bo zasłania je górka.
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż ze znajomymi
5  Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 12 sierpnia 2014

Wspaniały wypoczynek, cisza, spokój, bliskość morza, krystalicznie czysta, ciepła, turkusowa woda w morzu, brak tłumów, miła atmosfera, pyszne jedzenie, piękny basen i roślinność na posesji, wspaniale wycieczki lokalne np. Meteory, rejs po Zatoce Toroneo, bliskość miasteczek z tawernami, kafejkami, codzienne dyskoteki przy basenowym barze, polecam!

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Mirosław L
Zrecenzowano 29 lipca 2014

bardzo nieuczynny personel hotelowy..nie ma możliwości zmiany pokoju jak już Maria Ci jakiś przydzieli. sprzątanie pozostawia wiele do życzenia. podczas tygodniowego pobytu nie zmieniono nam nawet raz ręczników ( dobrze, że mieliśmy własne), wyposażenie nie tyle co ubogie, ale niesprawne. łazienka totalną porażką. zgłosiliśmy, że mamy zepsuty uchwyt od prysznica, ale nie został naprawiony. słuchawkę wiązaliśmy na reklamówkę jednorazową do połamanego uchwytu, żeby się wykąpać. z papierem toaletowym różnie...jak ma się szczęście to leżą na parterze w łóżeczku dla dzieci na korytarzu. samoobsługa wskazana :) latające muszki w łazience. nie działała nam toaleta. nie dało się spuścić wody. trzeba było znaleźć sposób. my zdejmowaliśmy dekielek i pociągaliśmy za mechanizm wewnątrz. lepiej zaopatrzyć się w sprzęt na biwak niż na pobyt w hotelu. bar przy basenie całkiem niezły. co tydzień te same eventy, żeby naciągnąć turystów na drinki. basen całkiem czysty. brodzik również. fajny plac zabaw dla dzieci. jedzenie dosyć dobre..9 godzinne przerwy między posiłkami sprawiały, że człowiek nie mógł zjeść obfitej kolacji- zupa, danie główne, przystawki oraz deser. nie radzę pić wody do kolacji. leją kranówkę. na tarasie przy kuchni pełno pszczół. lepiej jeść w środku. cisza i spokój jeżeli chodzi o okolicę. nie ma za dużo atrakcji jak ktoś nastawia się na imprezy. dojście do plaży to koszmar. radzę poćwiczyć trochę zanim ktoś porwie się na ten szlak. kąt nachylenia chodnika ogromny... na dodatek nie ma parasoli ani leżaków na plaży. dostaje się je w recepcji. parasol rzadko kompletny..radzę sprawić zanim ktoś już zejdzie na dół :) leżaki to za duże słowo. zwykłe krzesełka...dobrze, że chociaż z oparciem :) ale jak coś jest bezpłatne to z reguły tak jest. nikt mam nie wspominał o butach do wody, a radzę zabrać. jest sporo kamieni oraz jeżowce. polecam plażę na lewo od zejścia za cypelkiem. jest tam więcej piasku i bardzo płytko. polecam zakup pamiątek w kriopigi, bo nie jest tam drogo. jak ktoś wybierze się do salonik to będzie miał porównanie :) wycieczki warte polecenia to rejs na górę Athos oraz Saloniki.

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, natunia
Zrecenzowano 25 lipca 2014

Hotel to typowe 3 gwiazdki. Widok na morze prawie we wszystkich pokojach.Sprzątanie pokoi wymaga wiele do życzenia (jeden dzień pobieżne zamiatanie, drugi dzień wyrzucenie jednych śmieci, trzeci dzień kolejnych...czwarty-wcale... itp). Jedzenie - na śniadanie raczej skromny bufet, na kolacje wybór z 2 dań głównych - szału nie ma.Dojście do plaży dość strome , powrót 15 minut "wspinaczki". Plaża wynagradza trudy - spokojnie i kameralnie, z pięknym błękitem morza.Ok 600 m.w lewo plaża zagospodarowana - 2 leżaki+parasol 8 euro.Hotel mimo opisu, iż posiada serwis plażowy- wręcza parasolkę i rozkładany stołek który jeśli się chce można codziennie dzwigać na plaże.Do centrum, Kriopigi ok.30min.Tam możliwość pozyczenia auta - 40euro/doba.Wi-fi - porażka! czasem jedynie działa w lobby.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, BerryBaya
Zrecenzowano 25 czerwca 2014

Plusy:
+ blisko do plaży, 5 minut na piechotę, ok.100 metrów
+ pięknie położony, piękne widoki
+ pustki na plaży, brak tłumów
+ na plaży leżaki pod palemkami :)
+ czysta woda w morzu
+ wygodne łóżka :D
+ bar przy basenie z bardzo względnymi cenami (happy hours 19-21, po 2€ za piwo, wino, ouzo), drinki po 4-5€.
+ basen
+ bardzo dobre jedzenie, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (zupa, drugie danie, deser). Gigantyczne porcje, codziennie coś innego. Punkt do którego nie ma jak się przyczepić
+ ceny w Kriopigi (2,7€ gyros, 1€ sześciopak wody 1,5litra, 0,7-1,2€ piwo)
+ bardzo sprawnie działająca lodówka z zamrażalnikiem

Minusy:
- strome zejście, trzeba liczyć się z kątem 60 stopni licząc od podłoża.
- brak ciepłej wody wieczorem. i z rana. i czasami w ciągu dnia.
- zaniedbane wnętrza,
- łazienka: ciągle wilgotna, zaniedbane, dosyć odpychające kotary w prysznicu (jak przyjechaliśmy była wyłączona woda...)
- mały telewizor, brak pilota (o ile ktoś jedzie do Grecji oglądać telewizje...)
- bilard i ping pong stoi, ale korzystać się z nich nie da,
- obsługa jest przesympatyczna, do czasu kiedy coś się od nich chce lub zwraca uwagę, działa dosyć olewczo i nie reaguje na prośby napraw
- wieczne pustki w recepcji

Podsumowując, wyjazd zaliczam do bardzo udanych, aczkolwiek dużo czasu w hotelu nie przebywałam (pecha mają Ci którzy trafią na złą pogodę i konieczność przebywania non stop w hotelu). Dobry dla młodych ludzi, którym niestraszne jest pagórkowate otoczenie. Plaża cudna, ale trzeba uważać na kamienie i żyjątka - jednak taki urok tamtejszych plaż. Atrakcji nie za wiele. Jeśli ktoś poszukuje imprez czy dodatkowych rozrywek to się rozczaruje. Zawiodłam się również parę razy na obsłudze.

Hotel spełnił wymagania do otrzymania 3 gwiazdek, ale absolutnie nie dba o ich utrzymanie, masa rzeczy jest poobdzierana, zaniedbana, o łazience już nie wspominam.

Dla kogoś o nie za wysokich wymaganiach - mogę polecić, ale standardu trzech gwiazdek niech się nie spodziewa.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, vesta92