Zrecenzowano: 6 września 2019

4 gwiazdki za ten hotel, to jakaś pomyłka. Jedzenie monotonne, ciągle to samo. Prawie w ogóle nie było posiłków typowo greckich. Średniej jakości, średnie w smaku, powiedziałabym że bardzo słabe. Pokoje brudne, brak zmienianej pościeli. do tego bardzo głośna i stara klimatyzacja. Nie polecam. Za takie pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego.

Dziękujemy, karolinam545454
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zakupiony pobyt rodzinny , Biuro Rainbow/Wakacje.pl.
Plusy - położenie , pagoda i morze. Pozostała cześć daleka od oferty. Pokoje małe i bardzo kiepskie.Loteria jaki dostaniesz , rezydenci dalecy od pomocy. Tłumaczenie - jest sezon . Dziwne bo w końcu nie wykupywałem pobytu na sezon zimowy. Jedzenie najgorsze jakie spotkaliśmy , monotonia ale i brak tego co spodziewacie się po 4*.Brak potraw z ryb czy owoców morza, deser to przeważnie galaretka i arbuz :) . Głośno i dużo osób palących . Jeśli chcesz przeżyć flustrację, pokłócić sie z żoną - godny polecenia.

Dziękujemy, JerzyN10
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piszę tą recenzję będąc jeszcze w tym hotelu z myślą iż może chociaż jednego rozczarowania będzie mniej jak ktoś kto myśli o pobycie w tym hotelu nie przyjedzie jednak. Coś potwornego.. pokoje dramatyczne, jedzenie monotonne, brak ryb, o owocach morza to nawet nie wspomnę. My po wieczornym locie, po przybyciu w nocy do hotelu dostaliśmy pokój robotniczy z czasów PRL. Brak WiFi, o tv sat nie wspomnę (wiem, wiem.. też nie przyjeżdżam na wakacje żeby siedzieć przed tv, ale jak jest napisane, że jest to ma być). Jedynie położenie hotelu (o czym wszyscy piszą) broni tego miejsca, ale jednaj trzymajcie się jak najdalej. Tu jest dramatycznie. Ja będę składała reklamację, bo nawet Pan konsultant z biura podróży po zobaczeniu zdjęć z pokoju powiedział, że koniecznie mamy to zrobić. Pokój de facto nam zmieniono. Mamy przynajmniej nowe łóżka, materace i nową klimatyzację i w miarę wyremontowaną łazienkę (w której jednak nie ma ani jednej półki czy wieszaka na ręcznik). Przepraszam za nieco chaotyczną relację - to nerwy. Nigdy nie byłam w gorszym hotelu - zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

2  Dziękujemy, 116agnieszkaw
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Najgorszy hotel!Jedzenie okropne,zimne,monotonne!Pokoje brudne,ciemne,brak papieru toaletowego!zaklamane zdjęcia w biurach podrozy i folderach!Glosne grupy bulgarow albanczykow!all inclusive to parodia

3  Dziękujemy, Krystian M
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy hotel po największym w Grecji załamaniu pogody. Mimo to obsługa hotelowa bardzo szybko starał się doprowadzić obiekt do używalności. Okolica bardzo piękna, jedzenia dużo, urozmaicone ale jednak codziennie praktycznie to samo. Bardzo miła obsługa. Czyste pokoje. Codzienny serwis a wymiana ręczników co 3 dni. Do miasta taxi kosztuje 5euro. Można dojść główną ulicą ale moim zdaniem nie jest to do końca bezpiecznebo w wielu miejscach nie ma pobocza. My wypoczywamy z dwójką 9 latków i jest fantastycznie. Codziennie są też animacje hotelowe a dla dzieci jest osobna animatorka. Niestety nic o tym więcej nie moge napisać bo moje dziewczynki nie korzystały. Słyszałem natosmiast jak turyści wymieniali pokój bo tv nie działał...wiec podsumowując, wypoczàć można, zdrowo i smacznie zjeść - też można ale jak ktoś przyleciał pooglądać tv to może być problrm

1  Dziękujemy, m4r3t2ky