“Kameralne miejsce z dobrym jedzeniem.”
Sveti Nikola — recenzja

Sveti Nikola
Nr 2 wśród 45 Restauracje (Pomorie)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Sveti Nikola znajduje się w niepozornej uliczce przylegającej do linii brzegowej, więc jeżeli uda się znaleźć miejsce na zewnątrz, to w ciągu posiłku towarzyszy nam przyjemna morska bryza. Nie jest to łatwe bo knajpka nie jest duża, a zainteresowanie turystów jest spore. Obsługa bardzo sympatyczna i sprawna, a posiłki wydawane są naprawdę w w ekspresowym tempie. Bardzo dobra szopska sałatka i całkiem niezłe krewetki Teriyaki oraz panierowane mule. Mało smaczna była natomiast ryba. Panierowany morszczuk z frytkami sprawiał wrażenie jakby był wcześniej mrożony a frytki byłyby duże lepsze, gdyby ziemniaki po prostu zostały pokrojone własnoręcznie i usmażone. Podsumowując zjedliśmy niezłe jedzenie za adekwatną, zadowalającą kwotę.

Dziękujemy, HURTOWNIA B

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

To chyba najlepsza restauracja w Pomorie. Jedzenie wyśmienite. Pycha od sałatki szopskiej , przez owoce morza - krewetki, małże i kalmary , kończąc na daniach mięsnych - najlepsza kawarma jaką jadłem w Bułgarii. Ceny rozsądne. Fajny klimat i miła obsługa.

Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre zamowilismy kurczaka z blue cheese i wieprzowine z warzywami z paprykowym sosem. Obsluga mowi po angielsku. Restauracja jest bardzo ladna.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kasiafdvfdv
Zrecenzowano 17 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Przez tydzień z rodziną nie trafiliśmy na niesmaczne czy nieświerze dania, bardzo bardzo było smacznie. Obsługa bdb. Klimat ok. Nie sądzę żeby ktoś się zawiódł, a jestem pewien że wielu będzie bardzo przyjemnie zaskoczonych. Nie wspomnę o konkurencji, bo przy " Świętym " - oprócz " Rogu " na przeciwko - reszta nie warta jest czasu. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 150witoldc
Zrecenzowano 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Fajna knajpka praktycznie przy plaży (ok. 100 m), jednak na uboczu w pobliskiej uliczce. Dobra obsługa, doradziła nam co wybrać. Jedzenie bardzo dobre.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, 173dariuszw

Sveti Nikola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas
Sozopol, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Sveti Nikola? Podziel się wrażeniami!