“Duże porcje, wspaniały widok, niezła obsługa i bardzo przystępne ceny.”
Fantazia Restaurant — recenzja

Fantazia Restaurant
Nr 19 wśród 45 Restauracje (Pomorie)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ta restauracja to kolejna na wybrzeżu Pomorie, która oferuje wspaniały widok i znajduje się niemalże na samej plaży. Wystrój jak to w Bułgarii dość eklektyczny, ale samo jedzenie jest naprawdę dobre. Obsługa wydaje się być dość ponura, ale w gruncie rzeczy okazuje się być miła. Jedliśmy tutaj pyszną sałatkę Pasterza , a następnie serki zapiekane oraz kebabcze,domową kiełbasę oraz rybkę czernokop. Wszystko było smaczne, choć serki i ryba mogłyby być cieplejsze w momencie podania. To tutaj też, pierwszy raz kelner polecił mi pyszną wódkę Targhoviste, jeżeli lubicie klasyczną czystą to koniecznie musicie tego spróbować jedyne 5leva za 100ml. Ogólnie stosunek jakości do cen, jest tutaj na bardzo dobrym poziomie.

Dziękujemy, HURTOWNIA B

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Obsługa rzeczywiście miła, i widok na morze również przyjemny ale jedzenie dość przeciętne. Na pewno świeże, ale słabo przyprawione.

Dziękujemy, wojtekk52
Zrecenzowano 23 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacja
Super jedzenie i miła obsługa
Ale czasem brak wolnych miejsc
Bardzo dobre dania z mięsem
Bardzo dobre ceny
Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 566maciejg
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Plusy : blisko plaży, ceny średnie.
Minusy : jedzenie dość średnie, obsługa miła ale nie mówiąca po angielsku,

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, tomaszp323
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie, tanio, porcji nie da się przejść :-) menu po polsku, ze zdjeciami potraw i gigantycznym wyborem. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Monika W

Fantazia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas
Pomorie, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Fantazia Restaurant? Podziel się wrażeniami!