Pomorie
Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel bardzo fajny nowoczesny . Położony blisko plaży, jedzenie dobre. pokoje nowe czyste nowoczesnie urządzone. ręczniki wymieniane codziennie, sprzątanie średnie czasami tylko wymiana ręczników.
jedyny minus recepcja nie wszyscy mówią po angielsku. Jedzenie dobre rożne potrawy urozmaicone. świeze owoce.

1  Dziękujemy, IzaPuz103
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FestaHotels, Guest Relations Manager, Festa Via PonticaOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dear IzaPuz103,

Thank you for being our guest! We are really pleased to hear that you had a great vacation with Festa Via Pontica! We are glad to fing that your staying here has been pleasant and enjoyable and at the same time we appreciate the remarks regarding some shortcomings which we have to focus on. We look forward to welcoming you again at our hotel!

Wishing you all the best,

Festa Hotels Guest Relations

Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy ten hotel że wzglądu na bliskość lotniska, dobre opinie o nim czytalismy i niezawieslismy się, hetel super pokoje super czyste codziennie sprzątane, w pokoju czekało już na nas przygotowane łóżeczko dla naszego maluszka. Przyjechaliśmy do hotelu w nocy dostaliśmy przygotowane przez hotel bulki napoje itd.
W lodówce 2 butelki wina, woda, puszka coli i fanty - nie uzupełniane przez Nasz pobyt.
Widok z pokoju na morze, super. Odległość do plaży to jakieś 100-150 m, plaża czysta szeroką piaszczysta, woda ciepła czysta, leżaki i parasole płatne 18 LE.
W hotelu są dwa baseny przy basenie animacje przekąski, bary leżaki bezpłatne.
Wieczorem dyskoteka dla dzieci i występy animatorów super sprawa, na terenie hotelu boisko do siatkówki i piłki nożnej.
Jedzenie bardzo dobre urozmaicone naprawdę dużo bardzo dużo rodzajów mies makaronów ziemniaków frytek itd... Na jedzenie naprawdę nie. Można narzekać specjalne menu dla dzieci.

Serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi, byliśmy w 2 pary z rocznymi dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kukolsss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FestaHotels, Guest Relations Manager, Festa Via PonticaOdpowiedź udzielona 13 listopada 2018

Dear Guest,

Thank you for your feedback – I am delighted that you enjoyed your stay and I look forward to welcoming you back again soon.

Kind Regards,
Diana Petrova

Zrecenzowano: 29 września 2018

Wszystko jak powinno być ,obsługa na poziomie :D jedzenie dla każdego coś dobrego :)
Pokoje czyste i ładne . Jedyny mankament to to że jest brak jakichkolwiek imprez albo słabo szukałem :D Ogólnie Polecam ,zamawiane przez TUI gdzie też się nie zawiodłem przez organizatora :) +++++

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dostałem z narzeczoną piękny, czyściutki pokój z balkonem a z niego piękny widok na samiutkie morze. Obsługa bardzo miła, czyściutko na ośrodku i do jedzenia też nie można się przyczepić. Dodatkowy bardzo duży plus to napoje alkoholowe w lobby barze takie jak zwyķły jim beam czy proseco. Cały wyjazd to jeden wielki plus. Polecam gorąco.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Filip B
Zrecenzowano: 11 września 2017

Mieliśmy w tym hotelu rezerwacje na trzy noce , po pierwszej przeprowadziliśmy się do innego . Hotel ma najwyżej dwie gwiazdki . Wszędzie czuje się nieprzyjemny zapach stęchlizny , brudu i oparów kuchennych . W pokojach stare , wysłużone meble , brudne , poplamione wykladziny , szara , zmięta pościel . Śniadania w dusznej restauracji , za mało stolików , na stołach obrusy z poliestru . Jedzenie niesmaczne , tluste , zimne , kawa makabryczna . Hotel nie jest w pierwszej linii brzegowej , posiada mały basen z około 20 łóżkami , zajętymi już o 8 rano . Plaża publiczna , płatna . Nikomu nie polecam tego hotelu .

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Zuzanna4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FestaHotels, Guest Relations Manager, Festa Via PonticaOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Hello, dear Zuzanna4, Fırst of all let us thank you for your choice to spend your holidays in Festa Via Pontica! We appreciate you have written this comment as well. We are glad to get feedback as we analyze all the information we get of our guests. We apologize for the inconvenience you had. We took note of them and will try to fix everything.With all the team we do the best to provide high level of the service to each of our guests. Hope to see you and your family in Festa Via Pontica again! Best regards!