Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy ten hotel że wzglądu na bliskość lotniska, dobre opinie o nim czytalismy i niezawieslismy się, hetel super pokoje super czyste codziennie sprzątane, w pokoju czekało już na nas przygotowane łóżeczko dla naszego maluszka. Przyjechaliśmy do hotelu w nocy dostaliśmy przygotowane przez hotel bulki napoje itd.
W lodówce 2 butelki wina, woda, puszka coli i fanty - nie uzupełniane przez Nasz pobyt.
Widok z pokoju na morze, super. Odległość do plaży to jakieś 100-150 m, plaża czysta szeroką piaszczysta, woda ciepła czysta, leżaki i parasole płatne 18 LE.
W hotelu są dwa baseny przy basenie animacje przekąski, bary leżaki bezpłatne.
Wieczorem dyskoteka dla dzieci i występy animatorów super sprawa, na terenie hotelu boisko do siatkówki i piłki nożnej.
Jedzenie bardzo dobre urozmaicone naprawdę dużo bardzo dużo rodzajów mies makaronów ziemniaków frytek itd... Na jedzenie naprawdę nie. Można narzekać specjalne menu dla dzieci.

Serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi, byliśmy w 2 pary z rocznymi dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kukolsss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FestaHotels, Guest Relations Manager, Festa Via PonticaOdpowiedź udzielona 13 listopada 2018

Dear Guest,

Thank you for your feedback – I am delighted that you enjoyed your stay and I look forward to welcoming you back again soon.

Kind Regards,
Diana Petrova

Zrecenzowano: 29 września 2018

Wszystko jak powinno być ,obsługa na poziomie :D jedzenie dla każdego coś dobrego :)
Pokoje czyste i ładne . Jedyny mankament to to że jest brak jakichkolwiek imprez albo słabo szukałem :D Ogólnie Polecam ,zamawiane przez TUI gdzie też się nie zawiodłem przez organizatora :) +++++

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dostałem z narzeczoną piękny, czyściutki pokój z balkonem a z niego piękny widok na samiutkie morze. Obsługa bardzo miła, czyściutko na ośrodku i do jedzenia też nie można się przyczepić. Dodatkowy bardzo duży plus to napoje alkoholowe w lobby barze takie jak zwyķły jim beam czy proseco. Cały wyjazd to jeden wielki plus. Polecam gorąco.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Filip B
Zrecenzowano: 11 września 2017

Mieliśmy w tym hotelu rezerwacje na trzy noce , po pierwszej przeprowadziliśmy się do innego . Hotel ma najwyżej dwie gwiazdki . Wszędzie czuje się nieprzyjemny zapach stęchlizny , brudu i oparów kuchennych . W pokojach stare , wysłużone meble , brudne , poplamione wykladziny , szara , zmięta pościel . Śniadania w dusznej restauracji , za mało stolików , na stołach obrusy z poliestru . Jedzenie niesmaczne , tluste , zimne , kawa makabryczna . Hotel nie jest w pierwszej linii brzegowej , posiada mały basen z około 20 łóżkami , zajętymi już o 8 rano . Plaża publiczna , płatna . Nikomu nie polecam tego hotelu .

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Zuzanna4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FestaHotels, Guest Relations Manager, Festa Via PonticaOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Hello, dear Zuzanna4, Fırst of all let us thank you for your choice to spend your holidays in Festa Via Pontica! We appreciate you have written this comment as well. We are glad to get feedback as we analyze all the information we get of our guests. We apologize for the inconvenience you had. We took note of them and will try to fix everything.With all the team we do the best to provide high level of the service to each of our guests. Hope to see you and your family in Festa Via Pontica again! Best regards!

Zrecenzowano: 8 września 2017

Hotel ładny zadbany, pokoje duże, z balkonami, pani sprząta codziennie, basen mały ale jakie to znaczenie kiedy do morza 100 m , a na szerokiej plaży do dyspozycji gości hotelu ok. 120 leźaków. Hotel położony 4 km od Pomorie, spokój, cisza, żadnej muzyki i dzikich ryków. Jedzenie w hotelu urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, każda maruda będzie najedzona. Obsługa miła uśmiechnięta, pomocna. Bardzo mocne 4*
A teraz mały minus , 6 rano, siadam po cichutku na balkonie z kawą i z książką, cisza, balkony uchylone, hotel śpi i na basem przychodzi ekipa sprzątająca i zaczyna się nawoływanie , koniec ciszy . Wstałam i zareagowałam , pomogło, mam nadzieję że na dłużej.
Jeżeli wrócę do Bułgarii, to do tego hotelu ze względu na położenie, jedzenie i obsługę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od I pietra wzwyż i od basenu
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi